Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов Наступні практичні кроки. До Плану дій
[ Викачати з сервера (31.0 Kb) ] 08.07.2022, 11:07

Наступні практичні кроки. До Плану дій.

Все, що потрібно – це відмовитися від власного егоїзму, бажання нав'язувати свою волю, свої уявлення про Правду – як Істину в останній інстанції – решті учасників.

Настав час переходити від простого осмислення та критики того, що відбувається – до конкретних дій на основі вже існуючих розробок у найважливіших сферах життя.

Розпочати продумані та конкретні дії. Тобто розпочати самоорганізацію із себе та свого ближнього кола – як у загальному просторі, так і на території свого проживання.

Але для того, щоб наші дії не стали черговим пустим  вихлопом народного гніву, а перетворилися на перемогу розсудливості над догмами, необхідне виконання деяких умов. Йдеться про три основні фактори, які мають збігтися в одній сингулярній точці суспільства:

1.       "Так жити більше не можна" – багато людей вже це розуміють, а також інші  повинні дійти цього висновку (хай навіть і вимушено)

2.        Наявність ЗНАНЬ (Концепції, Методологій) – ЩО і ЯК для цього робити.

3.        Узгодження Плану спільних дій - чіткої Дорожньої Карти.

Перше - "Так жити більше не можна" -  цього висновку вже люди дійшли. 

Друге - Наявність ЗНАНЬ. Над цим ще потрібно нам працювати.

Третє - терміново вирішувати третю. Цей пункт найголовніший у всій цій справі. Потрібно визначити основні напрямки діяльності та правильно розподілити зусилля.

Сім найважливіших напрямків, на яких потрібно зосередитись – у рамках Загального нашого Плану. Назвемо його, наприклад «Побудуємо правову державу вільних українців».

Для їх вирішення (на початковому етапі) створюємо сім основних груп:

  1. Концептуально-ідеологічна група (ідеологія, програма, план дій).
  2. Група сприяння перемоги у війні та подальшого розвитку обороноздатності країни.
  3. Інформаційна група (розповсюдження наших ідей через Інтернет, Ютуб канал, пресу, телебачення,  конференції, семінари, лекції та ін).
  4. Група з Народовладдя (практична діяльність по створенні новітніх юридичних осіб публічного права – територіальних громад,  створення ради старійшин, створення альтернативних органів на громадських основах, практична діяльність по виявленні лідерів громад та участь  в організації агітації при виборчому процесі).
  5. Група розробки принципів, положень, інструментів управління майбутньою державою.
  6. Група розробки умов забезпечення права кожного громадянина  на співвласність  в об’ємі Національного багатства.
  7. Група з Нових Технологій (Нова енергія, захист її винахідників, популяризація, впровадження).

 

 

Розміщено

АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ НАСТУПНІ ПРАКТИЧНІ КРОКИ. ДО ПЛАНУ ДІЙ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_nastupni_praktichni_kroki_do_planu_dij/1-1-0-2979

https://docs.google.com/document/d/1wk4hru1EFjplv8yl8sUf447COxgaZOBA/edit?usp=sharing&ouid=111362180582545902645&rtpof=true&sd=true

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 12 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]