Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Євген Романишин Парламентаризм - опіум для народу
[ Викачати з сервера (33.6 Kb) ] 19.09.2021, 21:13

Євген Романишин Парламентаризм - опіум для народу

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 77 | Завантажень: 11 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Правління   [Матеріал]
Руслан Добровольський Не погоджуюсь !
Вважаю причина охлократії не сила верхів, а слабкість низів.Достатній соціально-правовий рівень знань у населення дозволяє формувати і утримувати справжній парламентаризм і меритократію, як результат істинної демократії.

0
1 Правління   [Матеріал]
Віктор Лоза Стаття цікава, обґрунтована.Але ВИСНОВОК 
"Україні потрібна випробовувана віками Гетьманська (Президентська) модель управління державою при персональній відповідальності керівника держави за результати своєї діяльності (коли могли покарати навіть на смерть за незадовільні результати) та контролю народу."
НЕПРАВИЛЬНИЙ,  анахронічний, під впливом стереотипів.
Прясню своє бачення, що тут правильно, а що ні.
Правильно те, що ПАРЛАМЕНТАРИЗМ ПЕРЕТВОРИВСЯ В АНАХРОНІЗМ. 
Із системної, історичної точки зору парламентаризм в умовах ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ ВЛАДИ та участі народу в управлінні державою є адекватним рішенням, адаптацією. Бо народ розподілений по території, а влада сконцентрована в одному місці. Тому в ТЕ МІСЦЕ треба відправляти представників, ДЕПУТАТІВ від певних територій, де проживає НАРОД. І таке представництво працювало би успішно завжди, якби постійно дотримувалися його ОСНОВИ. Не тільки номінуватися як представник, але і діяти відповідним чином - КОЖНЕ своє рішення, перед КОЖНИМ своїм голосуванням, ДЕПУТАТ МАЄ ПОГОДЖУВАТИ З ВИБОРЦЯМИ. ПОСТІЙНО !!!
Але ця основа не діє. Фактично, КОЖЕН ДЕПУТАТ УЗУРПУЄ ВЛАДНІ ПОВНОВАЖЕННЯ. ПОСТІЙНО !!!
Тому, існуючий парламентаризм вже давно перетворився в гру "ПОЛІТИКА", в якій є призи - місця в парламенті, бонуси - місця в уряді, джекпот - посада Президента, ставки букмекерів на виборах. Головна умова цієї гри - ЦЕНТРАЛИЗОВАНА ВЛАДА, яка сконцентрована в одному місці, з обмеженою кількістю посад, які треба опанувати, щоб приймати рішення і впроваджувати їх. У ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСАХ.

ЯК це ПОДОЛАТИ?

ІНТЕРНЕТ відкриває ІНШІ МОЖЛИВОСТІ. Вже ВІДПАДАЄ ПОТРЕБА в ПРЕДСТАВНИКАХ, більшість владних повноважень може бути розподілена по територіям - ГРОМАДАМ. Замість депутата з узурпованими владними повноваженнями потрібен КООРДИНАТОР дій виборців. Він із своїми помічниками координуватиме взаємодію 200 - 250 ВИБОРЦІВ (з ПВР). Він надає їм із фаховими висновками, рекомендаціями проекти рішень, законів, приймає від них правки, проекти законів, фахово аналізує і направляє їх виборцям на голосування. 
ВІН представляє ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ, а не приймає за них рішення.
Отже, ЗАКОНОДАВЧА І КОНТРОЛЮЮЧА ГІЛКИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ПРИДАТНІ ДЛЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ. Це реальне втілення КОМУНІЗМУ за Марксом, який говорив про передачу влади комунам (громадам), та зміст якого похабним чином сплюндрував, спотворив Ульянов. 

Гетьман, Президент, який ПРИЙМАЄ СВОЇ РІШЕННЯ САМОСТІЙНО за всю державу - залишається УЗУРПАТОРОМ.
Така САМОСТІЙНІСТЬ НЕОБХІДНА лише у виконавчий владі при прийнятті рішень щодо ОБОРОНИ, БЕЗПЕКИ, МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН. Для цього треба наділяли таку персону з колегіальним органом відповідними повноваженнями для відповідних умов. Але за свої рішення вони відповідають, звітують.
Отже, Гетьман, Президент потрібен, але з іншими повноваженнями, по окремим спрямуванням. Але в мирний час не має він управляти ВСІМ, що не стосуватися його зони відповідальності. В тому числі, не має бути в його повноваженнях підписувати закони, втручатися в гілки державної влади, що маємо зараз.
 
Таким чином, СИСТЕМНО НЕОБГРУНТОВАНИЙ висновок про необхідність саме Гетьманської моделі влади вважаю помилковим. Тим більше, в умовах інтернету, який відкриває можливості реалізації БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО НАРОДОВЛАДДЯ - влади народу, консолідованого в ЄДИНУ РОДИНУ. Відповідно, і рішення будуть прийматися в ДУСІ БРАТЕРСТВА, як того ВИМАГАЄ "Загальна декларація прав людини" - неспростовне юридичне підґрунтя для реалізації, втілення механізму дії такого братерства. Цей механізм дії я вже описував раніше.

З повагою,
Лоза В.М.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]