Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Переписка з М.А.Г.
12.06.2017, 10:13

Починати треба не з середнього класу, а з розуміння: як його створити в реальних умовах і так, що він був пануючим класом в державі. На поточний момент середній клас існує, але панують олігархи. У цьому вся проблема. Вузьке коло аморальних осіб задає монопольно грабіжницький характер економічної системи України.

Без перебрання влади середнім класом ніякі реформи потрібні йому робитись НЕ БУДУТЬ!.

Як цю владу забрати? Розробити новий Закон про вибори? І хто його прийме? Олігархи і їх прислужники?

Ага! Якраз. Вони самі просто віддадуть владу!

Потрібна політична сила. Не просто нова партія, а саме сила, яка пересилить олігархів.

Де її взяти?

Політична сила має багато різних компонентів, але головне це люди і гроші. Політика олігархів - це багато грошей і мало найнятих людей, які можуть перебігти до противника дуже швидко, якщо він дасть більше грошей.

Ми бачили дію мас консолідованого Народу, яка ламає будь-яку олігархічну владу. Така політсила потребує значно менше коштів на одного активного прихильника, але поки не дає стабільного результату, здатного забезпечити зміну якості суспільства після "перемоги" революції.

Чого не вистачає?

Не вистачає розумної, освіченої, патріотичної еліти, здатної як не вмерти за Україну, то хоча б пожертвувати найдорожчим: Першим кріслом, власними грошима чи майном, тощо.

Які з існуючих державних систем найуспішніші? Це такі, де окрім розділу влади на законотворчу і виконавчу, мають ще якусь інституцію, яка відіграє роль морального авторитета. В США - о батьки-засновники, які створили систему, яка успішно виходить з кризових ситуацій, в Великобританії і багатьох інших конституційних монархіях - то Конституційний монарх, який не має виконавчої влади, ала має високий моральний авторитет, який ефективно стабілізує державні системи в кризові періоди. Дуже яскравим прикладом було припинення заколоту франкістів королем Іспанії.

Для Польщі таким авторитетом була церква, яка консолідувала суспільство в період боротьби з комуністичною залежністю.

Україні не вистачає саме центру морального авторитету.

Церква має найбільше шансів стати таким якщо з'єднається. Але... Треба їх "стимулювати".

Якщо якась організована структура зуміє "стимулювати" то одразу отримає потрібний авторитет. Тимчасово. Щоб було постійно - потрібні люди, здатні відмовитись від спокуси владою.

Таке собі назвемо умовно "політичне чернецтво".

Таки чином замкнене коло: для посилення середнього класу і завоювання ним панівного становища в Україні (і отримання вирішальних важелів впливу на владу) треба створити потужну політичну силу. Потрібні гроші і ідея. Чим сильніша ідея, тим менше треба грошей. Ідея у вигляді "єдність церкви" заманлива, але може бути реалізована за наявності потужної структури з грошима. А гроші у олігархів! І знову як кажуть: "за рибу гроші".

Проте можна спробувати консолідувати народні гроші, але буде сприйнято як чергове МММ. Доведеться довго доводити, що не злодій...

Отак і доводиться крутитись. без результату.

 

Який вихі? Простий. Починати все спочатку: гуртування однодумців, ініціативна група, популяризація ідеї. нарощення організаційної потужності, і т.п...

Можна спробувати "вірусувати" якусь готову організацію новою ідеологією, але малоймовірно, щощ люди змогли швидко перемінити світогляд.

Тому знову повертаюсь до їдеї "зосередитись на "церкві".

Я зустрічався з Гузаром, Філаретом, Святослав сам "не зміг" присилав уповноважено за єдність церкви Ігоря Шабана.

Пропозиція була така:

Ми організовуємо масове звернення до Папи Римського Фрациска, щоб він благословив УГКЦ на повернення в православну церкву. Цим самими він би подолав розкол між православними і католиками. Далі Щоб Варфоломей Константинопольський благословив на утворення єдиної помісної церкви. Сам факт переговорів УПЦ КП і УГКЦ стимулював би УПЦ МП до рішучіших кроків на об'єднання. В підсумку процес означав би крах ідеї "русского міра" і відповідно руйнував би систему управління агресора.

