Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Лист Володимиру Лановому 22.01.2017
[ Викачати з сервера (35.5 Kb) · Викачати видалено (1) ] 23.01.2017, 00:03

Володимиру Лановому  22.01.2017

Багато науковців, громадських діячів шукають шляхи виходу України із економічної та політичної кризи. Одним із самих активних  в цьому являєтеся Ви.

Мені приємно із Вами спілкуватися.  Слідкую за Вашими публікаціями.

Ви виступали  в нас на одному із засідань  Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України.  

А написати цей лист мене спонукала Ваша стаття ЯК РЕФОРМУВАТИ І ВИВЕСТИ З КРИЗИ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ

 

Я далеко не спеціаліст  макроекономіки і все ж прагну зупинки падіння  країни. Тому хочу виставити на Ваш суд мої міркування. Хочеться знайти істинну причину регресу. Невже не можна знайти  ефективні шляхи розвитку економіки держави  та добробуту українців?

Вважаю, що самою необхідною умовою та достатньою умовою розвитку економіки  країни - є розвиток  розширеного товарного виробництва.

Дійсно, якщо в країні налагоджене товарне виробництво, це  забезпечить внутрішні потреби, як наслідок, при цьому будуть і експортні рухи.  Лише при таких обставинах  буде позитивне сальдо. Жителі забезпечені роботою, розвиватиметься наука, освіта, медицина, культура. Достатньо обігових коштів. Працюватимуть нормально служби життєзабезпечення. Буде прогрес в країні. Відбувається бурхливий розвиток економіки і добробуту населення (якщо ще й не розкрадається, а справедливо розподіляється). Таких наслідків неможливо досягнути іншими способами. Варіанти відсутні. Якщо не налагоджене внутрішнє товарне виробництво, то не допоможуть зовнішні запозичення, зовнішні інвестиції. Навпаки, ми повинні надавати іншим країнам кредити, інвестиції, реалізувати їм послуги та товари. Отже, розширене товарне виробництво – основа економічної стабільності і добробуту народу.

І навпаки, якщо країна економічно розвинута, то в ній обов’язково добре розвинуте товарне виробництво і послуги. Немає прикладу країни з розвинутою економікою, в якій не розвинуте товарне виробництво. В цих країнах щасливі жителі.

Висновок – домогтися розвитку розширеного товарного виробництва, створити всі умови для цього.

Зобов’язати, заставити, законодавчо закріпити, включити економічні важелі – будь-що, але щоб виробництво запрацювало!

Але є такі штучні перешкоди, при яких виробництво неможливе.  Наприклад, виробника можна обкласти такими податками, при яких виробництво стане нерентабельним.

Тому науці, політикам, керівникам держави потрібно  знати екстремальну точку (межу) податків для того, щоб нікому не дозволяти їх перевищувати. Багато вчених довели, що є ця точка екстремуму. Визначити її зовсім не складно. Якщо студента-економіста забезпечити статистичними матеріалами, то він на рівні курсової роботи легко її знайде. Але чомусь не цікаво керівникам країни та зовнішнім колам, щоб ця точка була визначена для України.

Хочу, щоб Ви прочитали:

  1.  Про реформування податкової системи в Україні (http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_propoziciji_po_reformuvanni_podatkovoji_sistemi/1-1-0-2524).
  2. Зміцнення економіки України та податки ( http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_ekonomichnij_stan_ukrajini_ta_podatki/1-1-0-25) .
  3. Аналіз … і умови  рентабельності (http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_polemika_iz_o_p_prodan_ta_formula_rentabelnosti/1-1-0-2579).

Зверніть, будь ласка, увагу як Грузія вирішила проблему, прийнявши свій Закон «Акт економічної свободи», див. http://www.inliberty.ru/library/573-akt-ekonomicheskoy-svobody.

Я зовсім не претендую на авторство, впевнений, що запропоновані  мої статті далекі від досконалості. Тому закликаю допомогти ідею впровадити в життя при допомозі науковців. Правильно обґрунтувати, описати, розмістити в публічних джерелах інформації,  а громадських діячів  буду просити   впливати на  депутатів та керівників країни. Завдання – привести систему оподаткування до норм, які дозволять розвиватися виробництвам .

Багато вчених проблему знає, слід їх об’єднати. Для прикладу див. праці Володимира Щербини: http://www.seredniy-klas.org/load/volodimir_shherbina_alternativna_koncepcija_pensijnoji_reformi_reformi_vidnosin_pererozpodilu_praci_v_ukrajini/1-1-0-2604http://www.seredniy-klas.org/load/volodimir_shherbina_pres_reliz_reformuvannja_sistemi_pererozpodilu_praci/1-1-0-2603   та інших.

Спільно ми зробимо корисну і необхідну справу.

Наперед вдячний, - Анатолій Ковальов.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 510 | Завантажень: 212 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]