Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЧЕТВЕР – ДЕНЬ ЄДНАННЯ РЕГІОНІВ
12.05.2011, 00:23

ЧЕТВЕР – ДЕНЬ ЄДНАННЯ РЕГІОНІВ

На протидію намаганням знову розділити Україну на кілька ворогуючих клаптів, добре організованим провокаціям, підприємництво України та профспілки знову вирушають на майдани боротися за конституційні права, не поділяючи громадян на правих і лівих, своїх і чужих, за інтереси єдиної української родини.

У четвер, 12 травня, об 11 год. Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України та Конфедерація вільних профспілок України скликають у регіональних центрах народні  віче.

Основна вимога    відновлення дії ст. 5 Конституції України щодо здійснення управління державою безпосередньо народом України.

Одночасно на майдани вийдуть у Чернігові, Сєверодонецьку, Запоріжжі, Вінниці, Львові, Умані. Планується відео-міст між Львовом, Запоріжжям та Сєверодонецьком. Фактично ці три міста проведуть єдине віче.  У цей ж день на майдан вийде Харків. Наступного дня – Хмельницький.  Прямий відеорепортаж дивіться тут:  http://pidpr.com/load/12_travnja_2011_iz_11_00_do_13_00_bude_transljuvatisja_prjame_vkljuchennja_z_majdaniv_lvova_severodonecka_ta_zaporizhzhja/1-1-0-1410

Регіональні віче плануються як  підтримка будь-яким законним заходам громадського впливу з метою спонукання представників органів влади  діяти виключно в рамках Конституції та чинного законодавства та перегляду законів, прийнятих з порушенням Конституції та Законів України. Започатковується створення регіональних структур громадського контролю.

Організатори: Асамблея малого та середнього бізнесу України, Конфедерація вільних 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 616 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]