Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Марущак. РОЗВИТОК УКРАЇНИ НЕ МОЖЛИВИЙ, КОЛИ ВИМИРАЮТЬ СЕЛА
[ Викачати з сервера (31.9 Kb) ] 16.08.2021, 17:16

Анатолій Марущак. РОЗВИТОК УКРАЇНИ НЕ МОЖЛИВИЙ, КОЛИ ВИМИРАЮТЬ СЕЛА

 

До 2014 року багатюща за ресурсами Україна скотилася до рівня найбіднішої країни Європи і займала друге місце в світі за рівнем смертності. Водночас народжуваність з 1993 року скоротилася більш, ніж вдвічі, а за останні 28 років ми втратили щонайменше 12 мільйонів співвітчизників. Це десь стільки ж як в 20-ті – 50-ті роки голодоморів і масових репресій, коли Україна перебувала в складі тоталітарного СРСР.

Тож складається враження, що в цей жахливий процес вимирання нашого народу закладені якісь довгодіючі смертоносні чинники, які витікають із трагічного минулого.

Йдеться не тільки про масове вбивство селян голодом в 1932 - 1933 роках, яке до цього часу пояснюється, що так, ніби то, Сталін карав селян за те, що вони не бажали вступати в колективні господарства (колгоспи).

Але ж до цього і після цього в СРСР десятки років здійснювалися репресії не лише проти куркулів (професорів хліборобства) та інших селян, а й проти інтелігенції, церковних діячів, військовиків, науковців та сотень тисяч інших людей. По суті, тоді був організований конвеєр смерті українців.

Але ж наруга над селянством – основою української нації не припинялась і після смерті Сталіна. Комуністичне кріпацтво було скасовано аж в серпні 1974 року коли селянам почали видавати паспорти, тобто, через 21 рік після того, як його не стало.

Це наводить на думку, що не Сталін був головним ідеологом розправи над селянством. Насправді, це означає, що незалежно від Сталіна над селянами продовжували знущатися не тому, що вони чинили опір колективізації.

Злочин, скоріш за все, був направлений на те, щоб довести життя селян до такого стану, щоб жити і працювати на багатющій рідній землі стало не вигідно.

Як не дивно, але саме в наші дні під керівництвом пана Зеленського розгорнулися події, які ведуть до остаточної розправи над селянством, а отже, над Україною. А все почалося понад 100 років тому назад, коли вже проявлялися хижі наміри злочинного комуністичного кубла, яке довгі роки розхитувало царську Росію, під відомим гаслом «землю крєстьянам, заводи рабочім».

Під цим гаслом це кубло в 1917 році ловко провело в ній державний переворот. З цього й почалася епоха наступу тих злочинців на українство, 85% якого складало селянство.

Вже на початку 20-х років минулого століття банди цього кубла відбирали останній хліб у голодуючих селян півдня України, а через десять років вони здійснили ще страшніший голод.

Катування селян голодом було обрано не випадково. Голод травматично діяв на тонкі механізми генетичного коду та вражав психіку і змінював ментальність селян, що вижили, і навіть їхніх нащадків.

Тож ВСІ ТІ ТОРТУРИ далекого минулого НА ПОКОЛІННЯ ВПЕРЕД суттєво спотворили природній життєтворчий стан національного організму українців.

Разом з мільйонами втрачених людських душ ми втрачали звичаї, традиції, безцінний досвід звичних сімейних, родинних, виробничих, соціальних, громадських, етичних, духовних і правових відносин та національну гідність.

Внаслідок цього українська нація втратила духовну і організаційну єдність, що спричинило РОЗЛАД ОСНОВ національного укладу життя.

Тому перед проголошенням незалежності в 1991 році наш знекровлений в попередні десятиліття народ, хоча і брав участь в політичних масовках, проте не готовий був вивірено обирати і належно контролювати владу.

Цю ж картину маємо і нині. Вибори президента і ВРУ в 2019 році – наглядний приклад політичного невігластва українців. Отже, про безпосередню вмілу участь народу у державних справах не могло бути й мови.

Весь цей найважливіший процес контролювала та ж сила, яка зробила все, щоб довести народ до безпорадного стану.

Вище згадувалося, що та ж сила на початку 20-х років минулого століття відбирала останній хліб у голодуючих українців півдня України?...

А в 1933 році настав апогей голодомору, який охопив територію з понад 22 мільйонами селян. Внаслідок цього страхіття - українська нація втратила куркулів – селянську національну еліту, а разом з нею духовну і організаційну єдність, що й спричинило розлад основ звичного національного укладу життя.

Загальновідомо, що цей РОЗЛАД всі 30 років не викликав навіть показного занепокоєння у вищих посадовців, які мали б докласти всіх зусиль для реабілітації враженого геноцидом народу.

