Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Відповідь для М.А.Г.
05.06.2017, 11:56

Відповідь для М.А.Г. : http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0

Цікаві викладки. Переглянув бігло. Потрібно кілька разів перечитити, осмислити.

Перші враження і відчуття, що виникли після перегляду:

  1. Ви відноситесь до людини, яка здатна аналітично мислити, дуже розвинута інтуїція, велика практика та багато порівнянь, тому народжуються логічні висновки. Здатність підмічати явища та прив’язувати їх до своїх гіпотез. Стремління шукати істину та старатися перевіряти її практикою. Хороша теорія хвильових властивостей розвитку всього навколишнього. Можливо і квантові процеси у достатній глибині є також хвильовими, чи навпаки. Все дуже таємниче і цікаве, яке постійно ми прагнемо пізнати . І чим більше пізнаємо, тим менше знаємо про суть, структуру, закони. І ще менше знаємо про наслідки своєї ролі в процесі. Прямо якась Варфоломієва вежа. Ми її постійно будуємо і будуємо. Нас скидають донизу, змішують наші думки, а ми знову нескінченно стараємося. І немає кінця (так як і не було мабуть початку). Але в цьому і краса, і життя, і істина. Кожен елемент, кожна дія породжує якесь нове життя нових елементів і дій. А ще дуже потужною рушійною силою є мрія поєднана з вірою та переконанням. Ця мрійна думка десь летить у Всесвіт і знаходить там підтримку, щоб перетворитись в реальність. Це перевірено практикою, це аксіома. Але хто організовує, хто сприяє і для чого? В цьому ще один закон крім «переходу кількості в якість», «заперечення-заперечення» та «єдності і боротьби протилежностей», які часто здаються примітивним описом сутності явищ. Є цікава книжка Вадима Зеланда «Трансерфинг реальности».
  2. Тому я особисто мрію про процес перетворення суспільства, живу цим вже майбутнім, складаю йому програму, створюю майбутні структури і правила гри (настільки це відповідає моєму розвитку). Я стараюся збурити ефір, щоб відбулося краще. Або вже паралельно події розвиваються незалежно від мене, але часто мені здається, що через мій вплив проходить частина таких змін. А це мене радує і надихає. Дає стимул для життя. А ще велику впевненість, що ТАК БУДЕ! Є в мене багато друзів, однодумців, мрійників (а це в моєму розумінні активних будівничих прогресу), ми з ними упорядковуємо відносини, щоб створити команду масової думки, масового переконання і масової спільної дії для подолання зла. І це буде! Приєднуйтеся!
  3. У Вашому теоретичному аналізі відсутня категорія як «дуальність світу», «присутність у всьому дуалізму подій». Чомусь християнське вчення відкидає дуальність достатньо не пояснивши, або я не зрозумів (Николай Милиновський http://predanie.ru/malinovskiy-nikolay-platonovich/book/73600-ocherk-pravoslavnogo-dogmaticheskogo-bogosloviya-1/ ).
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 218 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]