Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Право на збройне повстання має будь-який народ
[ Викачати з сервера (23.6 Kb) ] 20.06.2021, 13:02

Коліївщина: право на повстання - Видавництво Марка Мельника

Спонукала мене до написання даної статті така  подія:

Громадський активіст Михайло Юхимович Михалко, пересвідчившись, що влада жодних протестів не слухає, вдався до вкрай екстравагантного способу висловити свою незгоду.

16 червня 2021року Михайло Юхимович розбив вікно Верховної ради. Це була його одиночна акція проти узаконення продажу землі. «Мене обурив спосіб прийняття протиукраїнських законів про продаж землі – повне цинічне ігнорування думки виборців», - говорить він.

Михалко М.Ю.  був засуджений у 1985 році на три роки позбавлення волі за поширення антирадянських листівок та зберігання боєприпасів. Тобто він займався національно-визвольною боротьбою, коли це було далеко не мейнстрімом.

Про Михайла Юхимовича: https://uk.wikipedia.org/.../%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0...

Він бере слухавку, вдома, на зв`язок виходить.

Я повідомлятиму розвиток справи.

І всім раджу книгу Михалка «Автобіографія: політична та екологічна». Вона є тут.

https://uncg.org.ua/knyha-pro-mykhajla-mykhalka/

 

Право на повстання (право на опір гнобленню, право на революцію) — у політичній філософії, право громадян будь-якими засобами, аж до збройної боротьби, захищати свої права та свободи від узурпаторів - належить до природних прав, тобто не вимагає підтвердження нормами позитивного права.


            Нинішня редакція Статті 5 Конституції України закріпила: "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. { Офіційне тлумачення положення частини другої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 }
            Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. {Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 }
Ніхто не може узурпувати державну владу. { Офіційне тлумачення положення частини четвертої статті 5 див. в Рішенні Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005 }
Докладніше:
http://kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statja-5.htm

           У випадку узурпації влади народ має право на повстання.

Право на повстання є формою опору гнобленню як наслідку узурпації влади.

Опір гнобленню витікає з природніх прав людини.

Коли уряд порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є його священним правом і невідкладним обов'язком (Статті 33-35 Декларації прав людини і громадянина 24 червня 1793 року).
            Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року проголосила Загальну декларацію прав людини, у преамбулі якої зазначила: "... Беручи до уваги, що визнання гідності, яка властива всім членам людської сім'ї, і рівних та невід'ємних їх прав є основою свободи, справедливості та загального миру: і беручи до уваги, що зневажання і нехтування правами людини призвели до варварських актів, які обурюють совість людства, і що створення такого світу, в якому люди будуть мати свободу слова і переконань і будуть вільні від страху і нужди, проголошено як високе прагнення людей; і беручи до уваги, що необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення...."

           «Повстання»  – це масовий збройний виступ проти встановленого стану речей. Тобто, повстання можна розуміти як одну із форми опору та відстоювання думки народу, якого не влаштовує на певному етапі стан речей який їх оточує (http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2017/10/157.pdf )  

             Коли ж немає реальних механізмів відкликання або зміни влади, народ має законне право на повстання і розв’язання проблеми збройним шляхом [Павшук К. О. Право на опір у контексті сучасних демократичних процесів / К. О. Павшук // Проблеми законності. – 2015. – Вип. 129. – Режим доступу:  http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pz_2015_129_13 17 ].  

 

            Сучасні події в Україні цілком підпадають під визначення "узурпація влади і порушення права громадян на свободу та гідність".

 

Узурпація влади і порушення права громадян на свободу та гідність останнім часом проявилися в питаннях необґрунтованих тарифів на енергоносії, в приватизації стратегічних об’єктів національного значення, в маніпуляціях збоку влади із суддями Конституційного Суду України, знищення в Україні свого промислового товарного  виробництва, а це  привело до тотального безробіття, масового пошуку роботи за межами держави та масового виїзду на ПМЖ

Але найбільш узурпація влади та шкода національним інтересам Українського народу  проявилася в зв’язку із спробою введенням із 01 липня 2021року   дозволу на скупку земель сільськогосподарського призначення.

 

Щоб схаменувати Президента, Конституційний Суд України, Народних депутатів, а також пробудити Український народ до захисту своїх прав і інтересів пропонуємо варіант Заяви, яку можуть написати лідери партій (спільно, або кожен окремо), рухів, об’єднань та окремі громадяни:

«Українському Народові

Суддям Конституційного Суду України,

Президентові України,

Народним депутатам України,

 

 В І Д К Р И Т А      З А Я В А

керівників (або керівника) політичних партій,

профспілкових та громадських організацій України

 

      Ми, керівники політичних партій, громадських та профспілкових організацій  України вимагаємо скасувати Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 31 березня 2020 року № 552-ІХ, як такий, що порушує норми Конституції України та права громадян України.