Проте навпаки, кожна влада України останніх 30 років продовжувала глумитися над українським селянством і щодалі більше погіршувала і без того його тяжке становище. Нині свідками цієї наруги є сотні вимираючих сіл.

Складається гнітюче враження, що їх до цього зумисно довели нині провладні спадкоємці організаторів і виконавців геноциду 30-х років.

Тут хтось може згадати про те, що в 2010 році над організаторами геноциду, ніби то, відбувся суд.

Стверджую, що, насправді, це був низькопробний спектакль на тему: «Суд над організаторами голодомору в Україні».

Тоді правоохоронною системою України були названі і «засуджені» всього 7 осіб, тобто, визнані винними «За фактом вчинення геноциду в Україні». Серед семи (всі давно померли чи розстріляні за наказом Сталіна) називаються Сталін, Молотов і Каганович.

По факту вирок суду такий, що оскільки винні у скоєнні злочину померли, то справа вважається закритою.

Тим часом катування і вбивство українців впродовж десятків років здійснювали десятки тисяч сумлінних організаторів і виконавців волі злочинного комуністичного кодла.

Проте, їх ніхто не збирався виявляти і карати, оскільки вони і були оплотом комуністичної афери, а їхні нащадки нині впливають на всі сфери нашого життя. Зрозуміло що з цього кодла людожерів не названий жоден кат.

Скоріш за все, це тому що стратегія керівництва теперішнього державного апарату, ніби то, незалежної України суттєво збігалася зі стратегією вождів СРСР.  Про це свідчить нікчемний стан справ в сільському господарстві.

Не випадково ж в 1991 році президентом формально незалежної України став головний ідеолог комуністів України Леонід Кравчук. Перед цим, перебуваючи на посаді голови Верховної Ради Української РСР, він затвердив Постанову Верховної Ради Української РСР «Про земельну реформу».

Цікаво, що і пан Зеленський чомусь так само невідкладно розпочав свою діяльність із земельної реформи. Схоже, що з неї розпочалася підготовка до продажу України чужинцям.

Між іншим, другим президентом України став пан Кучма - колишній член ЦК КПУ.  За його ініціативою, шляхом паювання землі, а в дійсності, розвалу агропромислового комплексу, розпочалося хижацьке знищення відносно добре налагодженого агропромислового комплексу України, який цілком міг розвиватися та навіть стати локомотивом української економіки.

Зрозуміло, що ЖЕРТВАМИ розладу сільськогосподарської галузі, а значить і розладу сільського життя ЗНОВУ СТАЛИ СЕЛЯНИ.

Розвал породив безліч проблем, а саме: занепад сільськогосподарського виробництва, безробіття, п'янство, обмеження фінансування на охорону здоров'я селян, культуру, освіту і спорт...

Отже, для селян зумисно були створенні перешкоди щоб вони не могли брати участі в сільськогосподарському виробництві, в розвитку особистої справи і України.

Обіцяний розвиток фермерства, як це відбувається в Європі, в Україні також не склався.

Такий нікчемний стан в сільському господарстві породжує масове безробіття в селах та їх занепад, зубожіння селян і вимирання сотень сіл.

За 30 років молочних корів в селах загалом зменшилось в 5 -6 разів., а ось харчових підробок в торгових мережах маємо навалом. Замість молока, кефіру, ряжанки, масла, ковбас...в торгових мережах продають якусь баландичку чи звичайнісінький сурогат. Про неприпустимо низьку якість продуктів було безліч телепередач, але все залишається на тому ж рівні. Владу зовсім не цікавить те, щоб наше майбутнє – діти були здоровими.

Звісно, що підтримки від влади селянам годі було чекати. Натомість, 31 березня 2021 року Верховна Рада України прийняла рішення про те, що іноземці матимуть можливість купувати нашу землю. Через кілька років може статися так, що більша частина життєвого простору українців стане власністю чужинців. Якщо це станеться, то при нинішніх темпах вимирання через 3 - 4 покоління під колишнім нашим небом вже ніколи не лунатиме «Ніч яка місячна, зоряна, ясная...»

Ще через кілька місяців та ж влада винесла остаточний вирок селянству, скасувавши сільські ради. Так було сплюндроване місцеве самоврядування, а разом з ним здійснена спроба не допустити відродження сильної і заможної України.

За таких умов замість фальшивого свята краще було б розпочати всенародне обговорення для виявлення і усунення причин всіх негараздів для повернення українцям права бути господарями рідної землі та спільно з представниками національних меншин будувати квітучу Україну.

Звичайно, що хтось може не погоджуватись з моїми думками. То дуже прошу спробувати донести свій обґрунтований погляд на стан справ в Україні і переконати українців, якщо вдасться, - в протилежному. Головне не ставати в позу прислужника тим, хто в останні 30 років маніпулює нашим народом.

Серпень 2021р

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 27 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]