Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Завдання змінити систему Дія 2
[ Викачати з сервера (16.4 Kb) ] 27.03.2021, 13:10

Фридом — стоковое фото

Мабуть вже всім зрозуміло, що жодна із українських партій чи громадських організацій самостійно не зможе перемогти кланово-олігархічну систему.

Ми беремо напрям на парламентський спосіб вирішення проблеми. Тобто, завести в парламент патріотично налаштованих, крім того досвідчених осіб. А це можливо, відповідно чинного законодавства, виключно  через політичну силу.

Тому нам нічого не залишається, як створити таку політичну силу, або використати одну із існуючих навколо якої організувати об’єднання політичних та громадських рухів. Для чого об’єднання – для того, щоб набрати більше виборців - наших прихильників і таким способом привести у ВР, наприклад, понад 60% таких депутатів, які зможуть вирішити проблеми України і її народу.

І ще слід врахувати, що часу в нас дуже мало.

Ми із вами вже почали залучати політичні партії і громадські, профспілкові рухи. Давайте рухаємося далі.  Розробляємо і шліфуємо принципи гуртування, знайомимо із своїми ідеями, активно долучаємо до нас  в першу чергу організації, але не відмовляємо і окремим особам. Запроваджуємо ефективні інструменти здійснення цих завдань.

Більшість лідерів політсил та ГО бояться входити в контакт із нами, тому що хочуть не втратити свою значимість і інструментарій у виборчому процесі. Я зараз спробую вам запропонувати деякі кроки, на мою думку – вони реально підтягнуть багатьох із них.

Отже:

  1. При залучення в свій рух нових учасників – ми пропонуємо їм не руйнувати свою політичну чи громадську організацію, а навпаки – укріпити її, активізувати діяльність по всіх областях, зміцнити мережі первинних організації, проводити конференції, збирати внески, доводити ідеї до своїх членів, обирати в себе   зразкових керівників, виховувати та навчати майбутніх керівників держави і суспільства.
  2. Далі ми зробимо моніторинг кожного виборчого округу, визначимо, яка партійна структура там є найбільш авторитетною для населення. І разом нашим спільним рішенням для даної політичної партії сформуємо список десяти перших кандидатів для голосування із першим номером очільника даної партії  конкретного виборчого округа. Інші у списку ввійдуть від інших партій та громадських, профспілкових організацій за нашим спільним рішенням та із відповідним переміщенням від однієї до іншої організації.
  3. Для реалізації попередніх ідей, - ми підготовимо проект меморандуму для підпису учасниками.
  4. Якщо чітко спрацюємо, то отримаємо перемогу на кожному виборчому окрузі – без виключення. Це проміжна мета.
  5. Паралельно створюємо потужну нашу політичну силу, бажано на основі вже якоїсь діючої і авторитетної в населення.
  6. Вважаю важливим  вже зараз робити паралельну (тіньову) структуру майбутнього керівництва державою.

Нам говорять, що є три гілки влади народу – законодавча, виконавча та судова. Залучаючи спеціалістів,  – будемо формувати всі три тіньові гілки влади для більшого практичного розуміння своїх дій і організації – це будуть окремі три комітети в нашому русі.

Можна погодитися із дослідниками (О.Лалак. Криза влади. 2006р.), що є не три гілки влад в державі, а п’ять. Виявляється що дві гілки від нас приховують, для того щоб олігархам самим ними користуватися, а плебеїв не допускати. Це такі дві – Ідеологічна і Концептуальна. Концептуальна  визначає напрям розвитку держави і суспільства на перспективу, а ідеологічна – формує виконавців цього напрямку.

  1. Крім цього пропоную комітети: Служби безпеки та захисту майбутньої держави, Службу комунікації та організації діяльності структур управління нашим процесом, створення мережевої (цифрових технологій) системи управління, Службу фінансових справ та обліку, Службу юридичного обслуговування, Службу підбору, навчання та виховання кадрів. Все це на перших порах, практично, на громадських засадах. Нас стає все більше і більше  І кожен візьметься  за однин із цих напрямків, відповідно своїх умінь.
  2. Паралельно готуватимуться інші організаційні документи нашого політичного руху.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 18 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]