Результат:

В УПЦ КП мені повідомили, що не будуть єднатись з УГКЦ, об ведуть переговори з УАПЦ . В УГКЦ мені запропонували звернутись в Раду Церков (де всі: християни, євреї, мусільмани, тощо). Тобто послали...далеко, але потім ще повідомили, що ведуть переговори про єднання з УАПЦ оновленою. 😉

На поточний момент я в паузі. думаю, що з ними робити. Треба піднімати потужність акції, чи припинити і зосередитись на впровадженні нової ідеології.

.

 

 

10 червня 2017 р. о 12:04 Анатолій Ковальов <anatolii.kovalov@asambleya.org> написав:

Я багато чого не розумію. Але я той "тубілець", який хоче зрозуміти, хоче перетворити світ на краще. Тому прошу Вас постійно підзаряжайте мене, накачуйте інформацією.

 

Раджу Вам: Свої думки, мрії, переконання, чітке бачення, яке Вам відкрила природа, впишіть в конкретну, просту і зрозумілу програму для церков, для суспільства.

 

 

Разром із цим мельком прогліньте, будь ласка, : http://www.seredniy-klas.org/news/anatolij_kovalov_polemika_iz_oleksiem_shumilo_po_materialakh_gromadskikh_slukhan_shhodo_rinku_shhzemli/2017-06-09-281

 

Покроково пропонуйте окремі програми: 1) церкви; 2)Виборчий процес, 3)...

 

Я буду старатися поширювати ідеї, їх матеріалізувати в міру можливостей. А як можна по іншому?

 

2017-06-09 8:36 GMT+03:00 М.А.Г. <vvvvmag@gmail.com>:

Дякую за відповідь. Пишу з порушення принципу: першу редакцію нікому не показувати. Але кому буде цікаво прочитає уважно. Що не зрозуміє - перепитає. Тому вибачаюсь за можливі негаразди в тексті.

2. По п.1.

Може зі сторони і видніше яка я людина, але то не варте уваги. Насправді я достатньо «ледачий» щоб довести будь-яку справу до ідеального результату. Мені не цікаво колупатись в деталях. Я намагаюсь по швидше знайти узагальнюючі закономірності і перевірити їх на практиці, відкоригувати відповідно до результатів реальності, уточнити гіпотезу і знову перевіряти. І так безперервно.

За основним фахом я фізик-експериментатор і це якраз повністю відповідає моїм схильностям: безперервно пізнавати, узагальнювати, намагатись реалізувати знайдене. Фізик-експериментатор – то необхідність моделювати «в собі» досліджуване явище, тому потребує розвиненого просторового (багато просторового) мислення і повного розкріпачення свідомості. І здатність визнавати помилки!!! І Сумніватися завжди і пер-провіряти результати. Це головні принципи, без них неможливо знаходити поточну відносну істину. І не втрачати критичність.

Ці принципи дуже важливі в повсякденній діяльності, бо бачу масове захоплення і ідеалізацію часткових проявів реальності, що перетворює людину в раба своїх уявлень і зупиняє пошук нею істини з подальшою деградацією особистості. Це дуже сумно. Це не про Вас.

 

Моя Гіпотеза стала наслідком необхідності пояснити:що відбувається після того як я спробував узагальнити отримані результати експериментальних досліджень тиску насиченої пари висококиплячих нафтових сумішей (фракці).

І тут таке почалося, що змушений був в короткий термін переосмислити ВСЮ інформацію за ВСЕ життя. Наслідком стала оця філософська концепція, яку я вже багаторазово перевірив. Дещо про події в реалі описане в Додатку до Гіпотези. За тим самим посиленням на ФУП, друга позиція після опису Гіпотези. Воно як і Гіпотеза задовге, тому згорнене.

