Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Виступ 01.09.10р. на Форумі А.С. Гриценка.
[ Викачати з сервера (37.5 Kb) ] 02.09.2010, 00:39

Я особисто не довіряю політикам. Але А.С. Гриценко виділяється серед інших своєю принциповою активністю і принципи його неначе кращі від інших. Взагалі подобаються активні люди. Наприклад мені  ректор Поплавский більше подобається від інших ректорів – він хоч якось, але співає, інші ж взагалі мовчать.

Правда, до А.С. є питання, але то вже при зустрічі і один-на-один.  І ще одне, я пропонував А.С. одну технологію на вибори, але ніхто не відповів і в мене закралася думка про технічного кандидата.

До нас в Асамблею ГО малого та середнього бізнесу «підкочувало» багато політиків, але ми вирішили іти самостійно та незалежно. Так склалося, що трудно комусь довіритися.

Учасників форуму, не залежно які думки виражаєте, я поважаю. І поважаю тому, що ви не байдужі.

Критику сприймаємо будемо виправлятися. Але по одній темі, що розповів А.С. ви не зможете оцінити наш рух. Тому я постараюся коротко описати основні напрямки та особливості.

По-перше, зараз в суспільстві армія підприємців малого та середнього бізнесу найбільш численна, по чисельності більша ніж всі члени всіх партій разом взяті.

По-друге, якщо проаналізувати суспільні групи населення, наприклад, вчителі, лікарі, інженерні працівники, селяни і  т.п., то підприємці найбільш здатні до згуртування.

По-третє, підприємці найбільш мобільні, мають певні кошти, загартовані  перевірками контролюючих органів,  уміють ризикувати….

По-четверте, це єдина група, що наповнює бюджет разом із представниками великого бізнесу (останній наповнює бюджет слабо).  Ви скажете, а службовці, вчителі, лікарі – хіба не наповнюють бюджет? Ні, не наповнюють, ім. платися із казни держави, куди внесли підприємці. Ви скажете, а кошти, що поступають від  сплати за надра,  за землю, акцизи?  Також лише підприємці, адже за надра  чи землю буде сплата лише тоді, коли підприємець буде їх використовувати. Тільки підприємець  лише він створює  реальний ВВП  та наповнює казну. Уявіть собі, що підприємці міста всі до одного на один день не вийшли на роботу. Зупиниться транспорт (державного зараз немає), жителі  не куплять хлібо-булочні вироби, не куплять їжі, не поповнять мобільний телефон, перестануть обслуговувати  ліфти,  і т.д.  Відбудеться зразу ж не лише напружена, але і небезпечна ситуація.

Це все говорить про те, що згуртоване підприємництво це реальна сила, яка платить гроші, то вона повинна і замовляти музику. Я цим не умаляю значення інших, суспільство не зможе без вчителів, лікарів, органів правопорядку, армії. І ми – підприємці – наповнюючи казну, фактично наймаємо та  співпрацюємо  із даними верствами населення. Особливе відношення в нас до службовців як до нами найманих працівників. І вони зобов’язані нормально працювати. Якщо  ми з усіма вами візьмемося за це, то заставимо їх не лише виконувати належно роботу, але і  примусимо відповідати за прорахунки та злочини. Це те громадянське суспільство, що проповідує А.С.

На даному форумі прозвучало багато критики та скептицизму лише тому, що акція «Не даю хабара» це лише дуже мала складова нашого руху.

Ми чітко розуміємо, що якщо кожного разу будемо боротися із наслідками витворів органів влади, то нас не вистачить. Поки ми усунемо одну проблему, нам  підкинуть десять інших. Тому основний напрямок буде боротьба не із наслідками дії органів влади, а із причинами, із системою. Але дія буде із обох сторін і щупальця спрута слід обрубувати, щоб швидко не рухався, і інше – системна боротьба із коренем зла.

Ми вже маємо висококваліфікованих спеціалістів, як прогнозують, розробляють програми, напрямки роботи, розробляють проекти законів, постанов уряду, і заставляємо їх приймати, заставляємо дослуховуватися до нас.  Тому зростає чисельність наших рядів, і я впевнений що, вивчивши наші матеріали, багато із вас долучиться до чесної та необхідної суспільству справи.

Ось основні напрями роботи:

1.       Створення мережі колективного самозахисту. Дивись:  http://www.pidprukr.ucoz.ua/load/koncepcija_kolektivnogo_samozakhistu/1-1-0-176

2.       Рух як серед підприємців, так і серед всіх громадян про те, що влада, згідно Конституції належить народові, а чиновник всього лиш наш найманий працівник:   http://pidprukr.ucoz.ua/load/rimma_bilocerkivska_quot_vlada_ce_ja_chinovnik_ce_mij_najmanij_pracivnik_quot/1-1-0-307

3.       Якщо порушуються наші права, то призиваємо всіх не мовчати, а подавати в суд, для цього наші висококваліфіковані  юристи розробляють шаблони позовів, надають безкоштовні консультації: http://pidprukr.ucoz.ua/load/rimma_bilocerkivska_proponuju_podati_zajavu_pro_zlochin/1-1-0-368

4.       Якщо підсувають нам недосконалий законопроект, ми всім скопом виступаємо за скасування: http://pidprukr.ucoz.ua/load/anatolij_kovalov_v_zaproponovanij_redakciji_podatkovij_kodeks_prijmati_ne_mozhna/1-1-0-360

5.       Ми готуємо свої варіанти проектів законів: http://www.pidprukr.ucoz.ua/load/ruslan_zorja_zakonodavchi_iniciativi/1-1-0-239

6.       Ми не байдужі до інших проявів беззаконня. Виступали в підтримку окремих осіб, яких незаконно пресували, останнє – це захист 5-го каналу та проти свавілля суддів: http://pidprukr.ucoz.ua/load/pidtrimuemo_akciju_quot_stop_cenzuri_quot/1-1-0-374

7.       Розпочинаємо рух за виборність суддів http://pidprukr.ucoz.ua/load/propozicija_rozpochati_rukh_za_vibornist_suddiv_doluchajtesja/1-1-0-387

А також багато іншого.

Звичайно, не все досконало, будуть помилки. Ми надіємося, що знаходитимемо все більше і більше зацікавлених осіб, які будуть радити, приєднуватися до нас  та брати безпосередню участь в цьому рухові.

Хто щось хоче запропонувати, або регулярно отримувати свіжу інформацію  напишіть свою електронну адресу  і  вишліть мені  на адресу aaa77748@mail.ru  тел. 096-3891937.

Ми не відступимося. З кожним наступним днем  все впевненіше будемо будувати  досконаліші  суспільні відносини.

Ваш, -  Анатолій Ковальов. 01.09.2010р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 739 | Завантажень: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]