      Від Конституційного Суду України вимагаємо терміново, на підставі статей 40, 64, 68, 107, 150, 151, 152, 153 Конституції, встановити відповідність вказаного вище Закону нормам Конституції.

      Нагадуємо, що суб’єкти конституційного подання (48 народних депутатів України, і ще окремо 53 народних депутати України) вже зверталися до  Конституційного Суду України визнати Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 31 березня 2020 року № 552-ІХ (далі – Закон № 552-ІХ) таким, що не відповідає Конституції України, тобто є неконституційним.                                           

      Сподіваємося на негайне усунення перешкод в ході проведення засідання Конституційного Суду України та допуск на нього чинних суддів.

      Земля сільськогосподарського призначення є основною матеріальною цінністю, що належить на правах власності всьому Українському народу та підлягає особливій охороні з боку держави Земля визначає фундамент нашого конституційного ладу. Вона є територією та біологічною основою  існування всього Українського народу.

      Зміна статусу землі – це спроба зміни конституційного ладу в державі та реальна загроза національній безпеці України.

      Звертаємо увагу на те, що:

– право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно Українському народу, як носію суверенітету, і це право не може бути узурповано державою, її органами або посадовими особами (частина 3 статті 5 Конституції).

      Отже, народні депутати, Президент та урядовці, ініціюючи проекти законів про землю, нехтуючи визначальними для конституційного ладу в Україні положеннями статей 13 і 14 Конституції України, по суті, в незаконний спосіб хочуть змінити конституційний лад держави.

      Це руйнує базові засади  України як "суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави" (стаття 1 Конституції України) та унеможливлює її майбутнє.

           Ми вимагаємо захистити Конституцію України і разом з цим законні права Українського народу.

      Ми вимагаємо від Конституційного Суду України скасувати антиконституційний Закон №552-1Х від 31 березня 2020 року, а від Верховної Ради України вимагаємо продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення із 01.07.2021р до волевиявлення даного питання за результатами Всеукраїнського референдуму.

 Ми звертаємося до Українського народу і просимо Його згуртуватися та захистити себе і Конституцію.

При зволіканні  в негайному вирішенні поставленої проблеми, її буде вирішено на Всенародному віче, на яке запросимо делегатів від всіх областей України.

Збережемо землю та відстоїмо Конституцію!»

 

Слід також взяти до уваги лист-звернення та пропозиції:

 

«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОБ`ЄДНАВЧИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

КОНГРЕС  ГРОМАДСЬКИХ  ОБ`ЄДНАНЬ  УКРАЇНИ

м. Київ, вул. О.Гончара,33, тел. 067-869-64-01,  vladanarodu.org.ua@gmail.com

16.06.2021р. № 103

Лідерам та керівникам політичних партій,

громадських та профспілкових об’єднань.

Шановні колеги!

В порушення Основного Закону України зелена команда та частина опозиційних депутатів Верховної Ради 31 березня 2021 року о першій годині ночі вчинили лиходійство, прийнявши Закон про купівлю-продаж української землі-української території.

Якщо ми відносимо себе до народної і політичної еліти в Україні, то зобов’язані зупинити дане шахрайство із землю, як основним національним багатством та  зберегти рідну землю, а значить державність, для майбутніх поколінь українців.

Громадські організації Всеукраїнського об’єднавчого координаційного центру розробили спільну Заяву від громадсько-політичних об’єднань-справжньої еліти суспільства до українського народу, Конституційного Суду та владних органів України під назвою» Захистимо рідну землю-захистимо Конституцію» і пропонують Вам долучитись до неї, підписавши її, і створити спільну координаційну раду для захисту землі і збереження української державності.  

Шановні колеги. Пропонуємо Вам:

  1. Терміново  звернутися із Заявою (проект якої додаємо) до Українського народу, Конституційного суду України, Президента та Народних депутатів про негайну відміну, або  відтермінування введення в дію закону про ринок землі аж до вирішення цієї проблеми Всенародним референдумом. Ваша Заява  буде оприлюднена в ЗМІ. 
  2. Взяти участь Вашими силами в регіональних заходах спрямованих на відміну Закону про введення ринку землі в період з 24 до 30 червня 2021р.
  3. Дати свого представника до Штабу координації дій – до 20.06.2021р.та взяти участь Вашими силами у всенародному протесаному заході, дату проведення якого визначить 22 червня створений нами Штаб.

Із повагою та від імені громадських організацій Всеукраїнського об’єднавчого координаційного центру

Голова Конгресу проф.  Михайло Бугаєць.»

 

Друзі! Сприяйте, приєднуйтеся. Адже – захистимо землю – збережемо Україну!