3. По п.2

Я пишу не про мрію. Тут схоже на попередження про наближення (дуже скоро) до межі якісної зміни Людства, а Гіпотеза підказує як знайти правильні рішення в цей час.

Я за 32 з гаком роки вже втомився від цієї гри, яку зі мою Хтось грає.

Втім Гіпотеза виявилася дуже збалансованою і гармонійною, а це є ознакою, що вона має потенціал стати теорією.

Як би там не було, але всі ці роки вона дозволяє мені розуміти поточні події і напрям руху процесів. Що важливо для впевненості у завтрашньому дні.

Зокрема у 1986 р. дуже допомагало долати емоційні навантаження під Час Чорнобильської аварії. У 2004 і у 2013/14 точно знав яким буде результат Майданів. Тощо.

 

Щодо пропозиції «приєднуйтесь».

Я завжди готовий приєднатися, але не абстрактно, а конкретно.

До кого приєднатися?

Що саме робити?

Маю певні пріоритети: на сьогодні головне добитись ідеологічної консолідації народу України.

Рішення мають бути покрокові і різноманітні:

Сприяти об’єднанню церкви Східного обряду як ідеологічній інституції,якій довіряє більшість народу, але яка подроблена і це сприяє дробленню народу України.

Можна спробувати впроваджувати нову ідеологію, але це процес довгий, а результати ідеологічної консолідації потрібні «ще вчора».

Навіть факт початку серйозних позитивних переговорів УПЦ КП і УГКЦ може різко підняти рівень консолідації народу і стимулювати УПЦ МП приєднатись до цих переговорів. Також і УАПЦ. Констатую, що на сьогодні я далеко зайшов в цьому напрямку.

Але поки висновок: церкви самі не об’єднаються. Не готові. Можливо лише під впливом суспільних процесів за участю нарду, як джерела не лише влади, а всього, що стосується державного будівництва.

 

Маю ідеї щодо землі, зокрема в містах, щодо неконфіскаційного виправлення наслідків прихватизації для повернення вектору процесів перетворення відносин власності до принципу рівностартовості можливостей.

 

Ще:Треба створювати суперолігарха через консолідацію фінансових можливостей суспільства з допомогою автоматизованої системи управління заявками і платежами. Добровільними особисто керованими кожним громадянином.

Час кінчати чисто паперові вибори: голосування бюлетнем і а АС одночасно! Результати мають сходитись. Це як ведення бух обліку в комп’ютері з обов’язковий паперовим документуванням.

 

Ще: ОСББ це правильно, але якщо мікрорайон-ОСББ і вибори правління, яке НАЙМАЄ виконавчу дирекцію. Правління повинне мати право повного контролю, але ніяких фінансових операцій саме не робитиме. Цим має займатись НАЙНЯТА виконавча дирекція.

 

Ще багато чого. Я занадто довго аналізував і формулював пропозиції. І намагався впроваджувати. Не дуже виходить. Точніше виходить, але з суттєвим запізнення і часто вже треба робити інакше.

Відчуваю себе пришельцем, який не може переконати тубільців, що працювати краще, ніж грабувати один одного.

 

4. По п.3

Щодо «дуальності»

Вся Гіпотеза базується на принципі нерозривної єдності матеріального і ідеального, які нероздільні, рухомі, і почергово «лідирують» в просторі-часі.

 

Типу Бог створює Всесвіт, в якому вирощує собі майбутню заміну «Розум», тобто Бога-Сина, який росте і розвивається щоб дати Отцю можливість досягти мрії «померти щоб відродитись», але після передачі управління буттям сину.

Конкретно Людство на межі якісної зміни. Вимога часу – Революція Свідомості. Що означає необхідність підігнати відсталу за інерцією суспільну свідомість під рівень Матеріального розвитку суспільства. Процес відбувається в особливий період можливості самознищення людської цивілізації якщо намагатись вирішувати проблеми старими методами. Рішення в новій ідеології. Приклад: ссср розпався легко і швидко, коли повністю програв економічне змагання і відбулась деградація силової системи управління. Ядерна зброя не спрацювала, бо її нейтралізував достатній рівень розвитку Суспільної свідомості(народу).

