Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Генпрокурору. Заява про злочин 18.02.2011
19.02.2011, 05:28

                            Генеральному прокурору України

                               ( в порядку нагляду  за виконання  законів органами

                              дізнання  і досудового слідства відповідно  до ст.227

                                     КПК України )

                              01011, м.Київ,-11, вул. Різницька , буд 13/15

                                  

                            ____________________________________________________

                            ____________________________________________________

                            ____________________________________________________

                            ____________________________________________________                           

 

                            ЗАЯВА     ПРО     ЗЛОЧИН

                        ( в порядку глави 8 КПК України)

скоєний проти мене громадянина України, _____________________________________, що носить ознаки складу злочину передбаченого  ст.365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) та ст.206 КК України  (Протидія законній господарській діяльності) Прем’єр Міністром України , Азаровим М.Я.

  Я __________________________________________________,( паспорт ____№___________, виданий Сєвєродонецьким УМВС __.___.__________р.), громадянин(ка) України, приватний підприємець відповідно до Свідоцтва про державну реєстрацію  Серія ______№_____________  звертаюсь з цією заявою про злочин скоєний  проти мене Прем’єр Міністром  Кабінету Міністрів України Азаровим Миколою Яновичем.

Суб’єктом законодавчої ініціативи Кабінетом Міністрів  України  було розроблено Проекти Законів України: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», Проект Закону України «Про  збір та облік єдиного соціального внеску», Закону про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

     Суб’єкт  законодавчої ініціативи Кабінет Міністрів України  до направлення законопроектів на розгляд Верховної ради України відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України та ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зобов’язаний:

1. Провести  аналіз регуляторного впливу  вищезазначених Проектів законів відповідно до  

п.2 ст.8 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

2. Оприлюднити шляхом опублікування  їх  в своїх друкованих засобах масової інформації  у відповідності   до  п.2 ст.13 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

3. Інформування громадськість про здійснення регуляторної діяльності і відкрито обговорити ці законопроекти та  отримати ініціативи, зауваження та  пропозиції від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань та  обов'язково розглянути ініціатив, зауважень та пропозицій, наданих у встановленому законом порядку фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями, у відповідності до  пп.6 п.1 ст.4 ЗУ  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» принципів державної регуляторної політики прозорість та врахування громадської думки.

      Але у порушення вимог вказаних актів законодавства України та ч.2 ст.19 Конституції України Кабінет Міністрів України  не зробив цього та  з перевищенням  повноважень Прем’єр Міністром  Кабінету Міністрів України Азаровим Миколою Яновичем було подано на  реєстрацію до   Верховної ради України розроблені проекти  регуляторних  актів , які Верховною радою були зареєстровані за вхідними номерами :

- за вх.№6673 від 07.07.2010р.  ,Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" який був розглянутий Верховною радою України та прийнятий у цілому та тепер є  Законом України  про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"    від 8 липня 2010 року N 2461-VI.

      Вищезазначений законопроект  не пройшов  аналізу регуляторного впливу на мою господарську діяльність, не  були оприлюднені  та не був обговорений  у тому числі і мною особисто, як суб’єктом господарської діяльності  і  стали законами України, який  з дня його вступу у законну силу  з 17.07.2010р. застосовуються  до мене  особисто та моєї підприємницької діяльності , ФОП ___________________________ , а саме:

- Закон  України  про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"    від 8 липня 2010 року N 24 61.

     Отже посадова особа центрального органу виконавчої влади Прем’єр Міністр України Азаров М.Я.  не мав повноважень  без аналізу регуляторного впливу , без оприлюднення  та відкритого  обговорення   та без  врахування ініціатив, зауваження та  пропозиції від  фізичних та юридичних осіб подавати до Верховної ради України на реєстрацію цих законопроектів. І таким чином в результаті таких злочинних дій прийнятий  у незаконний спосіб   Закон «Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"    від 8 липня 2010 року N 2461 вступив  у законну силу та діяв у незаконний спосіб з  17.07.2011р. до  3.12.2010р .

     Таким чином  проти мене громадянина України скоєно злочин Прем’єр Міністром України Азаровим М.Я., що носить ознаки складу злочину встановленого ст.365 КК України ( перевищення влади або службових повноважень )  та ст.206 КК України  (Протидія законній господарській діяльності ).

       Враховуючи викладене вище, з метою запобігання злочинним проявам в  органах державної влади  ( Кабінету Міністрів України ) та  забезпечення завдань кримінального судочинства, визначених статтею 2 КПК України, щоб кожний , хто вчинив злочин  був притягнутий до відповідальності і жоден невинний не був покараний, на підставі   ч.3 статті 27, ч.5 статті 55 Конституції України, ст. 94,95 КПК України звертаюсь  цією заявою про злочин  та 

                                                      П Р О Ш У  :

    1.Виконати свій  обов’язок, покладений на Генеральну прокуратуру ч.1 статті 97 КПК України і прийняти від мене заяву про злочин.

   2.Прийнявши від мене   цю заяву про злочин, виконати наступний обов’язок встановлений ст.4 та ч.2 ст.97 КПК України і порушити  кримінальну справу проти Прем’єр Міністра України Азарова М.Я.  за ст.365 КК України ( перевищення влади або службових повноважень )  та ст.206 КК України  (Протидія законній господарській діяльності ).

     3. Визнати  мене, ___________________________,   потерпілим    від злочину скоєного Прем’єр Міністром України Азаровим  М..

     4.Про рішення та вжиті на відновлення законності заходи  інформувати мене письмово у встановлений законом строк.

   Розгляд  цієї заяви про злочин  в інший спосіб, ніж передбачений ст.97 КПК України, а так само і тяганину з її розглядом,  буду  вважати свідомим і умисним приховуванням злочину.

    Як що після подання мною цієї заяви про злочин  я буду  знайдений  мертвим  чи скаліченим , або постраждають члени моєї   родин, то в цьому прошу звинуватити Прем’єр Міністра України Азарова М.Я.

 Додаток:

  1. Копія рішення від 18.01.2011р. Київського окружного адміністративного суду ( по справі поки що не знаю номер ) -____ аркушів.

 

 

                 ___._____.2011 р.                                          ___________________________

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1247 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]