Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Декларація № 2 про недовіру Верховній Раді України
25.05.2011, 20:55

Декларація № 2   про недовіру Верховній Раді України

Ми – Народ України, з метою  порятунку української Нації та державності, керуючись статтею 5 Конституції України,  конституційним законом  Про владу Народу проголошуємо недовіру депутатам Верховної Ради з наступних підстав:

 

1). Верховна Рада без згоди Народу України прийняла конституцію 1996р,  в якій закріпили тоталітаризм і державний устрій – систему влади колишнього СРСР ;   проголосили, але де-факто заперечили права Народу. Як результат,  кількість Народу України за  20 років зменшилась на 15 мільйонів! 

2). Депутати узурпували всю владу і без юридичної освіти назвали себе юристами – законодавцями та почали приймати закони. Цим вони повністю проігнорували вчення геніального правника - француза Монтеск’є, який ще у 1748р довів, що узурпація влади є причиною виникнення тоталітарних режимів і деспотії. Він же писав: тільки освічений законодавець, який наділений достатньо - розвинутими розумовими здібностями і має знання про цілі, принципи та правила нормотворчості  в юриспруденції, може адекватно відобразити справедливе право в державі і приймати закони.                     Як наслідок законодавчого абсурду псевдо - юристів, кожен рік суди України завалені  мільйонами (7) господарських, цивільних, адміністративних, кримінальних справ.

3). Верховна Рада підло обманула Народ України:  прийняла пакет шахрайських законів, якими гарантувала кожному громадянину право на приватизацію частки державного майна, що у 1992 році було еквівалентом 54 000 доларів США (приблизно 10 квартир у Львові).  В результаті все «приватизували» наближені до влади особи – зараз олігархи, а Народ отримав дулю. Так почалось знищення держави і Народу.

4). Верховна Рада прийняла закони про вибори влади, де не встановлено жодних вимог щодо освіти депутатів, де порушено права людини і використано не менше 10 різних технологічних  шахрайських прийомів з метою фальсифікації результатів виборів.

5). Депутати не зуміли прийняти закони, які би забезпечили умови для розвитку економіки та зменшення енергетичної залежності України. Влада встановила непосильні податки на виробництво і на зарплату (починаючи з 17 гривень) та шляхом емісії грошей (99,7 млрд грн у 2010р) розкручує інфляцію, що приводить до грабежу Народу внаслідок росту цін. Така політика є антинародною. Більше про це на  www.vlada-narody.com

6). Верховна Рада прийняла ряд законів, які відкрили шлях до нечуваного знищення могутніх державних підприємств, їх банкрутства і розкрадання. В результаті мільйони наших громадян втратили робочі місця і в пошуках роботи виїхали за кордон.

7). Депутати ліквідували  важливий закон, який у  радянські часи реально гарантував конституційне право на житло: громадянин не мав права бути власником більше однієї квартири, будинку. Завдяки цьому житло було дешевим і доступним для всіх.                     Проти інтересів Народу  «законодавці» дозволили купляти квартири навіть іноземцям.          В результаті маємо світову вартість  житла при мізерних зарплатах.  

8). Внаслідок неадекватних дій депутатів, Україну перетворено у тотально – злодійську державу, де не діє ні Конституція, ні закони, чиниться свавілля, економічний і правовий геноцид проти українського народу. Суди, прокуратура і міліція перетворені у злочинні організації.  Невже ми – це раби, нездатні на спротив проти сатанинської влади?                                  Як можна жити в такій країні, не зробивши революцію!

 

9 травня 2011р           Цю  декларацію вперше було проголошено у  м. Львові  біля пам’ятника                                       Т.Г.Шевченку разом з декларацією № 1 про конституційні права Народу.   

 

УВАГА:  святий обов’язок кожного громадянина готуватись і взяти участь в революції, зробити копії і розповсюджувати листівки цих декларацій, тактичної і стратегічної програм, інших документів, які є на  www.vlada-narody.com.                                                                  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 689 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]