Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Андрій Друзенко. Пропозиція законопроектів по банках
[ Викачати з сервера (35.5 Kb) ] 15.12.2010, 04:48

     Оскільки громадяни України сплачували за користування доларами 12% річних, в той час, як Америка – 3 % річних, то народ України за 10 років уже заплатив більше в 4 рази, ніж американці за той самий долар. Це вже дискримінація нашого народу на міжнародному рівні.  Папір являється умовною цінністю і не йде ні в яке порівняння з цінністю землі, виробництва, нерухомості. Тим більше, не може бути запорукою безпеки та територіальної цілісності України.

     З історії світових криз очевидно проглядається одна закономірність: люди, накопичуючи та зосереджуючи в одних руках основну грошову масу, в один прекрасний момент забирали з обігу умовну цінність (гроші), вводили цілі народи в кризу і змушували віддавати натуральну цінність (землі, майно, нерухомість).  

     Пропозиція нашого об’єднання громадян виходить із принципів справедливості та розуміння справжнього положення речей, а не тієї думки, яку нав’язують засоби масової інформації, які є власністю тих же олігархічних кланів.

1)      Ось скільки ми переплатили за кожну 1000 доларів:

-          В Америці: 1000$ х 3% х 10 років = 300$ - за користування однією тисячею доларів.

-          В Україні: 1000$ х 12 % х 10 років = 1200$ - за користування тією самою тисячею доларів, яка являється умовною цінністю.

Отже, зовсім безболісно банки можуть чекати ще 30 років, щоб заробити однакову кількість відсотків.

Виходячи з цієї ситуації, ми пропонуємо:

1)      встановити незалежною кваліфікованою нашою комісією причини такої дискримінації та винуватців причетних до цих махінацій;

2)      зобов’язати банки укласти договори відстрочки платежів на термін до 30-ти років;

3)      за згодою сторін банк може забрати майно при умові повернення сплачених коштів боржником в повному обсязі;

4)      за згодою сторін майно може бути продане, а виручені кошти поділені в тій пропорції, в якій банк погодився сплачувати на момент покупки заставного майна. Якщо людина сплатила 30% від вартості майна, а банк 70%, то логічно буде в такій самій пропорції розділити і ризик. Адже в оцінці майна приймали участь працівники банку і вони погоджувались на тодішню вартість майна. Банк так само займається комерційною діяльністю на власний страх і ризик. І якщо дві фізичні особи куплять будь-яку річ за 100 тисяч доларів в пропорції 50х50%, то логічно, що коли ця річ втратить половину своєї вартості, кожна із сторін повинна отримати по 25 тисяч після реалізації. У випадку з банками, втрачає тільки одна сторона, хоча вона також вкладає свої кошти.

5)      банки, які будуть забирати майно у людей, -  висвітлювати як структури, які ведуть антидержавну, анти людяну діяльність;

6)      дозволити взаємозаліки кредиторам та боржникам банків;

7)      ініціювати один єдиний державний банк, який давав би під низький відсоток саме на розвиток бізнесу, що дасть додаткові надходження в бюджет і створення робочих місць;

8)      всі банки, які взяли під державні гарантії, мають зробити перерахунок під той відсоток, під який вони взяли та передати всі справи в Державний банк. В іншому випадку, в нас заберуть заставне майно, а потім ще держава, тобто ми будемо змушені віддавати з державного бюджету ті кошти, що пропадуть в комерційних банках, типу «Надра». Ми втратимо на штучно обваленій нерухомості, на закритих бізнес ах, і потім ще змушені будемо відпрацьовувати ті кошти, що десь випарувалися в тому ж комерційному банку;

9)      зібрати підписи від імені народу України Міжнародному Валютному Фонду, що ми не несемо ніякої відповідальності за ті кредити, які вони дали не зрозуміло кому  і які ділися не зрозуміло куди. І щоб вони навіть не розглядали нові пропозиції кредитів, тому що будуть забирати в тих, кому давали.

Дані ініціативи не є вичерпні, і мають бути оформлені в законопроекти зі збором підписів по всіх регіонах України.

    Якщо ми, народ - джерело влади, то хто з нас ініціював, щоб в нашій країні були дорожчі : кредити, техніка, шалені податки, не було досі податкового кодексу, за 18 років незалежності?  І як можна планувати працю, коли ти не знаєш: хто прийде до влади і що йому стрельне в голову?

    Чи яка країна не збанкрутує, якщо їй вмить відрізати доступ до будь-яких фінансів? Вони відрізали навіть доступ до можливості обирати владу: кого Ви знаєте народних обманців, чи кого Ви обирали?  Декілька фамілій? А інші – купили собі місце під сонцем і на чотири роки – ми їм нічого зробити не можемо. Бо вони і є закон і все в їхніх руках: банки, суди, прокуратура, міліція і все інше…

     Кого МИ уповноважували розвалити та розграбувати  цілу країну, якщо ми - джерело влади? Чи яка буде безпека та незалежність країни, якщо в нас не буде виробництва, науки, медицини, середнього класу, а зараз хочуть ще розграбувати і землю?

     Конституція говорить: безпека держави – справа всього народу, влада звітує за свої дії, МИ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ І КОСТИТУЦІЯ – НАЙВИЩИЙ ЗАКОН, ВІД ЯКОГО БУДУЮТЬСЯ ВСІ ІНШІ.

     Вихід: провести  ВИБОРИ ДО ВИБОРІВ  у НАМИ створену політичну силу і привести  ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВЕ законодавство  у відповідність до КОНСТИТУЦІЇ. А зараз просто стати на захист один одного, а не надіятись, що хтось заплатить за місце у списку для того, щоб нам зробити добре – це абсурд. Якщо нас стане маса і ми буде єдині у захисті своїх прав – вони тільки тоді будуть змушені рахуватись. Не вже це не очевидно: купка депутатів, близько 400 чоловік – грабує більше 40 мільонів і ми не можемо нічого зробити? Чого ж вони нам майже одне місце лижуть перед виборами і мільярди вкладають, якщо від нас нічого не залежить? Тому що саме вони придумали партійну систему виборів: «розділяй та владарюй» - давно відомий та працюючий принцип, яким вони користуються. Тільки одне відомо: після виборів – ми їм не цікаві. Давайте обиремо до виборів у нами створену партію достойних людей, які введуть: відповідальність, можливість переобирати, механізм впливу на рішення влади. Якщо вбити корінь, тоді відпаде потреба боротись із плодами СИСТЕМИ.

      І  годі надіятись, що ми оберемо когось, хто буде дбати про нас. Якщо не змінити систему – вона зробить саму чесну людину частинкою самої себе, або її зітре. Тим більше, це стосується банків – ніхто крім нас проти них не піде!  Ми маємо спробувати і тоді у нас буде шанс, а владу просто так нам ніхто віддавати не буде її треба брати самим!!!

                                      ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ – НАРОД!!!

     

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 753 | Завантажень: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]