Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов Звернення про скасування податкового навантаження
31.01.2016, 17:59

Звернення

депутатів Тальнівської районної ради до Верховної  Ради України.

В зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України..» від 24 грудня 2015 року  було цим різко збільшено податкове навантаження на виробників сільськогосподарської продукції, а також погіршено умови роботи малого і середнього бізнесу  в Україні.

 

Ми вважаємо, що такі зміни з метою  розвитку країни  не обґрунтовані  і приведуть до зменшення товарного виробництва стратегічно важливої галузі, а разом із цим економічного спаду України.

 

За попередні роки було практично знищене товарне виробництво  у всіх промислових галузях і це відбулося лише із-за необґрунтованого податкового тягаря, який зробив це  виробництво нерентабельним. В Україні закрилися металургійні, хімічні, машинобудівні підприємства та підприємства легкої промисловості, на вулицю було викинуто  мільйони працівників, країна інтенсивно почала експортувати сировину.

Теперішній податковий тягар не дає можливості малому та середньому бізнесу відкривати навіть елементарні виробничі цехи, випускати  прості предмети масового вжитку, а на  площах бувших потужних виробництв утворилися торгівельні точки, які реалізують китайські, турецькі, польські товари, цим сприяючи розвитку виробничих процесів закордонних поставщиків та ослаблюючи нашу державу.

 

В макроекономіці відомо, що є межа, при переході якої, виробництво стає нерентабельним. Не можна  цю межу нам – жителям -  узнати для України. Спроби були неодноразові!

Хто керує Україною? - патріоти, чи її вороги? Коли все це закінчиться? Коли народ України використає, хоча б на 50%  потенційні можливості її ресурсів?

 

Цікаво і для нас повчально, що грузини ще в 2012 році прийняли Закон, який в Грузії не дозволяє ставки податків та зборів підняти вище критичного рівня. Див. Акт экономической свободы від.  18.04.2012.

 

Просимо відмінити зміни до ПК, які виникли в зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України..» від 24 грудня 2015 року . Просимо  позачергово  розглянути проект Закону України з цих проблем, запропонованих Народним депутатом Нечипоренком В.М.

Просимо Народних депутатів України підтримати нашу пропозицію та розробити закони, що  сприяють розширенню товарного виробництва в нашій країні та зміцненню економічної потужності нашої Батьківщини.

Звернення підписали із 34 депутатів Тальнівської районної ради:

 

1.    Ковальов А.К.

2.    Терещук І.К. і всі наступні  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 586 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]