Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Пилипко Концепція народовладдя Українського народу
[ Викачати з сервера (16.8 Kb) ] 17.05.2020, 12:41

Анатолій Пилипко Концепція народовладдя Українського народу

Народовладдя Українського народу – здатність і можливість народу України (Українського народу) у будь-який час прийняти будь-який закон України, змінити склад керівництва будь-якої гілки державної служби, відкликати Президента України, сільського, селищного чи міського голову з посади та позбавити будь-якого депутата його статусу. Це своє право Український народ здійснює через загальні збори, або інші форми безпосередньої демократії (референдуми та ін.)

Український народ - громадяни України всіх національностей для утвердження народовладдя на території України приймає ДЕКЛАРАЦІЮ про Суверенітет Народу України.

На основі Акту проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, підтвердженого 1 грудня 1991 року на Всеукраїнському референдумі, з метою утвердити суверенітет народу України на виконання Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року,

Ми, громадяни України різних національностей і віросповідань, які проживаємо на території України та за її межами – Український народ, 

ПРОГОЛОШУЄМО
суверенітет народу України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади народу в межах її території, право народу самому вирішувати свою долю — безпосередньо, брати участь у реалізації політики своєї держави, контролювати діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування і депутатів, а також таке:

1.      Метою народу України є життя в задоволенні, щасті, з любов’ю до людей, Природи, наведення ладу на Землі.

2.      Народ України - територіальні громади, українці є провідниками чеснот по відношенню до себе, сім’ї, громади, громад району, громад регіону, в державі, в Світі, керується у своїх діях такими принципами:
-       розумність
-       гідність
-       справедливість
-       самовдосконалення
-       компетентність і професійність
-       уважність
-       відповідальність
-       верховенство права.

3.      Єдиною владою в Україні є народна влада. Єдиним органом влади в Україні є Всеукраїнські збори. Вищим органом влади в громадах є збори громад. Збори громад мають свій виконавчий орган. Виконавчий орган зборів громад формується на рівні територіальної громади, району, регіону та всеукраїнському рівні з досвідчених, мудрих і авторитетних представників територіальних громад, який здійснює нагляд за діяльністю державної служби України, голів громад, місцевих рад та депутатів всіх рівнів. В громадах діє самоврядування. Голова громади, керівники державної служби повинні мати навички та досвід з керування. Ніхто в Україні не має права виступати від імені її народу крім Всеукраїнських загальних зборів. Всеукраїнські загальні збори можуть вирішувати будь-які питання. 

4.      Народ України – є джерелом трьох гілок державної служби України: законодавчої, виконавчої, судової. Державна служба України, забезпечуючи реалізацію мети народу України, створює умови для задоволення потреб українців, захисту непрацездатних, літніх людей, жінок, дітей, Батьківщини, моралі і віри.

5.      Законодавча служба створює правила та норми щодо реалізації мети народу України, виконавча служба діє у відповідності до цих норм та правил, а судова служба приводить відхилення від норм і правил у відповідність до встановлених законодавчою службою законів і Конституції України. Судова служба здійснює нагляд за дотриманням норм і правил законодавчою та виконавчою службами. Винуватість осіб, які вчинили злочини встановлюють присяжні засідателі.

6.      Президент України, голова Верховного суду обираються Верховною Радою України. Верховна Рада України має дві палати. Перша формується Всеукраїнськими зборами з представників громад. Друга формується шляхом виборів. Перша палата має право вето на закони, прийняті другою палатою. Голови громад, місцеві депутати, старости, місцеві судді, начальники поліції громад обираються зборами громад. Усі особи, які займають виборні посади та депутати можуть бути відкликані за народною ініціативою безпосередньо зборами громад.

7.      Податки українці та юридичні особи сплачують з витрат, їх розмір не може перевищувати 10% вартості товарів та послуг, що придбаваються. Продавець в момент отримання коштів перераховує з них 10% податку до бюджету.

8.      Народ України є власником природних ресурсів, комунального і державного майна, бюджету, здійснює по відношенню до них права та обов’язки власника. Земля України розумно використовується, не може бути предметом купівлі – продажу.

9.      Територія України є неподільною і недоторканою. Захист території України, участь у зборах територіальної громади і виборах є священним обов'язком кожного. Кожен здійснює захист території України згідно своїх якостей і здатності.

10.     Держава Україна є нейтральною і позаблоковою у міжнародному співтоваристві, вибудовує свої відносини з іншими державами на основі угод.

Декларація про Суверенітет Народу України приймається Всеукраїнськими зборами і є установчим документом по відношенню до Конституції України. На підставі цієї декларації Верховна Рада України приводить Конституцію України у відповідність до неї протягом місяця з дня передачі протоколу Всеукраїнських загальних зборів про її прийняття Голові Верховної Ради України.

Декларація про Суверенітет Народу України створена на основі Акту проголошення незалежності України від 1 грудня 1991 року на виконання Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року.

Механізм реалізації цієї концепції:

1.      Ділимо кожну територіальну громаду на дільниці з кількістю людей 100-200 дорослих громадян.
2.      Проводимо опитування і відбираємо їх письмовий голос щодо Декларації.
3.      Закріплюємо опитування рішенням зборів територіальної громади.
4.      Збираємо всі протоколи зборів усіх громад України.
5.      Оголошуємо результати рішення Українського народу щодо Декларації.
6.      Приводимо життєзабезпечення Українського народу у відповідність до зазначеної концепції і Декларації про суверенітет Українського народу.

Проект Концепції та Декларації про Суверенітет Народу України розробив адвокат, магістр державного управління, здобувач наукового ступеню кандидат наук з державного управління - Анатолій Пилипко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]