 

 

 

http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_pravo_na_zbrojne_povstannja_mae_bud_jakij_narod/1-1-0-2854

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 320 | Завантажень: 1 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 9
0
9 Правління   [Матеріал]

0
8 Правління   [Матеріал]
Сергій Хомутіннік:
http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2858

0
7 Правління   [Матеріал]
Автор невідомий Гімн про землю:
http://www.seredniy-klas.org/load/gimn_pro_zemlju/1-1-0-2857

0
6 Правління   [Матеріал]
Віктор Ткаченко:
Шановні колеги!
Михайло Михалко повідомляє про проведення зустрічі зблогерами та журналістами на тему свого вчинку та ЗЕМЛІ.
дата: 24 червня 2021 року о 12-00
місце: на розі вулиць Грушевського та Шовковичної - з бокуШовковичної.
Контакт для уточнення: Михалко Михайло Юхимович тел.: 099 136 0133
Хто має можливість запросити журналіста чи блогера або ж в інший спосіб підтримати вимоги Михайла Михалка, наприклад, запросити народного депутата, зробіть добру справу.

0
5 Правління   [Матеріал]
Олександр Малицький: 
Звернутися до кожної верстви їхньою мовою про їхні найболючіші проблеми: тарифи, роботу, пенсії, медицину і зорієнтувати на злочинну змову проти народу, акцентувавши на остаточному убивстві народу, позбавивши його землі-годувальниці. Але наголосити, що все ще можна виправити через свідомі вибори через рік-два, якщо збережемо державу. Інакше - смерть під парканом чужинця.
Добре би зорганізувати правозахисну групу для надання безкоштовних консультацій і послуг - ми маємо стати помітними і потрібними.
А ще - заявити про себе на міжнародному рівні:
- зібрати Конгрес Поневолених Росією Народів (є готовий проект), щоб прискорити розвал РФ;
- створити політичну Вісь окупованих Росією територій "Прусія-Норвегія-Фінляндія-Естонія-Молдова-Україна-Грузія-Японія" з вимогою Нюрнбергу  ІІ з вимогою деокупації і відшкодування нанесених матеріальних і моральних збитків;
- не витрачати на вітер астрономічні кошти на "боротьбу з кліматичними змінами", а робити упереджувальні кроки
і ще ніби-недотичні до теми, але ефектні для ЗМІ і світової спільноти посили (є проекти), щоб бути впізнаваними і авторитетними до чергових виборів.
Знову маю проблеми з ноутбуком
Ваш О. Малицький

0
4 Правління   [Матеріал]
Олександр Малицький Пропозиція:
                         Заява
"Про загрозу національній безпеці і втрату державності"
   "Суверенітет України поширюється на всю її територію" Ст 2 Конституції України
   "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ" Ст. 5 -"-
   "В Україні визнається і діє принцип верховенства права" Ст 8
   "Земля, її надра, ... є об'єктами права власності Українського народу. Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами власності народу" Ст 13
   "Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави" Ст 14 Конституції України.

   "Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина" Ст 102
   Присяга: "Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України.. " Ст 104
   "Президент України забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави" Ст 106, п.1
    - очолює Раду національної безпеки і оборони України ; п. 18
   - здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України  п. 31

   "Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові. Ніхто не може узурпувати державну владу" Ст 5

   На основі та на виконання Конституції України звертаємося до Президента України:
   Велика і славна на всю Європу Русь князя Володимира Великого, чиї державні символи нині донесені нами до всього світу, внаслідок розбрату втратила було свою цілісність  і незалежність на цілі століття. Це були драматичні століття. Але ще не трагедія, подібна до втрати своєї землі євреями на дві тисячі років. Бо, хоч і в неволі, українці не були відірвані від свого коріння, від рідної землі і батьківських могил.
   Втрата українцями землі спричинить вселюдську катастрофу - зникнення назавжди цілої нації з унікальною культурою, мовою, історією.
   Саме тому прямий і священний громадянський обов'язок кожного українця боронити своє гарантоване Конституцією України і Загальною Декларацією прав людини право на власну землю, яка в даній ситуації є синонімом  держави.
   Закликаємо всю українську Націю і, в першу чергу, молодь вимагати від Президента України як Гаранта цілісності і непорушності нашої держави, Гаранта конституційних прав кожного українця виконати свій обов'язок і ветувати прийнятий в злодійський спосіб уночі політичними шахраями антидержавний злочин під назвою "закону" про ринок землі, який суперечить Основному Закону - Конституції України і відта не є законом.
   Попереджаємо, що ми - громадяни України залишаємо за собою право боронити власну Державу, наші конституційні громадянські права всіма засобами, під чим і підписуємося:
_____________________________________________________________________________________
№№ І            ПІБ              І  Дата  І   Адреса, тел.                                               І Особистий
п/п    І                                І            І                                                                       І підпис              

