Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Головний олігарх – голова держави
23.11.2010, 22:42

Головний олігарх – голова держави

 

«Підприємці сподіваються, що президент піде на поступки, не розуміючи, що саме голова держави є головним олігархом, який хоче знищити малий та середній бізнес». – заявив голова ВГО «Громадянський рух Олега Рябоконя».

 

На думку Олега Рябоконя, зважаючи на те, що основне завдання олігархічної влади – захистити власні інтереси та  якнайбільше ослабити конкурентоспроможний ринок, підприємці повинні перейти від суто економічних вимог до політичних.

 

«Спочатку шляхом неконституційних рішень було остаточно захоплено владу в країні на всіх рівнях. Потім під контроль взяли силові структури і судову владу. На черзі – класова боротьба за економічні ресурси. Малий і середній бізнес – це серйозна перешкода для створення штучних монополій, тому олігархічний клан намагається знищити економічні відносини, що дають можливість розвитку вільного підприємництва. І саме тому жодних поступок з боку олігархів не буде!» - впевнений Олег Рябоконь.

 

О. Рябоконь переконаний, що будь-які мирні процеси класової боротьби в межах конституції повинні проходити за широкої підтримки інтелігенції. Це надасть процесу організованості, правового забезпечення, авторитетності та легітимності.

 

«Але цього не відбувається. Юридична спільнота, журналісти, творча інтелігенція ще не розуміють, що і їх майбутнє напряму залежить від добробуту малого і середнього бізнесу.  Якщо ж в країні пануватимуть олігархічно-монопольні утворення, всі державні ресурси перерозподілятимуться на їх користь. На утримання освіти, медицини, соціальної сфери кидатимуть жалюгідні крихти. В країні підконтрольних судів та недієвих законів юридична практика не матиме жодного сенсу» - підкреслив громадський діяч.

 

Голова Громадянського руху попередив, що обуренням підприємців намагаються скористатися політичні сили, які себе дискредитували. «Люди мають розібратися, хто є друг, а хто ворог. Потрібно відштовхнути від себе  політичні сили, що нічого не зробили для народу  за чотири роки перебування у Верховній Раді. Неважливо, з опозиції вони, чи з коаліції. Нарешті ми мусимо зрозуміти: всі вони однаково корумповані і попри все рвуться до влади заради власних амбіцій. Якщо дати старим політикам очолити цей процес – вони знову заведуть країну в глухий кут і знищать будь-яку надію на зміни». - наголосив Олег Рябоконь.

 

Олег Рябоконь переконаний, що для зміни ситуації в країні підприємцям треба зробити ряд рішучих кроків:

1.     Перейти до вимог розпуску парламенту, відставки Президента та проведення дострокових виборів в органи влади.

2.     По всій країні створити мережу безстрокових страйкових комітетів, які очолять найбільш досвідчені лідери-підприємці.

3.     Проводити роз’яснювальну роботу серед правників, журналістів, духовенства, освітян з проханням підтримати вимоги підприємців.

4.     Почати збір коштів на підтримку цього руху.

 

«Всі повинні зрозуміти, що процес трансформації системи влади не буде простий, чи надшвидкий, але іншого виходу у нас нема. До цього  має долучитися кожен громадянин України. Адже лише від нас буде залежати добробут  та майбутнє наших дітей і нашої країни». - підсумував Олег  Рябоконь.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 666 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]