Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Асоціація мешканців гуртожитків України.Звернення
24.10.2010, 01:40

Всеукраїнське  об'єднання  громадян

  «Асоціація  мешканців гуртожитків України» _____________________________________________________________________

04205, м. Київ, пр.-т Оболонський, 14-ж. тел. 467-9999, 467-8-467,      е-mail : a-budnik@ukr.net

   Для листування :  02225, м. Київ-225, а/с № 20, Буднік А.К.                  моб.тел. 067-834-10-53,  099-561-62-11                                           

             

Вих. № 37

24 жовтня 2010 року                     З В Е Р Н Е Н Н Я

                                                                                                              До громадян України,

                                                                                                            Громадських організацій

                                                                                                       та професійних спілок України

                                                                

                                               Шановна громада!!!    

     

       Найбільш незахищеною у правовому полі соціальною групою в нашій державі є громадяни, які проживають в гуртожитках. В багатьох з них площа житла на родину з чотирьох чоловік  складає 10-14 метрів квадратних. Недобросовісні балансоутимувачі по дискримінаційному принципу установлюють тарифи  на проживання в гуртожитках. Так для одних громадян оплата за кімнату в 14 м. кв. складає 200 гривень, а для інших 1800 гривень. «Наші довічні» судді, користуючись своєю безнаказанністю, в угоду спритним ділкам виносять завідомо неправосудні рішення по перешкоджанню в законній реєстрації мешканців гуртожитків їх місця проживання та по виселенню громадян з займаного ними помешкання. Численні є випадки виселення родин з малолітніми дітьми з гуртожитків просто неба, без надання іншого житла і як результат – є смертельні випадки, коли люди замерзли зимою ночуючи на дворі. На безчинства чиновників різних рівнів  правоохоронні органи закривають очі, а зачастую просто відверто покривають їх злочини проти людей . Дуже дивна позиція держави України – своїм громадянам нема місця в державі, а чужинцям присвоюють статус біженців, надають житло, грошову допомогу, забезпечують роботою. Постає питання – так для кого ж Україна матінка рідна, а для кого зла мачуха?

   Не дивлячись на чисельні звернення в різні державні органи та установи по вирішенню проблем громадян, що проживають в гуртожитках, але чиновники різних рівнів  питання не вирішують.

       Тому Всеукраїнське об'єднання громадян  «Асоціація мешканців гуртожитків України»         27 жовтня 2010 року о 10 годині ранку в середу  розпочне мирну акцію по відстоюванню прав свобод громадян, які проживають в гуртожитках.

 

Адреса проведення Акції : м. Київ, вул. м. Грушевського, 5, біля Верховної Ради України.

 

Адреси проведення Акцій в містах України :  м. Житомир,  м. Дніпропетровськ, м. Харків,

                               смт. Петриківка Дніпропетровської обл., м. Луганськ,  м. Херсон, м. Одеса,

                        м. Запоріжжя, м. Миколаїв,  м. Суми, м. Ромни,  м. Черкаси, м. Тальне, м. Ялта,

                        м. Севастополь,  м. Євпаторія – біля приміщень адміністрацій міст  

 

   На Акції запрошуються всі громадські та профспілкові організації і всі не байдужі до чужої біди громадяни, хоча чужої біди не буває !!!

            

 

 

          Президент ВОГ

     «Асоціація мешканців

       гуртожитків України»  -  Анатолій Костянтинович Буднік

 

 

 

      Всеукраїнське  об'єднання  громадян

  «Асоціація  мешканців гуртожитків України» _____________________________________________________________________

04205, м. Київ, пр.-т Оболонський, 14-ж. тел. 467-9999, 467-8-467,      е-mail : a-budnik@ukr.net

   Для листування :  02225, м. Київ-225, а/с № 20, Буднік А.К.                  моб.тел. 067-834-10-53,  099-561-62-11                                           

             

Вих. № 38

24 жовтня 2010 року                     

 

                                                                                               ДО  ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ                                                                   

                                                                                               01021, м. Київ вул. Грушевського, 5

 

 

                         ВИМОГИ МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ УКРАЇНИ

 

 

  1. Терміново провести парламентські слухання за участі представників Асоціації з усіх регіонів України по вирішенню проблем громадян, що проживають в гуртожитках.

