Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Черкаси. Акція протесту 26.11.10
28.11.2010, 00:45

Черкаси. Акція протесту 26.11.10

26 листопада 2010 року в місті Черкаси біля Облдержадміністрації відбулася акція протесту підприємців малого та середнього бізнесу, які протестували проти прийняття нового Податкового кодексу в Україні.

На акцію протесту зійшлося багато  підприємців малого та середнього бізнесу м. Черкаси. Підприємці вимагали від депутатів Черкаської обласної Ради підтримати вимоги підприємців щодо вотування Президентом Податкового Кодексу.  До підприємців вийшла Депутат Обласної Ради Любов Майборода  і запросила на сесію обласної Ради представника від мітингуючих. За рішенням присутніх на мітингу виступити з зверненням до депутатів на сесії делегували  голову профспілки «Солідарність» Ракову Ольгу Федорівну.

На мітингу виступало багато підприємців, які вважають, що новий Податковий кодекс  знищить малий та середній бізнес, а тим часом Ракова Ольга Федорівна розповідала депутатам про проблеми, які виникнуть, якщо Податковий кодекс буде підписаний Президентом України . В своєму виступі вона закликала депутатів підтримати підприємців Черкащини, щодо вотування Президентом Податкового Кодексу.

Своїм рішенням  депутати зобов’язали профільні комісії вивчити це питання і у понеділок визначитись з пропозицією підприємців.

 Сподіваємося на те , що  29 листопада депутати направлять  лист-звернення до Президента України з вимогою, щодо не підписання  нового Податкового кодексу.

По закінченню мітингу підприємці прийняли резолюцію з вимогою  направити  звернення до  Президента негайно накласти  вето на новий Податковий кодекс, та зобов’язати Уряд його відкликати і вручили  заступнику голові облдержадміністрації Пузяку М.І., який вийшов до підприємців та спілкувався з ними під час мітингу.  А також кожен підприємець особисто  відправляє телеграму , або лист Президенту   з  вимогою  не нищити його маленький бізнес  та не лишати джерела існування.

Якщо Президент України підпише Податковий Кодекс, то підприємці Черкащини почнуть збирати підписи за проведення Референдуму за дострокове  припинення повноважень депутатів Верховної Ради та Президента України.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 573 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]