Прошу розглянути варіант
З повагою Олександр Малицький, 093-5549446, 099-1504964

0
3 Правління   [Матеріал]
Михалко М.Ю.  Звіт про оголошення початку повстання Українського народу проти продажу землі. Див.http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2856

0
2 Правління   [Матеріал]
Олександр Малицький. Друзі, побратими, борці! Боляче, але боюся, що добру справу ми поховаємо до її народження. Суспільство катастрофічно деградує. Молодь індиферентна до історії й політики, вона не лише не чує, а й слухати нас не хоче. А ми ще й додаємо їй аргументів. Невже навіть війна не здатна нас об'єднати в Націю заради збереження України. Невже ми ніколи не навчимося у Америки пишатися, що вони - громадяни Америки, незалежно від кольору шкіри, національності, релігії, партійності? Т.зв. партії за тридцять років пересварили суспільство своєю непоступливістю, нетерпимістю, непримиренністю. Юрій Горліс-Горський був зарізаний у таборі переміщених осіб... українцями, бо вони й там ворогували: бандерівці-мельниківці, упівці-УНівці. Навіть християнські Церкви не можуть по-братському обійнятися. А ми - такі самі? Християн вже відкинули (півнаселення!), пропагуючи "свою" релігію, неукраїнців - теж. Та ж ми всі українці - громадяни України. Справжні - незалежно від національності й мови - воюють на Донбасі, а етнічні, вибачте, хохли чхати на неї хотіли. Тому й не вибороли ми незалежність ні з Виговським, ні з Мазепою, ні зі Скоропадським. Тому й обирали то Кравчука, то Януковича, то Зеленського. Хоч вийдіть поміж люди: вони ж моляться на Януковича і на Путіна. Сьогодні зроби перевибори - оберемо ОПЗЖ, аби лише не поступитися амбіціями на користь патріота (може й не етнічного).
Я зібрав три роки тому сотні підписів проти продажу землі, сьогодні ж ні АТОвці, ні Нацкорпус, ні Свобода не хочуть підписувати. Про селян (запенсійного віку) вже й мови нема: мріють за копійки продати, щоб зуби полікувати. Ті ж, що перебралися до міста - тим паче. Одна "Батьківщина" на ура (до ОПЗЖ не зміг звернутися - з душі верне).
Я теж у паніці, жах бере, бо насувається катастрофа, але на жодну акцію, навіть до шевченківських днів не можемо зібрати більше десяти людей. І то - під вісімдесяти кож ному. Одною ногою вже на "тому світі", що ж ми залишимо дітям: ні роботи, ні пенсій, ні освіти, ні медицини. Але все це можна відновити, а землю - не повернемо!
Тільки громадські організації можуть об'єднатися. І то, якщо зрозуміють, що лише у співпраці вони сильні. Геть партійні гасла і амбіції - сказав сам собі я - партфункціонер Руху понад тридцять років.
Не розцініть це волання зболеного серця як критику, я низько схиляюся перед авторами чудових документів, але навіть у діаспорі "волиняки" поборюють один одного з "галичанами". Та й нехай собі! Нам же треба знаходити слова обачніше, щоб вони впали на душу й "східнякам" і "південним".
Вибачте, будь-ласка, я не маю права радити, я прошу...
З глибокою повагою, ще сподіваюся майже без надії Олександр Малицький (Миколаїв)

0
1 Правління   [Матеріал]
Добровольський Руслан. Щодо питання продажу Української Землі!
Тільки в Україні - анексія Криму, окупація Донбасу – показує архіважливість володіння Землею, володіння територією…
Досвід «продажу» Землі Палестини, я не кажу вже про Аляску, про острови Японії, повинен будь кого змусити думати над дальніми результатами таких дій…
Підміна понять «використання землі» і «власність» - одна з маніпулятивних методик тих, хто дуже хоче викрасти в України її територію.
І навіть не суть, що протягом фактично 30 років грабунку України доведено більшість населення до зубожіння.
І «покупка» під їхнім же контролем буде йти за копійки…
Цінність території України, її земель її надр, її природних і геополітичних перспектив в сотні, в тисячі раз вища тієї «ціни» яка пропонується…
Та принципово суть навіть не в ціні…
На превеликий жаль, Український Народ на даний час може констатувати, що він практично повністю втратив контроль над своєю державою…
Керівництво Україною протягом останніх років узурповано одним кагалом, тільки переходить від одного клану того ж кагалу до іншого клану того ж кагалу…
І навіть більшість «опозиції» очолюється іншими кланами того ж кагалу…
На фоні політичної інфантильності більшості Українського населення, інфантильності більшості Української діаспори, ними очевидно сформовані плани по системному витісненню Українців не тільки з управління своєю країною, а й по витісненню з своєї території.
Часу до 1 липня залишилось небагато…

З повагою,
Добровольський Руслан Іванович
Dobrovolskyy Ruslan Iw.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]