Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Про розвиток промислового товарного виробництва (тези).
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 05.06.2018, 13:46

Пов’язане зображення

Анатолій Ковальов. Про розвиток промислового товарного виробництва (тези).

  1. Основою економіки країни є товарне виробництво.
  2. Одним із елементів впровадження промислового товарного виробництва є розробка та популяризація примірних бізнес-планів окремих рентабельних виробництв.
  3. Мені особисто не вдалося самому скласти примірний бізнес план рентабельного виробництва. Попросив допомоги у соціальних мережах, але жодної пропозиції не поступило.
  4. Виникає підозра, що теоретично в Україні не можливо скласти бізнес-план рентабельного товарного виробництва.
  5. Що негативно впливає на організацію товарного виробництва?  Відповідно теорії – «крива Лафферта» - можна накласти податок на виробника такий, що виробництво його стане не рентабельним. Правда на виробництво крім прямих податків впливають ще й сховані. Наприклад, платні послуги державних та недержавних структур по отриманні  обов’язкових дозволів, бланків,  сертифікатів, реєстраторів, комп’ютерних програм, проектів підключення електромереж та багато іншого. І всього збирається платежів настільки багато, що часто переважають розмір податку. А ще економічно необґрунтована вартість енергоносіїв, сировини – все спричиняє високій собівартості виробленого товару та згубно діє на виробництво.  Тому і зарплата в конвертах, тому офшорні зони та ін.
  6. Дехто говорить, що в багатьох країнах ставка податку ще вища, ніж в Україні, але там є виробництво. В чому ж справа?  Там відсутні сховані податки, там відсутні необґрунтовані ціни енергоносіїв, і там є дотації на підтримання виробництва.
  7. Тут можна знайти графічну формулу рентабельного виробництва: АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ЕКОНОМІЧНИЙ СТАН УКРАЇНИ ТА ПОДАТКИ.ФОРМУЛА РЕНТАБЕЛЬНОСТІ
  8. В Україні слід теоретично встановити межу податків і зборів при переході якої виробництво стає нерентабельним. В  Грузії законодавчо заборонили таку межу переступати. Див Закон Грузії Акт экономической свободы від. 104.2012.  Це слід зробити і в Україні!
  9. Додаткові аргументи – формула рентабельності виробництва: http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_polemika_iz_o_p_prodan_ta_formula_rentabelnosti/1-1-0-2579
  10. Прохання до органів праці, до органів оподаткування, до центрів зайнятості – дайте проекти бізнес-планів різних рентабельних виробництв.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 71 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]