Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Яку я бачу Україну.
[ Викачати з сервера (38.0 Kb) ] 09.12.2011, 23:22

Мрію, що це буде  благодатне середовище  для успішного, гармонійного розвитку кожного члена суспільства.

Це система, що на основі приватної та державної власності на засоби виробництва та раціональних розмірів податків і зборів,  забезпечить стабільний товарно-матеріальний розвиток, а  також  ріст  духовних  і моральних  якостей нашого суспільства.  Система, що упереджено буде діяти і не дозволить членам суспільства поступати в розріз із Конституцією України, в ній святим буде верховенство права, а взаємовідносини членів суспільства будуватимуться на принципах Декалогу Вільного простору (http://www.seredniy-klas.org/load/dekalog_vilnogo_prostoru/1-1-0-788).  Буде забезпечено виборність суддів та їх незалежність, унеможливлено порушення суддями положень Конституції України та Законів України.

Буде забезпечено фізичний розвиток населення, зміцнення здоров’я, збільшення довголіття, буде розвиватися науковий та освітній потенціал, суспільство все більше буде перетворюватися в щасливих та вільних людей. Тут буде всім забезпечено безкоштовне навчання, безкоштовне лікування, всі бажаючі будуть забезпечені роботою.  В основу буде поставлено розвиток територіальних громад, органів самоорганізації населення, а через них – жорсткий контроль за діяльністю всіх  органів влади та процесів суспільного розвитку. Буде організовано просту та прозору систему виборів, звітність виборних осіб та спрощену процедуру перевиборів.  

1.       Товарно-матеріальне виробництво – основа існування суспільства.

Розвиток товарно-матеріального виробництва забезпечить, в першу чергу, зміна принципів  обкладання виробників податками та зборами. Виробнику буде забезпечено можливість здійснювати розширене товарне виробництво,   а також реалізовувати  напряму свої вироби як внутрі країни, так і поза її межами. В таких умовах товаровиробник буде зацікавлений впроваджувати у виробництво досягнення науки, передових світових технологій. Розширення виробництв сприятиме забезпеченню населення роботою.

Особливе місце  матиме збереження такого основного засобу виробництва як земля сільськогосподарського призначення, яка є основою  збереження життєдіяльності українців, тому вона не може продаватися і купуватися, буде створена система збереження родючості землі та збереження сіл.

Стратегічними засобами виробництва, стратегічними енергоресурсами,  керуватиме держава.  Буде здійснено захист гривни як національної валюти. Держава візьме на себе керівництво банками.

Буде до мінімуму зменшено вивіз за межі країни сировини.

2.       Ріст духовних і моральних якостей суспільства.   

Законодавство, суспільні інститути будуть побудовані так, що вся система буде сприяти розвитку народної творчості, українського фольклору, національних традицій, кожна людина буде вільна сама вибирати віру.  Буде заборонено перекручувати історичні факти чи їх замовчувати. Історія України та інших країн буде описано цілісно і без перекручень. Кожна людина вільно матиме змогу отримувати чи поширювати будь-яку інформацію, що не зачіпає цінностей людини та не робить шкоду, особливо дітям.

Буде забезпечено безкоштовну середню та вищу освіту молоді.

Взаємини в суспільстві будуватимуться на основі десяти принципів – Декалогу:

Декалог вільного простору

- Хочеш змінити світ-почни з себе.

- Говори правду. Брехня роз’єднує.

- Заробляй чесно. Крадеш у себе і своїх дітей.

- Будь вільним, а значить не бійся. Страх-дорога до рабства.  Вільний - значить відповідальний. За себе, за родину, колектив, Україну,  Землю.

- Вір ділам, не вір словам. Знання - головна зброя. Говори те, в чому переконаний. Не знаєш - не кажи, знаєш - не мовчи.

- Багатство не гріх, якщо приносить користь людям.

- Не заважай, - допомагай.

- Роби добро і воно до тебе повернеться. Непокаране зло породжує більше  зло.

- Відносься до інших так, як хочеш щоб відносились до тебе.

- Нема кращої нації, віри, мови, професії  ніж порядна людина.

 

3.      Заборонено поступати в розріз із Конституцією України. Святим буде верховенство права.

Запровадиться виборність суддів, забезпечиться їх відповідальність за організацію судових процесів відповідно Конституції України та Законодавства України. Всі судові процеси будуть відбуватися за участю громадських засідателів. Буде спрощено процедуру перевиборів суддів.

4.      Здоров’я та фізичний розвиток суспільства, боротьба за довголіття.

Одним із самих важливих завдань суспільства буде збереження чисельності населення України, переваг народжуваності над смертністю.  Буде забезпечено фізичний розвиток населення, безкоштовну медичну допомогу. Буде здійснено суровий контроль за якістю, безпечністю  продуктів харчування, ліків, товарів побуту, навколишнього середовища, контроль за будівництвом безпечного та зручного житла.

5.      Самоорганізація населення. Виборчий процес.

Головним принципом побудови державних інструментів буде розвиток територіальних громад та органів самоорганізації населення. Це дасть змогу в рази скоротити  управлінський апарат, усунути дублювання, наприклад,   адміністрацій та   рад. Громади будуть  здійснювати  громадський контроль за організацію процесів в суспільстві.

Буде запроваджено  докорінно іншу,  справедливу та практично безкоштовну  систему електронного голосування із можливістю кожного завжди проконтролювати облік свого волевиявлення та не уможливити підробку результатів.  Вибори будуть прямі. Висуватимуть кандидатів громади. Кандидатові не потрібно буде вносити залогові кошти.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 672 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]