Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов Резолюція Конференції 26 08 2021. 30 років здобутків та прорахунків
[ Викачати з сервера (20.7 Kb) ] 06.09.2021, 11:18

Резолюція Всеукраїнської науково-практичної конференції

«30 років незалежності України – досягнення та промахи»

(26 серпня  2021р. м. Тальне Черкаської області)

Учасники Конференції констатують, що впродовж 30 років після відновлення Незалежності в Україні дуже повільно відбувається прогрес. Особливо це спостерігається в порівнянні  із сусідньою Польщею, країнами Європи. В Польщі ВВП на душу населення 19000 дол.  США, в Німеччині 46000, а в нас  - біля 4000. Серед усіх країн Східної Європи Україна по добробуту населення посідає у рейтингу останнє місце. І це тоді, коли природній ресурсний потенціал України як в обрахунку на кожен квадратний кілометр площі, так і на жителя в Україні входить в п’ятірку найвищих світових показників.

За 30 років країна не відновила свій виробничий та економічний потенціал 90-х років, зросли безробіття, зросла смертність, різко зменшилося населення України (українців зменшилося більше, ніж в голодовку та у другій світовій війні разом взятих, тоді як в Німеччині взагалі відбувся приріст, а в Польщі – практично стабільна кількість). Україна щорічно живе у борг, валовий зовнішній борг на сьогодні складає понад 123 млд. дол США, а це 78,6% ВВП, що являється загрозою дефолту і  зникнення як держави. Валове нагромадження, наприклад в 2020 році, склало 7,5% ВВП, а це означає, що борг можна віддати за 13 років, і це при тому, якщо більше не  будемо позичати.  Це говорить про економічний крах України.

В Україні практично відсутнє промислове товарне виробництво. Зникло важке машинобудування, літакобудування, військова промисловість, суднобудування, металургія, легка промисловість, що сприяло масовому безробіттю, пошуку населенням робочих місць в інших країнах, деградувала наука, освіта, медична галузь. Збройні сили України, особливо після 2014 року, сформувалися в основному на масовому ентузіазмі і підтримці населення та організації цієї роботи волонтерами.

Причиною такого стану  те, що владу в Україні захопив кланово-олігархічний суспільний клас (біля 4-5%), який паразитує над іншим населенням держави. Урядовцями посилюється диктатура; процвітають тотальна корупція і побори; масові порушення свобод, прав, безпеки й найвищої влади громадян; антиконституційні дії урядовців, компетенція яких є дуже низькою, через те вони не знають що робити з державою; усі урядові структури не призначаються народом, непідконтрольні та не підзвітні йому, не обслуговують його, але справно отримують з народного бюджету платню!

За Конституцією  власниками й господарями своєї держави та її найвищою владою є Український народ! Фактично ж ця влада в нього  відібрана.

Управління державою є найскладнішою системою і процесом у світі. Щоб здійснити системні зміни в Україні та подолати хаос потрібна  важка високоінтелектуальна конструктивна спільна робота всіх українців. Адже нікому, крім нас, не потрібна сильна Україна!

Щоб вивести Україну на шлях цивілізованого розвитку, учасники конференції вважають, що суспільство  повинно виробити чітку програму дій і впровадити відповідні реформи:

