Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Андрій Друзенко. ЗВЕРНЕННЯ ПРО КООРДИНАЦІЮ ДІЙ.
[ Викачати з сервера (17.6 Kb) ] 15.12.2010, 04:54

    

ЗВЕРНЕННЯ  ПРО КООРДИНАЦІЮ ДІЙ.

Влада надалі провокує і затягує час. Ми надалі не можемо довіряти існуючій владі, тому що бачимо по справах їх мету. Мета колишніх «наперсточників», які дорвалися до управління  державою – «рекет в законі». Про це свідчать численні перевірки, які закінчуються типово: «вирішування питань»  за готівку, для того щоб не платити офіційно і чималі кошти…А найгірше, що дані кошти не попадуть ні медикам, ні вчителям, ні пенсіонерам, ні працівникам правоохоронних органів, не підуть на благодійність. Шкода, що і «офіційні» оплати часто не підкріплені ніякою законодавчою базою, а є просто ПОБОРАМИ купки людей при  владі. Це і є сьогоднішня політика – з грецької мови, уміння управляти.

   Настав час народу брати владу у свої руки шляхом самоуправління і самоорганізації. Згідно закону України  орган самоорганізації населення є однією з форм членів територіальних громад міст у вирішенні окремих питань місцевого значення.

    Основними завданнями органів самоорганізації населення є створення умов для участі жителів у вирішенні питань в межах Конституції і  законів України.

    Ми пропонуємо вам об’єднатися невеликими групами людей ( до 10 чоловік). Оберіть найбільш активну посеред вас людину «десятника», який буде доносити до вас певну інформацію корисну для подальшого «безпечного» ведення вашого бізнесу, чи просто суспільного життя. Для того, щоб ми всі разом діяли в межах законності – ми пропонуємо:

 1) самоорганізуватися шляхом створення Професійних спілок

 Це дасть нам змогу утримувати групу адвокатів, які зможуть представляти наші інтереси від імені профспілки. В роботу останньої буде входити вивчення чинного законодавства і роз’яснювальна робота серед підприємців. Захист і юридичний супровід при перевірках і ініціювання законів. Крім того, ми плануємо утворити систему оповіщення всіх підприємців для організованих дій. Документи по її створенню вже готуються і найближчим часом вам буде роздано бланки-заяви на вступ до профспілок .

2) Закон України «Про органи самоорганізації населення» та закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Цей Закон дозволяє само організуватися населенню і здійснювати владу безпосередньо. Те, що люди не можуть вирішити через міську раду, можна буде вирішити через цей орган. І це приєднає до нас велику кількість населення.

3) Звернення – ультиматум до органів виконавчої влади.

Ми звернемося до міліції, прокуратури та інших служб уповноважених здійснювати перевірки: з метою стабілізації політичної та економічної ситуації в Україні на час кризи запропонувати меморандум про спільні дії і заборону будь-яких перевірок направлених на вибивання коштів з підприємців.

4) Фонд профспілки.

Фонд профспілки буде наповнюватися виключно на добровільних засадах. Серед самих підприємців буде створений колегіальний орган, структура якого, завдання і повноваження будуть визначені самими членами профспілки.

Першим кроком має стати чітка структура із самих підприємців для подальших координованих дій, передачі і збору інформації. Для найбільш прозорого і демократичного процесу  створення і керування нашої організації вам потрібно: зібратися 10 чоловік і обрати серед себе десятника. Ця людина в подальшому буде доносити до вас конкретний план дій (заява на вступ в профспілку, інформацію про проведення мітингів, збирати у вас звернення про існуючі проблеми тощо)

                    Телефон для координації дій 067-362-88-82.

  «…єдине джерело влади – народ…», «…народ здійснює владу безпосередньо…» - Конституція України.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 684 | Завантажень: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]