 

  1. Створити Парламентську комісію за участі представників Асоціації  по розслідуванню фактів незаконної приватизації гуртожитків в Україні та щодо визначення механізму повернення гуртожитків та прирівняних до них житлових будинків зі статутних фондів підприємств до державної власності.

 

  1. Доручити Генеральній прокуратури вжити заходи прокурорського реагування шляхом видачі приписів нинішнім балансоутримувачам гуртожитків та прирівняних до них житлових будинків про заборону вчиняти будь які дії в гуртожитках до повного їх виведення із статутних фондів підприємств та передачі до державної власності.

 

  1. Зобов’язати нинішніх балансоутримувачів гуртожитків та прирівняних до них будівель відкликати Позовні заяви із судів всіх рівнів про виселення мешканців з займаного ними помешкання на період законодавчого врегулювання питання щодо механізму реалізації права таких мешканців на приватизацію займаного у гуртожитках житла.

 

  1. Внести зміни до Житлового кодексу України та встановити в державі єдині Правила та тарифи щодо надання комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

 

  1. Негайно дозволити всім мешканцям гуртожитків України приватизувати займане ними помешкання незалежно від статусу гуртожитку та від форми власності балансоутримувачів, за перешкоджання в здійсненні цього права винних  притягувати до відповідальності  по статті 364 Кримінального Кодексу України «Зловживання владою  або службовим становищем» .

                        

 

                                                     

                   Президент ВОГ

              «Асоціація мешканців

                гуртожитків України» :  Анатолій Костянтинович Буднік

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 2257 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 4
4 cvet  
0
стати законы это всё хорошо а куда уходят без отчётные деньги ? Без отчётные потому что люди сдают под честное слово тысячные сумы и не где за них не расписываются ведь раньше даже за 2 копейки проф взносов люди ставили свою роспись.

3 tobed  
0
Шановні мешканці!

Доводимо до вашого відома, що ваш гуртожиток не належить АТ ХК «Київміськбуд», і ніколи не належав. Він є Державною власністю!!! Вони є лише балансоутримувачами, тобто – обслуговуючий персонал.
Це доказано в Апеляційному і Господарському суді м. Києва, є судові рішення!
Керівництво, АТ ХК «Київміськбуд», ДП «Екос» не має права погрожувати та звільняти з роботи мешканців гуртожитку за те, що вони не підписують договір з ЖУ «Лівобережне», котрий протирічить ст.26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» і т.д.!!!
В статті 43 Конституції України зазначено: «Кожен має право на працю…Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення».
А, згідно ст. 172 Кримінального кодексу України: «Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років».
Вони не мали, та не мають права висиляти мешканців з гуртожитку, та подавати позови до суду про виселення, так як вони не були і не можуть бути власниками Державного житлового фонду України!!! Гуртожитки, які збудовані за державні кошти, не можна купувати, приватизувати разом з мешканцями нашого гуртожитку та перепродувати по декілька раз!!!
Просимо вас, при виникненні подібних порушень ваших законних прав терміново звертатись до керівництва ВОГ «Асоціація мешканців гуртожитків України» або до Голови Ради гуртожитку. МИ НЕ РАБИ!!!


2 bortnik  
0
Шановні мешканці гуртожитків!

До керівництва ВОГ «Асоціація мешканців гуртожитків України» надійшла інформація про те, що існують випадки незаконного звільнення з роботи мешканців гуртожитків, які відкрито виступають за зміну нинішнього балансоутримувача гуртожитків – ДП «ЕКОС» АТ ХК «Київміськбуд» та добиваються приватизації мешканцями займаних кімнат.
В статті 43 Конституції України зазначено: «Кожен має право на працю…Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення».
А, згідно ст. 172 Кримінального кодексу України: «Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років».
Просимо вас, при виникненні подібних випадків незаконного звільнення з роботи терміново звертатись до керівництва ВОГ «Асоціація мешканців гуртожитків України» або до Голови Ради гуртожитку.


1 rekoshet  
0
Хочу звернути увагу мешканців гуртожитків, не бути байдужим до таких дій, і діло почне рухатись![color=blue]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]