Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Богдан КОЛОС. Звернення до українців.
[ Викачати з сервера (43.0 Kb) ] 21.08.2021, 12:32

Богдан КОЛОС. Звернення до українців.

 

Шановні патріоти України!

Вже 30 років після відновлення Незалежності в державі відбувається не прогрес, а деградація: урядовцями посилюється диктатура; процвітають тотальна корупція і побори; масові порушення свобод, прав, безпеки й найвищої влади громадян; антиконституційні дії урядовців, компетенція яких впала нижче плінтуса, тому вони не знають що робити з державою; усі урядові структури не призначаються народом, непідконтрольні та не підзвітні йому, не обслуговують його, але справно отримують з народного бюджету платню!

 

Пропоную професійний вихід із цієї ситуації.

Ми, українці, є власниками й господарями своєї держави та її найвищою владою! А ключ до її реформування – у наших головах!

Управління державою є найскладнішою системою і процесом у світі. Тому його неможливо вирішувати шляхом протестів на майданах і колективними вигуками пустопорожніх гасел. Щоб здійснити системні зміни в Україні та подолати хаос потрібна  важка високоінтелектуальна конструктивна спільна робота всіх українців. Адже нікому, крім нас, не потрібна сильна Україна!

Щоб вивести Україну на шлях цивілізованого розвитку, українці повинні виробити чітку програму дій і впровадити відповідні реформи:

1. Виробити ефективну модель державного устрою.

2. Розробити місію, мету, національну ідею, стратегію і покрову тактику їх реалізації та поставити на перше місце науку й ініціативу громадян, а також найпрогресивніші державотворчі досягнення світу.

3. Привести систему управління державою до вимог науки управління та свобод, прав, безпеки й найвищої влади своїх громадян. Поновити в документах графу "Національність" і встановити національні квоти.

4. Розробити й упровадити програму розвитку енергетично та ресурсно незалежної виробничо-господарюючої і соціально-культурної інфраструктури держави й населених пунктів.

(«Основою держави постійно буде (як аксіома) - розширене товарне виробництво. Тому створити законодавчі, податкові, монетарні, соціальні  та ін. умови для прискореного зростання внутрішнього розширеного товарного виробництва, як першочергове завдання!», - доповнив Анатолій Ковальов).

5. Розробити та впровадити справедливий економічно-фінансовий механізм держави: винагорода працюючого не повинна перевищувати кількості, якості й складності виконаної ним розумової і фізичної праці; жорстка відповідальність за отримання нетрудових доходів (корупцію, хабарі, пограбування, паразитування і т. п.).

6. Організація високоефективної внутрішньої і зовнішньої безпеки та створення на місцях загонів безпеки й самооборони швидкого реагування. Повне очищення території України від російської присутності.

7. Ідеологія українців. Надсучасна система освіти й виховання. Кожен українець повинен чітко розуміти яку державу він будує, куди вона рухається, хто її туди веде, що, кому і як робити та яким для цього повинен стати кожен.

8. Закріпити цю модель державного устрою у Статутах громад населених пунктів, Договорах їх співпраці в ОТГ та Конституції громадян України.

Як це зробити правильно, швидко та ефективно мною вже опрацьовано на 80% і викладено в посібнику "Що робити? Або як українцям спільно будувати свою справедливу й заможну державу", провадження якого автоматично ліквідує більше 90% усіх проблем України. Посібник у форматі pdf можна отримати надіславши свій E-mail СМС-повідомленням на телефон (097) 127 49 82.

 

Практичні дії патріотичних сил:

а). Створити "Всеукраїнське об'єднання національно-патріотичних сил України" та залучити до нього активні громадські об'єднання і небайдужих громадян, розіслати їм посібник та провести з ними організаційні збори.

б). Створити в кожній області ініціативні групи із 3-5 грамотних осіб.  Сформувати робочі групи:  правові, збору пропозицій та упорядкування правових актів, фінансування, відбору урядових кадрів, роботи з населенням та ін.

в). Організувати періодичні конструктивні інтернет-семінари із покрокового обговорення поставлених завдань.

г). Розповсюдити по всій Україні газету із проектами підготовлених патріотичними силами типового Статуту громади, її Договору співпраці та Конституції громадян України. Зібрати підписи виборців за їх прийняття. Реформувати державу й у подальшому контролювати процеси її розвитку.

Богдан КОЛОС. провідний спеціаліст і експерт з державного управління, професор

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]