Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Асамблея. Лист Президенту України
[ Викачати з сервера (1.72 Mb) ] 12.07.2010, 14:23

                 АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

                    МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ  УКРАЇНИ

                                                                                                                                                                

                                                               Секретаріат Асамблеї: м.Вінниця, вул.Соборна, 43, оф.16

   Тел./факс 0432 – 67-72-37

      Е-mail: cppvin@ukr.net

               

Вих.№07-07-10 від 12 липня 2010 р.

 

 

Президенту України   

                                                                                 

                                                                                      ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Малий та середній бізнес України,  підприємці завжди сприятимуть реалізації  зусиль  влади, що спрямовані на стабілізацію економічного становища в Україні. 

 

Пане Президенте!

 

Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу вважає неприйнятними наступні дії влади:

·         Процедура прийняття Верховною Радою України Закону України №6673 від 8.07.2010 р. Про внесення змін до законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» грубо  порушила  норми п.1 ст.25  Особливості прийняття регуляторних актів органами виконавчої влади, їх посадовими особами ЗУ «Про засади державної регуляторної політик у сфері господарської діяльності»;

·         Даний Закон унеможливлює діяльність дуже великої кількості дрібних підприємців, що працюють на ринках з метою хоч трохи забезпечити сімї продуктами харчування та іншими товарами першої необхідності.

·         Введення Закону приведе до того, що дуже велика кількість дрібних підприємців залишать підприємницьку діяльність, збільшать кількість безробітних  та проситимуть допомогу із фонду безробіття. На цьому держава та народ дуже втратять.

·         Введення Закону в дію приведе до значного збільшення цін на продукти харчування та   товари першої необхідності, чим ще більше погіршиться і так тяжке становище населення.

·         Закон збільшить тиск на підприємництво, особливо на малий та середній бізнес, не вирішить проблем Пенсійного фонду. Прийняття його суперечитиме Вашим передвиборним обіцянкам. А цим губиться Ваш авторитет як серед підприємництва, так і серед всього народу.

 

 

 

Виходячи із цього  вимагаємо:  

-       ветувати прийнятий Верховною Радою України Закону України №6673 від 8.07.2010 р. Про внесення змін до законів України «Про державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

-       категорично не допускати прийняття будь-яких законів поспіхом, без дотримання регуляторних  процедур, без обговорення із лідерами громадських організацій та широкими колами громадськості;

-       пропонуємо найближчим часом провести зустріч із лідерами громадських організацій України, на якій обговорити проблеми розвитку підприємництва, покращення життєвого рівня населення та недопущення порушення регуляторного законодавства, а також принципи нового Податкового кодексу України.

               

 

15 липня з 10 год ранку цього року ми проводимо попереджувальну акцію біля Вашої адміністрації, з надією, що наші вимоги будуть задоволені і багаточисленну демонстрацію нам не буде необхідності проводити.

 Голова Координаційної ради                                                                       А.В. Панаетов

Лист підписали також:

 


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1280 | Завантажень: 226 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Блакитний С.М  
0
Коли нарешті почне працювати Держкомпідприємництво , чи Бродський лише отримує зарплатню . Склалося таке враження , що малий бізнес хочуть знищити . Пропонуємо скоротити видатки на утримання обласних та районних державних адміністрвцій як не потрібних . А скільки іще не потрібних суспільству служб , скоротивши які можна зберегти державні кошти , та направити їх на соціальне забезпечення населення .

2 Гурчик Ігор  
0
Є пропозиція щодо правки:

категорично не допускати прийняття будь-яких законів поспіхом, без
дотримання регуляторних процедур, без обговорення із лідерами
громадських організацій та широкими колами громадськості;

Замість "регуляторних" вставити "передбачених нормотворчих процедур".

Та щодо внесення ще одне доповнення, щодо "громадської експертизи найбільш важливих соціально спрямованих законодавчих актів".

Щоб цей абзац виглядав наступним чином:

"Категорично не допускати прийняття будь-яких законів поспіхом, без дотримання передбачених нормотворчих процедур, та без проведення громадської експертизи щодо найбільш важливих соціально спрямованих законодавчих актів, з обов'язковим залученням до обговорення лідерів громадських організацій та широких кіл громадськості."


1 MAG  
0
"...Шановний Вікторе Федоровичу!

Малий та середній бізнес України, підприємці сприятимуть реалізації зусиль влади, що спрямовані на стабілізацію економічного становища в Україні.

Але від імені Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу хочемо привернути Вашу увагу до наступного:..."

Редакція неприйнятна! Це чолобитна раба пану!

Має бути:

"Пане Президенте!

Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу важає неприйнятними наступні дії влади:

Далі по тексту.
...

...пропонуємо найближчим часом провести зустріч із лідерами громадських організацій України, на якій обговорити проблеми дальшого розвитку підприємництва, покращення життєвого рівня населення та недопущення порушення регуляторного законодавства, принципи нового Податкового кодексу України."


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]