 

Резюме: я не мрію. Я скоро 33 роки стикаюсь з дивною грою, яку зі мною вів Хтось ззовні матеріальної системи Земля.

Нині гра припинилась. Поставлена задача самостійно знайти вихід і уникнути катастрофічних наслідків стихійного якісного переходу.

Це мене дещо лякає і стимулює не зупинятись. Якщо я помилився – то маю гарний сценарій для кінематографу, тощо. А якщо не помиляюсь?

Ситуація на у Людства аналогічна процесу народження дитини: народження людства в нову якість. Процес багаторівневий як принцип суперпозиції хвиль. Дивіться Дерево Пізнання Добра і Зла, як принцип побудови загального вигляду Спіралі Розвитку.

 

Мені потрібні однодумці. Потрібні ресурси. Ми живемо в матеріальному світі, тому повністю повинні виконувати його вимоги і закони.

Без матеріальних і людських ресурсів ніяке впровадження ніякої ідеї НЕ МОЖЛИВЕ! Слів самих мало.

 

5 червня 2017 р. о 14:08 Анатолій Ковальов <anatolii.kovalov@asambleya.org> написав:

Відповідь для М.А.Г. : http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0

Цікаві викладки. Переглянув бігло. Потрібно кілька разів перечитити, осмислити.

Перші враження і відчуття, що виникли після перегляду:

  1. Ви відноситесь до людини, яка здатна аналітично мислити, дуже розвинута інтуїція, велика практика та багато порівнянь, тому народжуються логічні висновки. Здатність підмічати явища та прив’язувати їх до своїх гіпотез. Стремління шукати істину та старатися перевіряти її практикою. Хороша теорія хвильових властивостей розвитку всього навколишнього. Можливо і квантові процеси у достатній глибині є також хвильовими, чи навпаки. Все дуже таємниче і цікаве, яке постійно ми прагнемо пізнати . І чим більше пізнаємо, тим менше знаємо про суть, структуру, закони. І ще менше знаємо про наслідки своєї ролі в процесі. Прямо якась Варфоломієва вежа. Ми її постійно будуємо і будуємо. Нас скидають донизу, змішують наші думки, а ми знову нескінченно стараємося. І немає кінця (так як і не було мабуть початку). Але в цьому і краса, і життя, і істина. Кожен елемент, кожна дія породжує якесь нове життя нових елементів і дій. А ще дуже потужною рушійною силою є мрія поєднана з вірою та переконанням. Ця мрійна думка десь летить у Всесвіт і знаходить там підтримку, щоб перетворитись в реальність. Це перевірено практикою, це аксіома. Але хто організовує, хто сприяє і для чого? В цьому ще один закон крім «переходу кількості в якість», «заперечення-заперечення» та «єдності і боротьби протилежностей», які часто здаються примітивним описом сутності явищ. Є цікава книжка Вадима Зеланда «Трансерфинг реальности».
  2. Тому я особисто мрію про процес перетворення суспільства, живу цим вже майбутнім, складаю йому програму, створюю майбутні структури і правила гри (настільки це відповідає моєму розвитку). Я стараюся збурити ефір, щоб відбулося краще. Або вже паралельно події розвиваються незалежно від мене, але часто мені здається, що через мій вплив проходить частина таких змін. А це мене радує і надихає. Дає стимул для життя. А ще велику впевненість, що ТАК БУДЕ! Є в мене багато друзів, однодумців, мрійників (а це в моєму розумінні активних будівничих прогресу), ми з ними упорядковуємо відносини, щоб створити команду масової думки, масового переконання і масової спільної дії для подолання зла. І це буде! Приєднуйтеся!
  3. У Вашому теоретичному аналізі відсутня категорія як «дуальність світу», «присутність у всьому дуалізму подій». Чомусь християнське вчення відкидає дуальність достатньо не пояснивши, або я не зрозумів (Николай Милиновський http://predanie.ru/malinovskiy-nikolay-platonovich/book/73600-ocherk-pravoslavnogo-dogmaticheskogo-bogosloviya-1/ ).

