Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Андрій Друзенко. ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ
03.02.2011, 23:36

     ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

Перш за все хочеться сказати, що ми будемо чогось варті, як Рада, тільки в тому випадку, коли ми будемо ефективні. Тому потрібно взяти за основу розвиток таких сфер нашої діяльності як: цілі, план дій, структура, фінансування, збір, обробка і передача інформації.

 

Ціль: побудова громадянського, свідомого, соціально активного суспільства.

 

План дій: залучення різних частин населення до громадянської активності і об’єднання через відповіді на їхні проблеми. Проблеми можуть бути вирішені у перспективі, якщо донести шляхи їх вирішення. Це допоможе залучити значну частину населення. Наприклад: на ринках провести збори і допомогти людям зареєструвати власні первинні профспілки. Ці профспілки очолять обрані ними ж лідери, з власною ревізійною комісією, та оргкомітетом. До такої структури буде певна довіра і це дасть змогу зменшити затрати часу і фінансів для передачі алгоритмів захисту інтересів підприємців. Працюючи тільки з малою групою людей - швидше дійти згоди, провести навчання по створенню з них самих комітетів прямої дії. Ці комітети будуть відповідати за збір і поширення інформації не тільки серед підприємців. Можна через самих підприємців ринків формувати думку населення через поширення листівок їхнім клієнтам. При вдалій побудові профспілкових  організацій підприємців на різних ринках, їх варто об’єднати  у міську профспілку і запросити до процесу  дієві профспілки інших галузей. Можна також запропонувати створити нові, власні (школи, лікарні тощо). Укласти між ними угоду про взаємопідтримку у разі проблем. Варто провести також роз’яснювальну роботу і серед інших громадських об’єднань (ветерани, афганці і т.д.).

Відповідальність за розбудову таких об’єднань покласти на координаторів регіонів через звіти за пророблену роботу.

Форму звіту обговорити і прийняти на засіданні Ради.

 

Структура.

Є пропозиція залучити спеціалістів, щодо розробки структури попередньо обговоривши бачення всіх членів Ради. Дати завдання: що ми хочемо досягти і спільно заплатити кошти. Так роблять у всьому світі...

Як приклад ця стаття:

http://www.dt.ua/newspaper/articles/61235#article

 

Фінансування.

Фінансування регіональних Рад не має бути проблемою з огляду того, що вони мають стати ефективним інструментом для відповіді суспільству на його проблеми. Завдяки членським внескам люди будуть отримувати корисну інформацію і використовувати її для

захисту власних прав, свобод і інтересів. Це найголовніше завдання, яке стоїть на сьогодні. Згодом можна віднайти розуміння фінансування і якихось спільних акцій.

Приміщення можна віднайти на ринках, повідомивши про створення профспілок і проханням до адміністрації піти на зустріч у виділенні таких приміщень ( де це можливо...). Також є діючі громадські організації, які при певному підході, згодяться на співпрацю в даному питанні.

 

Інформація.

Одним із найважливіших питань є  створення єдиного інформаційного простору. Цей простір повинен об’єднати найрізноманітніші сфери суспільного життя. Як один з варіантів: сильний, простий у використанні і багатофункціональний форум. Практичні функції форуму: алгоритми вдалого захисту прав, можливість написати, подзвонити будь-кому із учасників, повідомлення на пошту про нові записи у темі, в якій я зареєструвався, можливість створювати власні теми  ( економіка, політика, ідея бізнесу, опитування тощо). На ньому ж можуть бути анонси вебінарів на різні теми. Що це таке:

http://www.globalwebinar.net/articles/what_is_webinar/

 

Як один із варіантів: інтернет-конференції. В такому варіанті ми зможемо спілкуватись хоч кожний день і виключно на ті теми, які цікавлять певних членів Ради, певних комітетів. Нам це вкрай потрібно на першому етапі: для більшої кількості спільних напрацювань і зменшення витрат на часті поїздки до Києва. Що це таке:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F

Одним із важливих елементів вважаю: формування суспільної думки через поширення «просвітницьких» листівок і статей у місцевих ЗМІ, якщо потрібно, то і на платній основі. Наприклад у більшості «бюджетників» існує думка: «зажерливі підприємці не хочуть платити податки, а ми от платимо». Мало хто з них задумується про те, що саме із податків підприємця є  можливість дати їм зарплатню і ще й заплатити за них податки... Також невеликий відсоток людей свідомі того, що саме через скорочення числа платників податків( завдяки утискам реформістів ), пішли скорочення і працівників бюджетної сфери. Тут у пригоді можуть стати депутатські запити про кі-сть підприємців, які закрили свою ді-сть за 2010-2011 рік і кі-сть надходжень у 2009 роках від підприємців і за 2010-11 роки. Порівняти показники і дати суспільству для ознайомлення. У пригоді можуть стати депутатські запити до облрад  по питанню ціноутворення орендної плати на ринках, її обгрунтування і вісвітлення у пресі про результати перевірки. Це дасть відповідь на одвічне питання: «хто винуватий...»

