Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

апрошення для участі у форумі Народовладдя
26.04.2020, 14:18

ЗВЕРНЕННЯ

щодо участі в підготовці та проведенні

ФОРУМУ НАРОДОВЛАДДЯ

 

Група представників громадськості виступає з ініціативою проведення в червні-липні 2020 року Всеукраїнського громадсько-політично-наукового форуму на тему НАРОДОВЛАДДЯ з метою створення громадянського руху на підтримку виконання Президентом України та владними політичними партіями положень їх передвиборчих програм щодо НАРОДОВЛАДДЯ.

Ініціативна група вважає, що НАРОДОВЛАДДЯ – доленосне питання для України, бо за сучасних глобалізаційних умов тільки народ України, що має владу, зможе захистити суверенітет та територіальну цілісність України, забезпечити своє процвітання і назавжди закрити питання - бути чи не бути Україні. НАРОДОВЛАДДЯ – єдиний спосіб порятунку України від загрози диктатури, збереження різнобарв'я політичних позицій і плюралізму думок як базових передумов для гармонійного і стабільного розвитку суспільства. НАРОДОВЛАДДЯ – єдина можливість створення справедливого суспільства, в якому всім громадянам будуть надані рівні можливості для щасливого життя − самореалізації задля свого й загального добробуту.

На Форум плануємо запросити авторів концепцій НАРОДОВЛАДДЯ, вчених та фахівців в галузі державного управління, менеджменту, економіки, політології, філософії, соціальної психології, права, а також підприємців, представників громадських організацій, інших об’єднань громадян – всіх, кому не байдужа доля України і хто розуміє, що тільки реальне НАРОДОВЛАДДЯ може забезпечити народу України процвітання. Офіційно буде запрошено представників органів державної влади і місцевого самоврядування та народних депутатів України, в виборчих програмах яких є положення про НАРОДОВЛАДДЯ.

Запрошуємо Вас прийняти участі в підготовці та проведенні Форуму.

 

З питаннями щодо організації проведення Форуму можна звертатися до членів ініціативної групи:

ПАЛІЙ
Віктор Миколайович

Громадська спілка «Платформа Громадянської Солідарності – Мир та Народовладдя»
096-322-84-88, palivnik@ukr.net

КОВАЛЬОВ
Анатолій Костянтинович

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України
096-389-19-37, anatolii.kovalov@asambleya.org

ЗОБОВ
Марк Іванович

Асоціація «Духовно-інтелектуальний вибір»,

26.04.2020р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 75 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]