Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ДЕНЬ – ТРЕТІЙ – ДЕНЬ ЗНЕВАГИ. О. Томасєвичу міліція не вернула автомобіль.
02.09.2011, 02:52


 01.09.11р.

            Після незаконного позбавлення мене волі та відкритого заволодіння моїм автомобілем працівниками ДАІ пройшов третій день.

            Цей день від знаменувався днем неповаги до громадян України при зверненні ними до правоохоронних органів. З самого ранку я очікував прокурора м. Умані, який прийшовши повідомив мені, що він приймає в понеділок. Але ж мені чекати до понеділка без засобів до існування ( грошей, ключів від роботи і дому, банківських карток, деякої оргтехніки), до понеділка дуже тяжко, тому я і хотів щоб прокурор міста прискорив вирішення питання про автомобіль, гроші, ключі і картки та деякі необхідні речі, але отримав відмову у захисті грубо порушених моїх прав правоохоронцями.

            Також цей день видався зневажливим у ВДАІ м. Умані та Уманського району УДАІ УМВС України в Черкаській області, куди я звернувся із заявою до начальника про надання мені прізвищ, звання і посаду працівників ДАІ, які скоїли злочин відносно мене і мого авто. Але мені відмовили у прийнятті заяви, мотивуючи тим, що у них немає кому приймати заяви. Мені прийшлося відправити цю заяву по почті.

            Хоча вся Україна сьогодні відзначає день знань, а у правоохоронних органів м. Умані, знань немає, оскільки їхні знання полягают в зневажливому ставленні до громадян України, відвертого знущання над ними та Законом, на інше вони не вчилися, тому день знань не для таких.

 

            Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 689 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]