Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов Звернення депутатів райради до ЦВК
27.01.2016, 15:53

Звернення

депутатів  Тальнівської районної ради до Центральної виборчої

комісії щодо збереження Тальнівського району

 як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу

 

Ми, депутати Тальнівської районної ради, що представляють різні політичні сили, сьогодні звертаємось із спільним зверненням. 

Постановою Центральної виборчої комісії від 28.04.2012 №82 «Про утворення одномандатних виборчих округів на постійній основі у межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя» Тальнівський район під час виборчого процесу  поділили на три різні частини, кожна з яких входить  до окремих, незалежних  один від одного одномандатних виборчих округів (одномандатний виборчий округ № 196 центр - місто Корсунь-Шевченківський;  одномандатний виборчий округ             № 199  центр - місто Жашків та одномандатний виборчий округ № 200 центр - місто Умань) з одночасною ліквідацією виборчого округу з центром  у місті Тальне, який функціонував впродовж 20-ти останніх років. Поділ Тальнівського району на частини ускладнює організацію виборчого процесу та суперечить законам України, зокрема  статті 18 Закону України «Про вибори народних депутатів України», де , зокрема, вказано, що межі одномандатних округів визначаються з урахуванням меж адміністративно-територіальних одиниць, інтересів членів територіальних громад. Також при організації та проведенні виборів  такий розподіл району спричиняє необґрунтовані труднощі та додаткові фінансові витрати.

Зокрема,  при забезпеченні дільничних виборчих комісій в районі виборчою документацією, проведенні  навчань  членів комісій, наданні їм методичної допомоги та вирішенні  різних організаційних питань.

В зв’язку з належністю виборчих дільниць Тальнівського району до трьох одномандатних виборчих округів ми в даний час маємо трьох народних депутатів України. Кожен з них не представляє територіальну громаду району в цілому,а  лише її частину, що не дає можливість за участю депутатів вирішувати проблеми громади.

Відповідно до  вищезазначеного, врахувавши думку жителів територіальних громад району, просимо вирішити питання  збереження Тальнівського району, як цілісного адміністративного суб’єкту виборчого процесу. 

 

Депутати  Тальнівської                                                                                районної ради

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 499 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]