Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Генеральному прокурору - на підтримку Крохіна С.А.
03.05.2011, 01:37
від "___" квітня 2011 р.

Генеральному прокурору України


Шановний пане Генеральний прокуроре!

Ми, керівники громадських організацій області, констатуємо збільшення випадків порушення прав і свобод громадян Черкаської області.

Так, на нашу думку, правоохоронні органи (МВС та Прокуратура) продовжують проявляти вибіркову увагу до підприємців, які виступали проти прийняття Податкового кодексу. Цим самим вони шкодять спробам Президента України залучити в країну інвестиції, підривають міжнародний імідж України, бо ставлять під сумнів Україну як правову демократичну державу.

Так, вже другий місяць утримується в СІЗО м. Київ громадський діяч та власник  ринку «Автомобільний», м. Черкаси Крохін Сергій Анатолійович.

Заступник голови громадської організації "Асоціація директорів та працівників ринків" Крохін С.А. був затриманий  9 березня 2011 р. співробітниками УБОЗ м. Києва. А 10 березня 2010 р. прокуратурою Печерського р-ну м. Київ проти нього було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Приводів і підстав для затримання та порушення кримінальної справи проти Крохіна С.А. не було. На думку громадських діячів та підприємців, які давно знають Сергія Анатолійовича, ситуацію було навмисно спровоковано. Спроба трактувати отримання коштів відповідно до господарської угоди між двома суб`єктами господарювання як хабар є справжнім "ноу-хау” слідства. Сергій не є державним чи муніципальним службовцем, а є приватним підприємцем і тому дивним виглядає факт "отримання хабаря". Знаємо Крохіна С.А. як принципову та порядну людину, який завжди стоїть на захисті Закону. На думку громадських активістів та підприємців – ця справа замаскована рейдерська атака на землі авторинку та на сам авторинок.

    Своїми зусиллями Крохін С.А. перетворив міське звалище на зразковий авторинок, якому можуть позаздрити інші міста. На ринку побудовані сучасні магазини та павільйони, в які підведені тепло, телефон та Інтернет. На ринку працює їдальня, безоплатний туалет з гарячою водою, чого не має на інших ринках України. Для підприємців та клієнтів збудована безоплатна автостоянка. Ринок надійно охороняється. І при такій розвинутій інфраструктурі на ринку дуже низька орендна плата 18.00 грн. за квадратний метр за місяць. В той же час, на інших ринках м. Черкаси  орендна плата становить від 56,00 до 400,00 грн. за квадратний метр за місяць.  Крохін С.А. не допускав несанкціонованих перевірок підприємців контролюючими органами. Він продовжував будувати ринок навіть в такий скрутний час.

Крохін С.А. працював над вдосконаленням законодавства, подавав поправки до Законів, які регламентують підприємницьку діяльність. Асоціації підприємців області рекомендували його до складу Координаційної ради з питань малого та середнього бізнесу при КМУ.

Ми вважаємо, що це спроба деяких ділків здійснити перерозподіл власності та незаконно захопити зразково діючий авторинок Крохіна С.А. Підприємці ринку «Автомобільний» добре розуміють, що таких умов при такій низькій орендній платі їм не забезпечить ніхто. А їхній бізнес – їхнє майбутнє. Тому за визволення Крохіна С.А. люди готові виходити на акції протесту як в Черкасах, так і у Києві.

Стаття 60 Конституції України говорить: "Ніхто не  зобов'язаний  виконувати  явно  злочинні розпорядження чи накази. За віддання і  виконання  явно  злочинного  розпорядження  чи наказу настає юридична відповідальність”. Пане Генеральний прокуроре, Конституція України не працює.

Ми чекали і сподівались, що правоохоронні органи розберуться і справедливість буде відновлено. Однак, УМВС в Черкаській області публікує інформацію  в інтернеті,  що директора (а не власника)  ТОВ  «Авторинок»  затримано за вимагання хабаря за оренду земельної ділянки. Перед цим була публікація, що він використовує машину з перебитими номерами. Цю інформацію подали вже після того, як працівники ДАІ перевірили і переконались, що це брехня. Ще раніше невідомі відкрутили гайки на лівому передньому колесі в автомобілі Сергія Крохіна і лише випадково він не потрапив у аварію. Тобто, всі ці факти, на нашу думку, вказують на те, що директора авторинку намагаються залякати чи навіть вбити, а правоохоронні органи чомусь зацікавленні в тому, щоб скласти негативне враження щодо Крохіна С.А. Тому нас дуже непокоїть, що правоохоронні органи, в особі деяких працівників, можуть стати злочинним інструментом в руках непорядних людей.

Ми хочемо не допустити розправи над достойною, чесною людиною; над підприємцями, які працюють на ринку «Автомобільний» і не допустити подальшого посилення зневіри людей до влади.

Ми розуміємо, що кожен виконавець може помилятися і відганяємо думку про те, що в даній ситуації наявна злочинна змова бандитів з правоохоронними органами.

Віримо, що здоровий глузд переможе і істину буде встановлено. Вважаємо, що окремі недоречності не створять негативного уявлення про роботу всієї системи правоохоронних органів.

Також просимо встановити та притягти до відповідальності замовників рейдерської атаки на авторинок у м. Черкаси.

Відповідь просимо направити на адресу: 18007, м.Черкаси, вул.Благовісна, 262, АНГО.


З повагою:


Виконавчий директор

ЧОГО "Ресурсний центр АНГО"                                  А.І. Рекун


Президент Благодійного Фонду

суспільних відносин „Брат” О.С. Тарасюк


Співголова Черкаського бізнес-клубу С.П. Калиновський


Голова ассоціації підприємців

"Середній бізнес міста Черкаси»                                             С.М. Гончар


                                                           

Голова Черкаського Союзу

промисловців та підприємців                                               П.О. Чернявський

                                                                   

Голова Ватутінської незалежної                                                                   

спілки підприємців Г.В. Тростянська


Голова Уманьської ліги підприємців                                      Л.Т.  Кравчук


Голова Черкаського обласного відділення

Українського фонду культури                         А.Б. Волошин


Голова Черкаського регіонального

відділення спілки малих, середніх та

приватизованих підприємств України С.М. Калюх


Голова Золотонішської спілки підприємців

"За економічні реформи”           Л.В. Матяш


ГО "Спілка підприємців Тальніщини”                                      А.К. Ковальов

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 601 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]