Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Декларація № 1 про конституційні права Народу України
25.05.2011, 20:44

Декларація № 1  про конституційні права Народу України                             

(права, які повинен мати Народ, для того, щоб обрана  нами влада стала нашими слугами)

Ми – Народ України, з метою реалізації  статті 5  Конституції,  порятунку української Нації і державності, проголошуємо та зобов’язуємо  всі органи державної влади поважати наші права,  які закріплені в цьому конституційному законі  Про владу Народу.

 

Стаття 1. Найвища влада в Україні належить Народу.  

  а) тільки воля Народу - громадян України - є юридичною підставою для утворення держави і забезпечення в ній порядку,  який встановлюється конституційними законами.

  б) волю Народу виявляють відкрито шляхом поіменного голосування його представники - конституційні виборці, кількість яких не обмежується, але вимоги до них встановлюються.

  в) тільки конституційні виборці від імені Народу мають  право приймати та  змінювати - вдосконалювати конституційні закони, кодексом яких є конституція України.

  г) владу від імені Народу в мирний час здійснюють обрані Народом вищі органи державної влади: парламент, суд, уряд, військова і контрольна влада, які діють в інтересах держави і Народу України  в межах повноважень, встановлених конституційним законом. 

  д) на час війни чи запровадження надзвичайного стану на всій території України здійснення влади регулюється конституційним законом, який делегує всю державну владу Військовій Раді.

Стаття 2.  Для здійснення найвищої влади Народ має  конституційні права:

  а) формувати обрану Народом владу – вищі та місцеві органи державної влади в Україні - шляхом справедливих виборів у порядку, встановленому конституційним законом.  

  б) знати, що робить обрана Народом влада та як вона виконує свої обов’язки, встановлені конституційним законом. Влада зобов’язана звітуватися перед Народом що кварталу.

  в) щороку проводити референдум про довіру кожному вищому і місцевому органу державної влади та притягувати їх до конституційної відповідальності шляхом розпуску чи звільнення з посади у разі виявлення їм недовіри.

  г) затверджувати граничний розмір зарплати, пенсій і пільг для чиновників обраної Народом влади та їх граничну кількість у державі в залежності від доходів державного бюджету.

  д) затверджувати правила формування видаткової частини державного бюджету України,  граничний розмір податків, мінімальний розмір зарплати і пенсій для громадян.

Стаття 3.  Народ має право провести референдум з інших питань на вимогу вищого чи місцевого органу державної влади чи Конституційних Виборців у тому числі з метою врегулювання конституційного спору між вищими органами державної влади.

Стаття 4.  Гарантії забезпечення прав Народу.

  а) Народ України має право тримати вдома довгоствольну зброю в порядку, врегульованому законом для захисту свого житла, життя і власності, суверенітету і державності  України;

  б) Народ має право без дозволу влади збиратися мирно в знак протесту проти порушення своїх прав, проводити мітинги і вуличні походи з повідомленням органів місцевої влади за 5 днів до їх проведення з метою забезпечення владою порядку і безпеки. 

  в) Народ має право на  застосування  сили  і  збройну  революцію  для  захисту  своїх  прав  та відновлення  конституційного  порядку  в  разі:

  порушення чи заперечення обраною владою прав Народу і відмови у відновленні цих прав протягом 5 днів після початку мирного протесту;

  захоплення обраної влади силою, шляхом фальсифікацій виборів  чи обману  виборців;

  узурпації (концентрації)  всієї обраної влади чи спроба такої органом державної влади, фізичною особою, групою осіб, політичною партією чи будь - яким об’єднанням громадян. 

Стаття 5. Відповідальність за порушення цього закону.

Вчинення дій, описаних у абзацах пункту в) статті 4 цього закону – це найтяжчий злочин проти держави і Народу. За це встановлюється кримінальна відповідальність - позбавлення волі від 1 до 5 років з конфіскацією всієї власності та позбавленням конституційних привілеїв.

 

09 травня 2011р.                            Цю декларацію  проголошено і  прийнято Народом  у м.  Львові                                                                                      на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Г.Шевченку

                                                             Програми правової  революції на www.vlada-narody.com

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 746 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]