 1. Виробити ефективну модель державного устрою, взявши за основу Проект Конституції народовладдя, розроблений Конгресом громадських об’єднань України. Елементи виробленої моделі пропонувати при розроблені статутів громад. Закріпити розроблену модель державного устрою у Статутах громад населених пунктів.
 2. Розробити  стратегію і програму відбудови української національної держави та  покрокову тактику їх реалізації, поставивши на перше місце розвиток економіки і науки , ініціативу громадян, а також найпрогресивніші державотворчі досягнення світу.
 3. При розроблені цих документів особливу увагу приділити питанням свобод, прав, безпеки й найвищої влади своїх громадян. Поновити в документах графу "Національність" і встановити національні квоти.
 4. Розробити й упровадити програму розвитку енергетично та ресурсно незалежної виробничо-господарюючої і соціально-культурної інфраструктури держави і громад.
 5. Створити законодавчі, податкові, монетарні, соціальні  та ін. умови для прискореного зростання внутрішнього розширеного товарного виробництва.
 6. Розробити та впровадити справедливий економічно-фінансовий механізм держави: винагорода працюючого не повинна перевищувати кількості, якості й складності виконаної ним розумової і фізичної праці; жорстка відповідальність за отримання нетрудових доходів (корупцію, хабарі, пограбування, паразитування і т. п.).
 7. Організація високоефективної внутрішньої і зовнішньої безпеки та створення на місцях загонів безпеки й самооборони, структур швидкого реагування.
 8. Кожен українець повинен чітко розуміти яку державу він будує, куди вона рухається, хто її туди веде, що, кому і як робити та яким для цього повинен стати кожен.
 9. Особливу увагу приділити національно-патріотичному вихованню українців. Кожен українець повинен чітко розуміти, яку державу він будує, куди вона рухається, хто її туди веде, що, кому і як робити та яким для цього повинен стати кожен. Створити на базі громадських об’єднань "Всеукраїнське об'єднання національно-патріотичних сил України", для чого на першому етапі організувати уже сьогодні-завтра обласні об’єднання діючих громадсько-політичних організацій та залучити до них активні громадські організації і небайдужих громадян.
 10. Активізувати роботу по недопущенні захоплення української землі іноземцями. Оскільки, відповідно Конституції України земля належить Українському народові , також земля сільськогосподарського призначення – це також територія, а разом із цим вона являється біологічною основою життя нації та засобом працевлаштування, тому вільний ринок землі може привести до втрати суверенітету та економічної потужності держави і ослаблення українського суспільства.
 11. Створити інформаційну мережу, організувати періодичні конструктивні інтернет-семінари із покрокового обговорення поставлених завдань.
 12. Створити робочу групу по виробленні стратегії і тактики в побудові Правової держави вільних українців.
 13. Констатуємо той факт, що суспільство України зараз розділено на три класи: зверху – кланово-олігархічний, знизу - клас фізично обмежених, які не можуть ніяк впливати на процеси в суспільстві через свої хвороби, важкий фізичний стан та обездоленість і посередині – назвемо його УКРАЇНСЬКИЙ РУШІЙНИЙ КЛАС (це військові, вчителі, лікарі, підприємці, пенсіонери, службовці – всі ті,  на яких паразитує олігархат). Український рушійний клас головний наповнювач бюджету, головна частина Українського народу (біля 90%), тому він по праву повинен взяти владу і відповідальність за Україну в свої руки. Ми зобов’язані підготовити йому проект Програми Українського рушійного класу.
 14. Створити робочу групу по розробці типового Статуту територіальної громади та його впровадженню.
 15. Жодна окрема політична сила, жодна найпотужніша громадська організація неспроможна самостійно отримати сьогодні реальну народну владу в Україні та зробити позитивні перетворення в державному будівництві, забезпечити  розвиток економіки та покращення життя народу. Але, об’єднавшись політичними силами, а також об’єднавши ряд  громадських організацій - можна досягти такої якості структури, яка буде  мати понад 60% своїх Народних депутатів в парламенті, свого Президента, свій КМ, свої органи управління  на місцях. І якщо хочемо прийти до влади та навести лад, змінити щось на краще не збройним методом, то створюймо об’єднану політичну силу,  на перших порах не руйнуючи, а навпаки - розвиваючи свої діючі структури.
 16. Поліпшити в державі роботу по зміцненні обороноздатності, повернення захоплених територій,  значно покращити військово-патріотичне виховання, відновити організацію цивільної оборони населення,  а також  залучати учасників бойових дій та патріотично налаштовану молодь до участі в громадському житті громад та в органах місцевого самоврядування.   Адреса Резолюції: http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_rezoljucija_konferenciji_26_08_2021_30_rokiv_zdobutkiv_ta_prorakhunkiv/1-1-0-2896Відеорепортаж Конференції: https://youtu.be/X-clMdGckEI           В Конференції взяли участь: проф. Бугаєць М.Й. - Львів,,  проф.Чирва О.Г - Умань проф. Мудрак Р.П. - Умань, дир. Тальянківського коледжу - Антошко Л.В., громадські активісти Черкаської області.

Обговорення Валентин Колядинський     http://www.seredniy-klas.org/load/valentin_koljadinskij_osnovni_risi_nashogo_chasu/1-1-0-2897

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 72 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Правління   [Матеріал]
Вітаю і дякую.
Від ладу в голові до ладу в житті.
Я -людина пересічна й посередні(перевірено!), вирішив розібратися сам. А поскільки я є історик(ще захоплювався ядерною фізикою в школі іматематикою), працював і в школі, де викладав і суспільствознавство(добре, що ми  з того часу), то я - представник, своєрідний індикатор значної частини українського народу і мої  наробки(на основі  досягнень науки) можуть прислужитися не лише мені. Я не нав"язую, просто ділюсь..
В додатку  висилаю перші(найкоротші) частини свого доробку для ладу в голові.
 Щоб  не було скучно, то можете  в ютубі знайти Є Понасенкова, Володимира Моторина, Марка Солоніна, Хрендяблікі. Прошу звернути увагу на рівень ставлення до людини...
Ваші наробки цінні. Ідеї тоді стають матеріальною силою, коли вони оволодівають масами. Ще В.Гюго сказав, що ніщо не зупинить ідею, час якої настав.
З повагою й найкращими побажаннями.
 Валентин Колядинський  http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2897

0
1 Правління   [Матеріал]
Валентин Колядинський  http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2897

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]