 

2017-06-05 0:49 GMT+03:00 М.А.Г. <vvvvmag@gmail.com>:

Я уважно переглянув.

В Україні першочергово потрібно:

1.Створити атмосферу довіри.

Для цього потрібна консолідуюча ідея і її впровадження.

Для впровадження к.ідеї потрібні високоосвічені автори здатні мислити загальносистемно і здатні відмовлятись від особистих вигод на користь системних потреб. Іншими словами здатні як не вмерти за Україну, то хоча б пожертвувати найдорожчим:власними коштами, майном і навіть високим суспільним становищем.

Без вказаної передумови нічого зробити не вдасться - і ніякі програми не допоможуть.

2.Ліквідувати монополізм олігархів. Це зможуть зробити лише згадані в п.1, якщо зуміють впровадити к.і. і створити потужну організаційну структуру, яка зможе демократичним шляхом прийти до реальної влади? взяти вирішальну більшість для отримання реальної верховної влади.

3.Нові ідеї впроваджувати довго, тому найдоцільніше зосередитись на народному сприянні об'єднанні церкви східного обряду. УКПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ, ну а УПЦ МП сама прибіжить, якщо стане реальною можливість об'єднання УПЦ КП і УГКЦ.

Та сила, яка зробить вирішальний вклад в таке об'єднання має всі шанси швидко впровадити власні ідеї, оформлені і вигляді програмних документів і так само швидко прийти до влади.

Напрацювання є, Але не певен, що загал здатен до їх сприйняття через величезну інерцію мислення. Приклад - багаторічна дискусія про форми права власності (використання) землі і страхи - все скуплять!

Якщо робити по дурному - так і буде, а якщо з розумом і згідно п.1? Окрім того застосувати метод безшокової трансформації: експеримент в обмеженій зоні з поетапним розширення і корекціями дій згідно реального досвіду, який буде набуватись по ходу реалізації.

 

Подивіться, якщо не злякаєтесь:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0

 

4 червня 2017 р. о 17:58 Анатолій Ковальов <anatolii.kovalov@asambleya.org> написав:

Тут я погоджуюся. Але ми говоримо не проте. як потрібно було б зробити, а про те, як зараз поступити. Перегляньте, будь ласка, мій виступ: https://www.youtube.com/watch?v=7hSc7qmINgI

 

2017-06-03 19:26 GMT+03:00 М.А.Г. <vvvvmag@gmail.com>:

Вам важливо хто я? А той текст, який я написав вам не цікавий?

Мені не часто вдається так коротко описати суть процесу. Натхнення було. Не на пустому місці.

Я питанням перетворення відносин власності на землю займаюсь вже чверть століття.

Перше дурь, яка проглядається у всій загальнодержавній дискусії:

це намагання одразу перемітити все!

Треба робити спец зону, в якій проводити експеримент, а потім поширювати на всю Україну.

Перед перша дурь: диспути від самого початку виникнення проблеми зміни відносин власності на землю - не можна роздавати безкоштовно. Наслідок - майже за безцінь землю використовують і закріплюють лише вузьке коло наближених до корита.

Якщо це не так - можете кинути в мене камінь!

Якщо Вам цікаво. то причеплю свою стару початкову теорію, яка і нині допомагає знаходити потрібні системі (Україні) рішення. Цю концепцію свого часу (1992) Єхануров направляв на державну рецензію Зробили висновок: Принципово інший підхід, але не використали, бо тоді б не було прихватизації вузьким колом.

 

А щодо питання землі, то в 1996 р. судився з Президентом і ВР від районної організації РУХу щодо землі, як підготовку умов до виборчої кампанії 1998 р у ВР.

 

3 червня 2017 р. о 10:49 Анатолій Ковальов <anatolii.kovalov@asambleya.org> написав:

А Ви хто? Ви фермер чи землекористувач?

 

2017-06-02 18:59 GMT+03:00 М.А.Г. <vvvvmag@gmail.com>:

Дурість повна!

