Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Асамблея громадських організацій просить направити такі телеграми щодо неправомірних дій з боку міліції щодо Запрудського Ігоря
20.01.2011, 02:56
Асамблея громадських організацій просить направити такі телеграми щодо неправомірних дій з боку міліції щодо Запрудського Ігоря Семеновича -голови профспілки, члена координаційної ради асамблеї ГО МСБ України.
Такі телеграми про вручення треба послати Могильову ( вул.Богомольця 10 , м.Київ , 01024 ) , Азарову до КМУ ( вул.Грушевського , 12/2 ,м. Київ, 01008 ), Генпрокуратуру ( ( різницька 13 /15 , м. Київ-11 , 01011, Президенту ( вул.Банкова ,11 , м.киїхв , 01220 ), Верховну раду України ( Грушевського , 5, м.Київ, ,01008 ) і обов’язково у почтовому відділенні отримати завірену копію телеграми у них такі послуги є , вони ставлять штамп копія вірна та печатку свого підприємства.

Текст телеграми для відправлення


Робітниками ДСБЕЗ Луганського міського відділу МВС України в Луганській області проводилась перевірка приватного підприємця Запрудського І.С. з 18.01.2011р. до 28.01.2011р. як було вказано в повідомленні про перевірку № 1240 підписаного начальника Луганського МВ ГУМВС України в Луганській області Ковальчуком О.А, не передбачена законодавством України та повноваженнями наданими ДСБЕЗ . В повідомленні вказано ,що буде перевірено документи підприємства які підтверджують трудові правовідносини умови ліцензійної діяльності дозволи виконавчого комітету МНС СЄС та ін які відносяться до підприємницької діяльності .
В зв’язку з тим що до такої незаконної перевірки робітники ДСБЕЗ Тракалюк М.П. , Джаокуа А.А., Ккупоросов О.Ю.,Кучеров О.О. не були допущені і власник цього майна Запрудський ІВ.С. був госпіталізований « швидкою допомогою» , ці люди у погонах без присутності підприємця Запрудського І.С. склали якісь документи при цьому забрали з порушенням своїх повноважень без складення протоколів вилучення або виїмки речей тобто фактично вкрали речи, що належали Запрудському І.С. : системний блок із голограмою ліцензії на програмний продукт «Windows» та невідомо яку кількість товару і портативний компьютер який належать іншій особі.
Крім того вилучили силою у найманого працівника відеокамеру на яку були записані їх протиправні дії.
Просимо повернути все вкрадене 18.01.2011р. у Запрудського І.С. , покарати винних у «бєспредєлі» робітників Луганського МВ УМВС України у Луганській області та вибачитись перед постраждалим від протиправних дій підпорядкованих Вам посадових і службових осіб полковника міліції Ковальчука О.А., капітана міліції Тракалюка М.П. , старшого лейтенанта міліції Джонуа А.А., лейтенанта Купоросова О.Ю., лейтенанта Кучерова О.О. .
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1050 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
1 Михаил  
0
Игорь, держитесь!
Боритесь с ментовским беспределом!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]