Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов Проект Заяви лідерів
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 12.06.2021, 19:26

Суддям Конституційного Суду України,

Президентові України,

Народним депутатам України,

Українському Народові

 

З А Я В А

керівників політичних партій,

профспілкових та громадських організацій України

 

      Ми, керівники політичних партій, громадських та профспілкових організацій  України вимагаємо скасувати Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 31 березня 2020 року № 552-ІХ, як такий, що порушує норми Конституції України та права громадян України.

      Від Конституційного Суду України вимагаємо терміново, на підставі статей 40, 64, 68, 107, 150, 151, 152, 153 Конституції, встановити відповідність вказаного вище Закону нормам Конституції.

      Нагадуємо, що суб’єкти конституційного подання (48 народних депутатів України, і ще окремо 53 народних депутати України) вже зверталися до  Конституційного Суду України визнати Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 31 березня 2020 року № 552-ІХ (далі – Закон № 552-ІХ) таким, що не відповідає Конституції України, тобто є неконституційним.                                           

      Сподіваємося на негайне усунення перешкод в ході проведення засідання Конституційного Суду України та допуск на нього чинних суддів.

      Земля сільськогосподарського призначення є основною матеріальною цінністю, що належить на правах власності всьому Українському народу та підлягає особливій охороні з боку держави, і яка визначає основу нашого конституційного ладу і є біологічною необхідністю для існування Українського народу.

      Зміна статусу землі – це спроба зміни конституційного ладу в державі та реальна загроза національній безпеці України.

      Звертаємо увагу на те, що:

– право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно Українському народу, як носію суверенітету, і це право не може бути узурповано державою, її органами або посадовими особами (частина 3 статті 5 Конституції).

      Отже, народні депутати, Президент та урядовці, ініціюючи проекти законів про землю, нехтуючи визначальними для конституційного ладу в Україні положеннями статей 13 і 14 Конституції України, по суті, в незаконний спосіб змінили конституційний лад держави.

      Це руйнує базові засади  України як "суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави" (стаття 1 Конституції України) та унеможливлює її майбутнє.

      Звертаємо вже в котрий раз Вашу увагу, що Закон № 552-ІХ є неконституційним.

      Ми вимагаємо захистити Конституцію України і разом з цим законні права Українського народу.

      Ми вимагаємо продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення із 01.07.2021р до волевиявлення даного питання за результатами Всеукраїнського референдуму, на який винести головне питання для Українського народу та дати можливість йому відповісти: "Чи підтримуєте Ви заборону відчуження земель сільськогосподарського призначення та інших природних ресурсів із спільної власності всього народу України?"

Разом з цим, ми звертаємося до Українського народу згуртуватися та захистити себе і Конституцію.

При зволіканні  в негайному вирішенні поставленої проблеми, її буде вирішено на Всенародному віче, на яке запрошуємо делегатів від всіх областей України. Віче відбудеться в Києві на Майдані Незалежності  28 червня 2021 р. о 10-00.

Збережемо землю та відстоїмо Конституцію!

 

В зв’язку із необхідністю терміново вирішувати поставлене завдання, ми кожен окремо підписуємо та відсилаємо адресатам дану Заяву.

 

      З повагою,

 

__________________     

 

 

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 26 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]