 

Для збору і розповсюдження інформації потрібно утворити структури, навіть у вже існуючих організаціях. Одна людина швидко виснажиться обдзвонюючи навіть три-чотири десятки людей, не говорячи уже про сотні. Тому як варіант структури пропоную це відео. Воно охоплює трохи більше тем ніж просто передача інформації, тому прошу звернути увагу саме на ефективність ( на Ваш розсуд) побудови структури...

http://www.youtube.com/watch?v=qXjbtYum6dk

 

Пропоную створити регламент виступів і попередній запис виступаючих. Член Ради має вислати проект рішення ( 2-3 речення ) перед засіданням ( створити певний орган). На самій Раді іде лише 3 хв. виступ з поясненням даного проекту і пропозиції. Тоді ми уникнемо деструктивних виступів і зможемо відібрати найбільш важливі теми для обговорення і затвердження. Можна взяти за приклад роботу Верховної Ради... 

 

З повагою і надією на плідну співпрацю Андрій Друзенко.

067-362-888-2

777agape777@gmail.com

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 651 | Завантажень: 0 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
6 Эдуард  
0
>>що потрібно викинути, що неважливе на твій погляд
Выбрасывать ничего не надо. Ты правильно показал всю "картину битвы".
Мой к тебе вопрос: "Что дальше? Что конкретно я должен сделать после прочтения статьи?" Я не нашёл ответа на этот вопрос. Более того, я даже не понял, в каком месте надо искать.
Для себя я ответил на этот вопрос раньше: самое важное для нас сейчас - единое информационное пространство. Но я могу ошибаться. Мне хотелось бы услышать другие точки - где в движении предпринимателей "узкое место"?

5 Эдуард  
0
>>якщо в GMail є такий сервіс... на 200 чоловік є такий сервіс
В жизни есть различие между совещанием (немного людей, говорят все) от конференции (много людей, говорят ораторы). Ты думаешь что реальные вопросы решаются на конференциях?

В GMail есть сервис для совещаний, аналогичный Skype.
По веб-конференциям начни с этих обзоров:
http://www.livebusiness.ru/tools/webmeeting/
http://infox.ru/hi-tech/internet/2010/03/24/ryynok_vyeb_kommunik_print.phtml


4 Эдуард  
0
Есть два способа группировки информации: по темам (форумы, папки в компьютере) и по времени (блоги, микроблоги, календари). Социальные сети основаны на временном принципе, форумы - на тематическом. Существующая тенденция (или мода?) - социальные сети. При разработке концепции информационной системы я вынужден считаться с этой тенденцией (хорошие технические движки сейчас делают для закрытых социальных сетей, а не для форумов).

Но главное не в этом. Я абсолютно согласен с тем, что наша задача создать единое информационное пространство для участников движения. Так вот я утверждаю, что социальная сеть (или микроблог) лучше всего для подходят для единого пространства - в них живёт жизнь (временная лента), а не идеи (тематический подход).

Из единой социальной сети должен быть переход в отдельные темы. Там с помощью документов, вики, форумов и Wave идёт работа с тематической информацией.

Социальную сеть можно сравнить со школьным коридором. Из него есть входы в кабинеты (форумы). Учёба (реальная работа) идёт в кабинетах. Но именно школьный коридор и переменка создают атмосферу единства учеников и школа не распадается на отдельные классы (группы единомышленников, отдельные общественные организации).

Единственное в чём я ещё сомневался - нам надо действовать в открытой социальной сети Фейсбука создавая там закрытые группы или создавать закрытую социальную сеть. Сейчас я уверен что надо идти вторым путём.


3 Андрій Друзенко  
0
- в Фесбуці не можна викладати документи, не можна відслідковувати від початку до кінця діалог, він є загальним, а не тематичним. у нас задача зробити єдиний інформаційний простір, на якому знайдуть себе різні люди за поглядами, досвідом, сферами інтересів.
- якщо в GMail є такий сервіс - я тільки за. але ми говорили з тобою не раз про цю необхідність і я взнаю про це тільки зараз і через коментарі... на 200 чоловік є такий сервіс ?
- ця стаття складається і акцентів... що потрібно викинути, що неважливе на твій погляд: структура, обговорення, регламент, план дій, фінансування, формування суспільної думки, чи створення єдиного інформаційного простору?

2 Эдуард  
0
По информационным технологиям:

>>Як один з варіантів: сильний, простий у використанні і багатофункціональний форум.
Современным аналогом форумов являются социальные сети. Одна из технически лучших и массовых сетей - facebook.com

>>інтернет-конференції. В такому варіанті ми зможемо спілкуватись хоч кожний день
Ваш, Андрей, почтовый сервис GMail уже позволяет проводить видео-совещания.

В целом по статье. Самое сложное для организатора - определиться, с чего начать. К сожалению, в статье нет акцентов.


1 LeprekON  
0
тогда за дело.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]