Звичайнісіньке жлобське бажання перемістити центр корупційного використання землі зверху на рівень місцевих "князьків"!

Ніяка громада ніяким чином не зможе впливати на процеси перерозподілу ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ своїм "ближнім", чи за гроші.

 

Щодо теорії питання, то підмінюються поняття ПРАВО ПРОДАЖУ і ОБОВ'ЯЗОК ПРОДАЖУ!

 

Без права продажу ніщо не має реальної прозорої ціни. Така ситуація миттєво утворює "чорний" корупційний ринок товару (в даному випадку землі). Держава має встановлювати жорсткі правила проведення процесів обміну на ринку землі, але не повинна ігнорувати право власності, без якого будь-яка економічна діяльність перетворюється в те, що маємо в Україні.

 

 

2 червня 2017 р. о 16:37 Анатолій Ковальов <anatolii.kovalov@asambleya.org> написав:

В Тальнівському районі 02.06.2017р.за участю представника обласної адміністрації пройшли громадські слухання з питань розгляду пропозицій Уряду щодо запровадження в Україні обігу земель сільськогсподарського призначення.

Одноголосно прийнята Резолюція з цього питання, яка додається.

 

Резолюція громадських слухань з питань розгляду пропозицій Уряду щодо запровадження в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення.

м. Тальне 02.006.2017р.

1. Виконуючи застереження до людини, вказане в Біблії словами Бога: Левіт, розділ 25 вірш 23, де сказано: «Землю не можна продавати назавжди, адже то Моя земля, а ви прийдешні і поселенці в Мене»., потрібно запровадити назавжди, що землю сільськогосподарського призначення в Україні продавати не можна.

2. Виконуючи вимоги Конституції України, зокрема ст.13. «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією», заборонити готувати пропозиції про продаж землі окремим фізичним чи юридичним особам. Права власності можуть набувати від імені Українського народу лише територіальні громади в адмінмежах місцевих рад яких знаходяться ці ділянки. Категорично заборонити управляти земельними ділянками Держкомземам, Держгеокадастрам та іншим подібним організаціям.

3. Дехто вказує, що порушуються приватне право на землю в тому питанні, що не може людина використати його в мірі продажу. Але людина набула це право не придбавши землю, а отримавши її безкоштовно, тому не має права її і продавати, а лише користуватися довічно.

4. Для збереження села законодавчо запровадити: Землекористувач не має права використовувати землю в населеному пункті, де він не проживає. Землекористувач повинен жити біля використовуваної ним землі і сам безпосередньо організовувати товарне виробництво на цій землі.

5. Запровадити єдиний сукупний земельний податок кожному землекористувачу із кожного використовуваного гектару, не залежно від статусу землекористувача. В цей податок включити ПДВ, ПДФО, податок на прибуток, земельний податок, екологічні збори, за використання надр та всі інші можливі податки з тим, щоб землекористувач крім єдиного сукупного земельного податку не платив більше жодного податку від своєї діяльності та від реалізації продукціє як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Накладається єдиний сукупний земельний податок на всі землі, що розміщені в адмінмежах територіальної громади (господарські двори, інші землі). Частина цього податку залишається в громаді (для всіх громад сталий відсоток), а інша частина перераховується в бюджет. Від перерахованих сум бюджету держава перераховує необхідні суми в Пенсійний фонд, інші фонди та інші потреби.

6. В Україні потрібно теоретично визначити межу податків і зборів при яких товарне виробництво ще може бути рентабельним як в сільському господарстві, так і в промисловості. Законодавчо заборонити встановлювати розмір податків і зборів, які приводять до нерентабельності товарного виробництва.

7. Заборонити будь-кому, в тому числі територіальним громадам, державі, фізичним та юридичним особам землю ставити в заставу. Заборонити емфітевзис на земельні ділянки.

 

Прийнято одноголосно

http://www.seredniy-klas.org/news/anatolij_kovalov_gromadski_slukhannja_shho_do_obigu_zemel/2017-06-02-280


 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 204 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]