Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Тези виступу на нараді-зустрічі із В.Є. Скоциком в місті Звенигородці Черкаської області 10.07.2018р.
[ Викачати з сервера (38.0 Kb) ] 08.07.2018, 13:12

Результат пошуку зображень за запитом "картинки побудова правової держави"

Анатолій Ковальов. Тези виступу на нараді-зустрічі із В.Є. Скоциком в місті Звенигородці Черкаської області 10.07.2018р.

Оцінюючи діяльність політичних партій України, слід відмітити, що жодна із них не зайняла такого статусу, як Аграрна партія. Вона нічим не заплямована, жодна не має такого стрімкого розвитку, та жодна не має такого чудового лідера, як наш Віталій Євстахійович Скоцик!  Побажаємо йому здоров’я, довголіття та потужного успіху в побудові нової нашої країни – Україна!

Можна багато говорити про позитивне в діяльності пана Віталія, досягнення Аграрної партії України, про методи роботи Тальнівської районної організації, але за браком часу дозвольте мені лише висловити свої суб’єктивні роздуми-побажання що нам робити далі.

Зараз в час безтолкової політичної тріскотні інших партій в передвиборній гонитві, варто б нам висунути та поширити в суспільстві короткий, влучний, яскравий план побудови України.

Оголосити національну ідею, а разом із цим – це буде основною тезою, лейтмотивом діяльності нашої партії.

Пропоную цю національну ідею висловити так:   «Побудова правової держави вільних громадян».  Це дійсно те, що хоче кожен житель України. По перше, людина прагне, щоб мати всі необхідні життєві права та надійний захист української правової системи. З іншої сторони людина прагне до вільного і надійного життя. А вільна людина це та, що матиме всі достатні складові для існування: медичне обслуговування, отримання знань та освіти, як правило ці два фактори повинні даватися людям практично безкоштовно.  Також до головного фактору вільної людини відноситься її достатнє матеріальне становище, достатні статки, можливість отримати завжди роботу та відповідну винагороду за неї, спокійно мати змогу заплатити за всі життєві витрати. Людина також себе комфортно і вільно відчуває, коли вона отримує насолоду від хороших морально цінних культурних заходів, хорошої музики, творів мистецтва, інших стосунків. В такому комплексі людина почувається   вільною і вона при цьому стає вільною.

Тому пропонується побудувати державу вільних громадян.  Головною і єдиною рушійною силою, що може це здійснити – це Український середній клас.  Дамо йому визначення як частина жителів Україні між самими бідними, немічними (біля 3%) та самими багатими, олігархами, що паразитують над суспільством (біля 4%). Український середній клас – це не лише представники малого та середнього бізнесу, а це і вчителі, медпрацівники, військові, службовці та ін., яких гнобить сучасна система та своїми постійними «винаходами - реформами» намагається обікрасти.

Така парадигма Аграрної партії не суперечить Програмі партії, а лише виражає її в у формі запропонованої національної ідеї і покликана згуртувати навколо себе переважну більшість населення. По суті Аграрна партія стає партією Українського середнього класу. Ця парадигма чітка і зрозуміла всім. Далі деталізуватиметься  по  конкретних напрямках.

Джерелом добробуту життя громадян країни являється товарне виробництво. Воно дає роботу населенню, заплату, сприяє збільшенню населення, оборонної потужності країни. А в нас  виробництво геть занедбане, люди шукають роботу в інших країнах. Слід показати теоретичні розрахунки, які б викрили причини.  Показати теоретичні розрахунки меж факторів, які не дають в нас вести рентабельне товарне виробництво, в тому числі і межу податків та зборів (див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_pro_rozvitok_promislovogo_tovarnogo_virobnictva_tezi/1-1-0-2679).

Теоретично визначити для України межу податків та зборів при яких товарне виробництво може бути  рентабельним та прийняти Закон, який забороняє дану межу переступати, подібно як в Грузії прийняли закон, який назвали: «Акт економічної свободи» -

 (див. http://www.inliberty.ru/library/573-akt-ekonomicheskoy-svobody).

Ще Аграрна партія повинна повести боротьбу із навмисною, вишуканою злою діяльністю проти українського суспільства. Прямо відчувається якась чортівщина.   Дух і навмисна дія чорних сил. Приймаються закони, які направлені на знищення українського народу…, і ніхто не несе відповідальності, знищуються структури, які підтримували життя та здоров’я людей,  створюються штучні умови та додаткові засоби для деградації молоді, для зниження віку населення, для застосування до населення «закону общипаної курки» (див. http://2yxa.ru/sekret/?st=160 ).  Навмисна антисуспільна монетарна політика. В багатьох законах не визначено основного завдання тим суб’єктам, на яких цей закон поширюється, або таке завдання навмисне перекручене і його виконання завдає шкоди суспільству.

З метою успіху в будівництві країни, втому числі тактичних планів - використати головний інструмент досягнення - стрімкий прихід до влади через вибори, щоб потім навести належний порядок та організацію. Це питання життя чи смерті України, без перебільшення. І лише прихід до влади прогресивних, патріотичних сил може врятувати ситуацію. Як це зробити – головне питання дня. По кожному округу негайно підібрати людей і організувати роз’яснення про те, що маємо останній шанс.

Застосувати нові підходи в агітаційній роботі:

  • Доступні, цікаві, змістовні випуски газет:
  • Поширення програми порятунку держави, викладеній в книзі Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?»;
  • Захист реальних фермерів від рейдерства, надмірних податків, несправедливих дій влади різного рівня;
  • Використання депутатського корпусу всіх рівнів, в т.ч. на основі матеріалів чудового Національного форуму, що відбувся в Борисполі;
  •  Активізувати прийом в партію та створити в на кожному місцевому виборчому окрузі – дільниці  первинні партійні осередки;
  • Люди нас оцінюють по тих конкретних справах, що активно організовує аграрна партія в кожному районі, місті. Це  конференції, круглі столи, громадські слухання, депутатські запити. Всі дії, що спрямовані на захист громадян дають хороші результати.

Не так просто це зробити, але слід згрупуватися та подолати опір деструктивних сил в країні. Наша історична і почесна місія - побудувати правову державу вільних громадян!  Дякую за увагу! Бажаю успіху

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 324 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]