Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Завдання змінити систему
[ Викачати з сервера (19.5 Kb) ] 27.03.2021, 13:04

Я ПЕРЕКОНАНИЙ, що жодна окрема політична сила, жодна найпотужніша громадська організація неспроможна самостійно отримати реальну владу в Україні та зробити позитивні перетворення в державному будівництві, забезпечити  розвиток економіки та покращення життя народу.

 

Але, об’єднавшись навіть з кількома партіями, а також об’єднавши ряд  громадських організацій - можна досягти такої якості структури, яка буде  мати понад 60% своїх Народних депутатів в парламенті, народного  Президента, народний КМ, народні органи управління  на місцях.

 

Створювана організація повинна бути політичною партією, тому що законодавство дозволяє у виборах брати участь лише партіям (не громадським організаціям, не профспілкам  – лише партіям). І якщо хочемо прийти до влади та навести лад, змінити життя людей на краще не збройним, а парламентським методом, то створюймо об’єднану політичну силу (в структурі учасників якої будуть ідентифіковані кожна громадська та політична організація із їх лідерами та можливістю самостійності).

 

Слід змінити систему.

Відповідно теорії постійно вдосконалюючих систем (а наша держава, як і кожна держава відноситься до такої класифікації) – кожна система характеризується метою, яку перед собою ставить, набором служб, інструментів самозбереження, законів, засобів, що її захищають та ін.

 

В нас утворилася кланово-олігархічна держава. І вони створили цілий ряд інституцій по її захисту. Це - прийняття так званих «демократичних», «народних» законів, які по суті лише  захищають їх самих та захищають їх державу.

 

Платні їхні суди, платна освіта, медицина, заставні суми в процесі висування кандидатів та кожен платний крок - все це  забезпечує зміцнення влади олігархату, забезпечує стійкість їх системи для  паразитування над більшістю населення нашої країни.

Пропагуванням того, що всім рухає ринок, а не їхні вмілі маніпуляції, створюється суспільна думка, що нічого не потрібно робити, не потрібно себе відстоювати  та щось планувати, а все відбудеться само по собі…

Знищують профспілки, трудові колективи, а також зараз інтенсивно знищують територіальні громади тих сіл, що  насильно зігнали в ОТГ.

Кланово-олігархічному устрою вигідно, щоб населення ставало все біднішим, безробітним.

Ми спостерігаємо із року в рік прискорені темпи підняття тарифів на енергоносії, нерегульовані ціни на товари першої небхідності. 

Через неспроможність в лікуванні – велика смертність.

Щорічне зменшення власного товарного виробництва та  все зростаюча міграція працездатного населення, науковців, лікарів, талановитих людей.   

Готується найбільш разючий удар по населенню України – запровадження ринку землі сільськогосподарчого призначення!

Все це негайно потрібно зупинити!

 

Мені пощастило стати одним із ініціаторів по розробці моделі омріяної Держави – України, а  також розробки інструментів реального створення цієї держави.

Зібралося багато впливових, цікавих та активних людей, і не лише, які  просто самі по собі, а і такі, що мають свою команду. І мені дуже  хочеться позитивного результату.

 

Не переслідуючи якихось своїх особистих інтересів з приводу матеріальних благ, пріоритетів  чи посад, пропоную –  приєднуватися,  зайнятися об’єднанням громадських організацій та  політичних партій,  громадських рухів в одну потужну і дієву силу,  яка зобов’язана  отримати бажаний  результат.

Формується  чітка програма здійснення такого об’єднання та його функціонування.   Підключаюся керівники політичних та громадських структур. Щотижня вже тривалий час проходять онлайн обговорення послідовних кроків діяльності групи.

 

Якщо зараз не об’єднаються прогресивні сили, то можуть настати дуже складні, а то і незворотні на довгий період   для України часи, а значить для всіх нас, дітей, онуків.

 

 ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ І КОДЖЕН ОКРЕМО ВІЗЬМЕМО НА СЕБЕ НЕ ПРОСТИЙ, НЕ ЛЕГКИЙ ХРЕСТ, ВІЗЬМЕМО МІСІЮ та створимо таку політичну силу як симбіоз громадських організацій та політичних партій. Вже дозріла наша благодатна земля для посіву цього зерна, заждалося суспільство, утворилася сприятлива суспільна ситуація. Ненька  Україна потребує кардинальних змін та нашої активності.

 

За дорученням ініціативної групи, -

Анатолій Ковальов.  Тел/вайбер 0963891937,  aaa77748@i.ua

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 91 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]