Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Держвиконавець не має права відкривати провадження про сплату страхових внесків на пенсійне страхування
[ Викачати з сервера (13.5 Kb) ] 30.01.2011, 01:36

ДЕРЖАВНОВИКОНАВЧИЙ та ПЕНСІЙНИЙ  БЕЗПРЕДЕЛ

            Державний виконавець не має права відкривати виконавче провадження по Вимозі про сплату страхових внесків на пенсійне страхування до Пенсійного фонду направленою до ДВС управлінням ПФУ в містах, районах.

            Оскільки згідно ст. 3, 18 закону України «Про виконавче провадження» непередбачено відкривати виконавче провадження за будь-якою Вимогою, так як така Вимога не є документом, на підставі якого проводиться виконання.

            Посилання державної виконавчої служби на пункт 9 ст. 3 Закону 606, «  9) рішення інших органів державної влади у випадках,  якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу; » є неправдивим.

            У Пенсійному фонді рішення приймає тільки начальник управлінь щодо накладення штрафів на відповідальну особу за порушення пенсійного законодавства. Таке рішення оформлюється у вигляді Постанови.

            Вимога, відповідно до ст. 106 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» формується на підставі Акту перевірки, тому Вимога не є рішенням і не може застосовуватися до вказаного пункту 9 ст. 3 Закону № 606.

            По друге, відповідно до Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  21 травня 2002 р.   за        N 442/6730, управління є органом Фонду  і не є органом державної влади.

            Крім того, управління ПФУ в районах і містах, у відповідності до Положення та судових рішень не може звертатися до суду про стягнення з підприємця сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, оскільки управління не має самостійної вимоги в судовому порядку про страхові внески.

            Також, Пенсійний фонд не має права стягувати з підприємця сплати страхових внесків, так як внески сплачуються членами Пенсійного фонду в добровільному порядку на підставі поданої Заяви про вступ до Пенсійного фонду та Договору про участь у фонді.

            Таким чином, Державна виконавча служба відкриваючи виконавче провадження, вчиняє перевищення службових повноважень та зловживає службовим становищем, що є злочином. Тому в таких випадках потрібно звертатися до прокуратури із заявою про порушення кримінальної справи відносно державного виконавця за скоєння ним злочину (зловживання та перевищення владою і службовим становищем) проти підприємця.                                   

            Пенсійний фонд також немає права вимагати сплати страхових внесків без згоди підприємця, оскільки чинним законодавством непередбачено такої сплати.

            Пенсійним законом визначається тільки порядок сплати страхових внесків, а розміру такої сплати не встановлено. Такий розмір встановлений Указом Президента № 727, який є чинним до цього часу.

            Отже, підприємці, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування – не є платниками страхових внесків до пенсійного фонду.

            Це також підтверджується ухвалою Вищого адміністративного суду України за 2010 рік.

            Підприємці, відстоюйте свої законні права і інтереси, подавайте заяви, скарги та позови і в такий спосіб можна зупинити навалу беззаконня Пенсійного фонду.

 

            29.01.2011р. Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1396 | Завантажень: 156 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
7 Coralie  
0
Woot, I will certinaly put this to good use!

6 DEMO  
0
Александр.

Я не говорю, что опровергаю Вашу точку зрения, но я говорю, что нет от Вас достаточной аргументации по ряду вопросов, которую хотелось бы услышать, а не выискивать её самостоятельно. Рассуждения приведены тут:

http://politicon1.at.ua/forum/20-1195-6910-16-1296869745


5 DEMO  
0
Кроме этого нужен конкретный алгоритм действий для человека, получившего "письмо щастя" от исполнительной службы - т.е., 1, 2, 3...

Например:

1. Распечатываете образец приводимого тут заявления, заменив своими реквизитами (а вот образец заявы с необходимой аргументацией не помешал бы).

2. Относите это заявление туда-то.

3. ...

Как представляется, тут речь идёт о нарушении со стороны исполнительной службы. Хотелось бы знать, как действовать - направлять им своё письмо или сразу в суд? И что лучше, и почему.

Что касается того, о чём исполнители говорят, когда к ним приходят люди.
Они предлагают вам расписаться о получении их требований и дают вам где-то с недельку для добровольной оплаты.

И ещё. Хотя это в общем-то неважно для победы, но приведено в качестве отражения и фиксации происходящих процессов.

Как правило, исполнители удивляются, что вы не получали никаких претензий и требований от самого Пенсионного фонда. А когда люди начинают выяснять в ПФ, почему никаких требований не было от них, а тут вот из исполнительной службы пришло - они утверждают, шо посылали письма, хотя доказать этого не могут.


4 Ирина  
0
Де можна знайти Ухвалу ВАСУ, яка зазначена у статті? Як бути з соціальним внеском?

3 Ольга  
0
Добавляю. Являюсь "платником фиксованного податку"

2 Ольга  
0
Я получила уведомление от прокуратуры про ТО, что на меня подано "ПОЗОВ" до Админсуду, за неуплату страхвзноса до ПФУ. ЧТО ДЕЛАТЬ???

1 Світлана  
0
А як щодо Закону про сплату соціальних внесків від 05.01.2011р

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]