Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Виступ на конф. «Народовладдя» 23.05.2020р. (Організатор Бугаєць М.Й.)
[ Викачати з сервера (15.4 Kb) ] 23.05.2020, 19:06

Анатолій Ковальов. До виступу на конф. «Народовладдя» 23.05.2020р.

 (Організатор Бугаєць М.Й.)

 1. Теорій Народовладдя вже дуже багато.  Мало практичних кроків її впровадження в Україні.
 2. Дехто розглядає Народовладдя як самоціль і відокремлено від основної мети – побудови гармонійної країни. Тому не спонукається  до практичних кроків, звідси - визначень поняття народовладдя існує багато.
 3. Модель гармонійної нашої  країни – не створена, тому питання Народовладдя тяжко висвітлити.
 4. Хоча тема дуже актуальна, і розгляд її корисний, за що слід бути вдячними організаторам конференції.
 5. Спробую  звернути Вашу увагу, на мій погляд, на перешкоди становлення народовладдя, та кожному з нас для себе виробити   практичні кроки, які кожному із нас слід робити у справі побудови країни, запровадження народовладдя, щоб ці пропозиції вписати в рішення нашої конференції, давайте звернемо увагу на те, що ж заважає  становленню народовладдя, та які характерні умови без яких народовладдя не можливе:
 1. Народовладдя не можливе, якщо народ не керує Національним багатством, якщо це багатство належним чином не обліковане, якщо дивіденди від його використання пропорційно не розподіляються між громадянами.
 2. Народовладдя не можливе коли народ не вибирає суддів, генпрокурора, а місцеві громади не вибирають  всі свої виконавчі органи,  тому числі начальника поліції.
 3. Не буде народовладдя, якщо у складі Верховної ради, інших органів влади буде представництво проживаючих в Україні не пропорційне їх чисельності, тому доцільно відновити в паспортах графу національність, а керівник  Української республіки може бути лише українцем.
 4. На мою думку в нашій країні потрібно  всенародно обирати голову Національного банку. В Україні повинен бути один банк – Національний, який буде виконувати функцію  всіх існуючих банків по забезпеченні населення та юридичних осіб послугами, а також вести облік національного багатства, а також доручити вести облік збору податків, охорони бюджету та його розподілу і звіту.
 5. Не може бути народовладдя без організації на всіх рівнях референдумів, без простих електронних способів їх проведення.
 6. Не може бути народовладдя без безкоштовної освіти та медицини, а також національної політики управління цими галузями та культурою.
 7. Не може бути  народовладдя, коли ЗМІ в руках олігархічних елементів.
 8. Не може бути народовладдя, якщо в руках республіки не будуть земля сільськогосподарського призначення, Національний банк, залізна дорога, Енергоатом та всі системи ГЕС і ТЕЦ, морські та повітряні порти, об’єкти оборони і оборонні підприємства.
 9.  Не може бути народовладдя без справжньої Української академії наук та розробки науковцями рекомендацій для розвитку в соціальних , економічних, управлінських, демографічних та ін. напрямках розвитку країни.
 10.  Не може бути народовладдя без поєднання планової системи із ринковою.
 11. Народовладдя не відбудеться, якщо в країні не буде розвинене  прискорене товарне виробництво і не створено для цього необхідні і достатні умови, що забезпечить  умови самостійного, без зовнішніх запозичень життя країни та добробуту народу.
 12.  І на кінець, не може бути народовладдя, коли ми не затвердимо єдину державну мову.

Із усіх цих, попередньо висловлених напрямків нам  слід виходити і перебудувати систему доступними способами, в першу чергу спробувати парламентські способи та через популяризацію серед населення наших ідей. Для цього розробити  послідовну програму наших кроків по створенні республіки мрій.

А мій варіант Нац. ідеї «Збудуймо правову республіку вільних громадян» на зразок Англійської , яка в сій час звучала «Керуй Британія морями!», чи ті, що вже згадувалися інших країн. Я вважаю, що у формулюванні національної ідеї повинен бути конкретний і актуальний напрямок теперішнього розвитку країни і суспільства, те, що найбільш болить жителів, і що захватить кожного до прогресивної дії.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]