Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Дончевський, Надутенко. Бракотворення
09.07.2010, 21:57

 Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

Кіровоградське обласне регіональне відділення

25015 м. Кіровоград вул. Єгорова 40 офіс 110, тел/факс: (0522) 32-20-20, 0688651504, 095 044 73 65,   E - mail : elenalady @ ukr . net

Р\Р. № 26005300000227 в КФ АКБ «Форум» М. Кіровоград,

МФО 323301, код ЗКПО 383051

 

Міністру Юстиції України

Лавриновичу О. В.

Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва

Бродському М.Ю.

В.О. президента СПМСПП України

Биковцю В.М.

 

 

Нажаль в Україні набула популярності практика застосування суб'єктами  нормотворення   незареєстрованих   нормативно-правових актів.   Крім    того   продовжує    існувати   незаконна практика встановлення нових правових норм листами або «наказами» .

Щодо наказу МОЗ від   17.03.2010 № 238 «Про заходи щодо проведення гігієнічного навчання закладами санітарно-епідеміологічної служби» , підприємництво Кіровоградщини вважає за доцільне прийняття постулатів, викладених Мінюстом на сайті   Міністерства     юстиції     ( www.minjust.gov.ua ), де оприлюднено перелік нормативно-правових актів, що застосовуються без державної реєстрації, а отже незаконно і вважає,що «наказ» за своєю правовою природою носить  рекомендаційний, роз'яснювальний і відомчий характер   та   не обов'язковий до виконання. Якщо подібні «накази» містять нові правові норми, вони мають бути викладені виключно в   нормативно-правових   актах, затверджених     відповідними    розпорядчими    документами    та зареєстрованих у Мін'юсті в установленому законодавством порядку.

.У зв'язку з цим підприємництво Кіровоградщини звернулося до керівника МОЗ пана Митника З.М. з вимогою щодо  перегляду та скасування необґрунтованого і здирницького «наказу», але відповіді не отримало навіть у місячний термін. Треба нагадати, що саме пан Митник та його структура отримує зарплатню від платників податків і громади України, яка найняла його на роботу, тож надавати ґрунтовні і вчасні відповіді на запит як громадських організацій, так і пересічних громадян – його прямий обов’язок. В іншому разі – він не відповідає тимчасово довіреній йому посаді.

Ми вважаємо застосування незареєстрованих нормативно-правових актів та листів, внесення відповідних   змін   до   методичних Рекомендацій серйозним адміністративним та службовим порушенням, що повинно каратися згідно за Законами України, як недбалість, та марнотратство державних коштів, з елементами корупції та корпоративної змови.

Подібні «опуси» дестабілізують роботу СЕС, підприємництва, медичних , дошкільних та інших закладів, негативно позначаються на матеріальній частині суб’єктів господарчої діяльності. Дивує аргументація, щодо застосування «наказу» МОЗ від  17.03.2010 № 238  . та сплата  на рахунок «фонду» « з врахуванням у кошторисі видатків на технічно-організаційний супровід ведення реєстру в інформаційній мережі у спеціальному фонді за КЕКВ 1134 "Оплата послуг (крім комунальних)" ( v 0604201-01 )

Цитата:

З метою попередження масових харчових отруєнь, розповсюдження інфекційних захворювань серед населення України, впорядкування та удосконалення системи санітарно-гігієнічного навчання, здійснення ефективного контролю рівня гігієнічних знань, які є обов‘язковими кваліфікаційними вимогами для декретованого контингенту працівників, що підлягають обов‘язковим медичним оглядам, запобігання фальсифікації та зловживань при проведенні контролю рівня гігієнічних знань, своєчасного виявлення підроблених особових медичних книжок осіб, які не пройшли гігієнічне навчання, Міністерством охорони здоров‘я України було видано наказ від 17.03.10 № 238 «Про заходи щодо проведення гігієнічного навчання закладами санітарно-епідеміологічної служби».

Неначе в Україні лютує пандемія хвороб та тотальна антисанітарія! По-перше:до цього СЕС справлялися з своїми обов’язками та навчанням, а по-друге порушення в цій царині підлягають кримінальній або адміністративній відповідальності..

З огляду на ряд нових проектів, які інтенсивно видає КМУ, складається враження, що держава як завжди ще більш інтенсивно пиляє сук, на якому сидить і, передбачаючи соціальні загострення, з не меншою інтенсивністю готує міліцію до боротьби «проти тероризму» власного народу.

Ми вважаємо за доцільне повернутися до практики співпраці Кабміну з громадськістю, посилення контролю з боку Дердкомпідприємництва та представниками громадських організацій. Нажаль перевірка МОЗ завершена на позиції «Лист від 10 березня 2009 року N 11-01-21/208». Контроль повинен бути постійним.

     У разі невиконання законних вимог   Міністерства   юстиції стосовно усунення порушень законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, просимо Мін'юст взяти під особистий контроль і відповідні проекти та  розпорядження Кабінету Міністрів України і сприяти скасуванню незареєстрованих нормативно-правових актів, листів та розпорядчих документів про затвердження методичних рекомендацій.

 

 

Голова КОРВ СПМСППУ                                                                 Дончевський В.І.

 

Виконавчий директор                                                                       Надутенко О.В.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 800 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]