Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ФПУ:ЗВЕРНЕННЯ ДО НАЦІЇ: РУСИ-УКРАЇНЦІ, ВСІ СЛОВ"ЯНИ, НАС ВРЯТУЄ ТІЛЬКИ ПОВНА НАЦІОНАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ !!!
12.04.2011, 21:50

ЗАДУРЕНІ РУСИ-УКРАЇНЦІ... Чи мають право українці на Український національний Парламент, Український Уряд в Україні, на Президента українця за своїм етнічним походженням, чи здатні вони на це?

Чи після таких намірів українців жиди традиційно кричатиме, що це фашизм?

Чому у всьому Світі тільки жиди матиме право на створення чогось свого національного у будь-якій державі і називати себе "богообраним" народом???

Чому на все це цинічне жидівське свавілля мовчки дивиться християнство будь-якого штибу?

Де Українська Нація, де руси великі і горді поділись, де зник весь слов"янський супер-етнос, які ковтають мовчки всю цю жидівську маячню про інтернаціоналізм, який самі жиди ніколи не сповідували в історії???

ПОЗИЦІЯ ВСЕНАРОДНОГО ФРОНТУ ПОРЯТУНКУ УКРАЇНИ: українцям - українську владу, русам - руську.

Тільки в такий спосіб ми здатні здолати підступну, підлу, злочинну, грабіжницьку жидівську окупацію. Інших варіантів звільнення із сучасного рабства, припинення нещадного грабунку і витонченого геноциду слов"ян на власній землі у нас немає. Так було і так буде завжди!!! У всі часи наші діди і прадіди проливали кров за ці права... А тепер їх обдурені, підступно поневолені та пограбовані нащадки без будь-якого організованого національного спротиву, повіривши наївні в жидівські побрехеньки про їх "інтернаціоналізм" з гоями, за безцінь і навіть дарма віддають жидам всі ті свої національні багатства, які тисячоліттями створювались їх дідами і прадідами...

ЦЕ ВСЕ СХОЖЕ НА СУЦІЛЬНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БОЖЕВІЛЛЯ І МАСОВУ ШИЗОФРЕНІЮ, КОЛИ РАБ ГОТОВИЙ ВІДДАТИ СВОЇМ ГНОБИТЕЛЯМ І ГРАБІЖНИКАМ ВСЕ ДО ОСТАННЬОЇ НИТКИ, ВМЕРТИ З ГОЛОДУ, ПРИРЕКТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ НА НЕМИНУЧУ ЗАГИБЕЛЬ ВЖЕ В НЕДАЛЕКОМУ МАЙБУТНЬОМУ, АЛЕ БОЯТИСЬ НАВІТЬ ВИМОВЛЯТИ СЛОВО ЖИД І НАЗИВАТИ РЕЧІ В ЦЬОМУ ЖИТТІ СВОЇМИ ІМЕНАМИ...

ЗОМБІ, ПОМІШАНІ НА ГРОШАХ І ДЕШЕВИХ ЗАДОВОЛЕННЯХ...

НАЦІЯ, ЯКА ВТРАТИЛА ЕЛЕМЕНТАРНІ УЯВЛЕННЯ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ЧЕСТЬ ТА ГІДНІСТЬ, ПРИРЕЧЕНА - ЦЕ ЗАКОН ПРИРОДИ І ВСЕСВІТУ...

УКРАЇНЦІ, ВАС ВЛАШТОВУЄ ТАКА ДОЛЯ, ЧИ ПОЧНЕМО БОРОТИСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА І СВОБОДУ ???

Всенародний фронт порятунку України оголошую всеслов"янську мобілізацію і запрошує до своїх лав всіх слов"янських воїнів, хто ще не втратив своєї національної честі та гідності і готовий за них боротись всіма можливими засобами, боротись не тільки за свої права і свободи, за право власного національного господарювання на своїх землях, у своїй Батьківщині, а й за гідне життя своїх нащадків!!!

Голова ВГО та ВГПР "Всенародний фронт порятунку України"
О.М.Лалак


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 605 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]