Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Як нахабно нас готують до продажу землі
11.02.2017, 14:21

Результат пошуку зображень за запитом "картинки яценюк продати землю"

Протиріччя між офіційним матеріалом відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі  та законодавством.  Або як нав’язують нам тему продажу землі.

 

В кінці минулого року ВР прийняла Закон України, яким оголошено на 2017рік  мораторій (заборону) на продаж земель  сільськогосподарського призначення.

 

А тепер давайте прочитаємо кілька речень офіційної статті, підписаної  Відділом Держгеокадастру у Тальнівському районі,  у свіжому номері газети «Тальнівщина»  за19 січня 2017 року (такі статті погоджуються також із райдержадміністрацією):

«Переваги проведення земельних торгів. Земельний аукціон — спосіб продажу землі, за яким покупцем стає особа, яка запропонувала найвищу ціну. Земельні торги мають багато переваг, і тому використання їх слід вважати необхідним у повсякденній практиці»  Речення – повне. Очевидно, що не стоїть питання про продаж орендних прав, а продаж землі (виділено мною).

«У результаті належної організації та проведення земельних торгів місцеві та сільські ради можуть суттєво поповнити свої бюджети, а це дасть можливість профінансувати роботи відповідно до прийнятих програм розвитку земельних відносин та охорони земель, для вирішення соціальних та інших питань, надасть можливість прозоро і ефективно реалізувати земельні ділянки за їх реальну ринкову вартість».

В цих реченнях говориться про продаж самої землі, а не прав оренди, що конфліктує з чинним законодавством.

Висловлюється автор статті далі і про аукціон прав орендних відносин – це вже дозволено законом.

Питання розхитування теми продажу земель кимось насаджується, а наші керівники в районі його повторюють не думаючи.  Нас уміло спонукають розпочати вважати продаж землі як щось само собою зрозуміле.

 

Практично всі депутати районної ради, голови сільських рад, керівники районних громадських організацій  та політичних партій,  біля 7000 жителів району поставили свої підписи, засвідчивши вимогу про заборону продажу земель сільськогосподарського  призначення. 

Чому, адміністрація ігнорує вимоги  депутатів та громадськості? Питання про вимогу заборони продажу земель сільськогосподарського призначення було схвалено в минулому році рішенням однієї  із сесій Тальнівської районної ради. Чому слуги народу це ігнорують?

 

Давайте поміркуємо: 

Чи можна рубати сук, на якому сидиш? Чи можна продавати дерево, на якому звите твоє гніздо? Чому ні японці, ні ізраїльтяни, ні німці, та багато інших  не продають землю?

Земля - це Вища духовна цінність! Вона безцінна, бо оцінити її неможливо. Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці. Земля – це територія, яку стараються відібрати зрадники народу.

На цій землі поховані наші батьки, кормляться із неї діти. Земля є основою нашого народу.

Народ ослаблений економічно до такого ступеня, що не зможе конкурувати в купівлі землі, тому вона автоматично перейде чужинцям. Наш народ цим самим перетвориться в рабів.

Земля має дуже чудову властивість - родючість її щоразу відновлюється і вона нескінченно довго може кормити людей. Не можна продавати курку, що несе золоті яйця.

Кому вигідний продаж землі? Знаю, селянам, що працюють на землі та від землі кормляться, продаж землі не вигідний, це однозначно. Продаж ініціюють владні структури та олігархи.

При продажу порушується конституційне право (ст.13), згідно якому "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси…є об’єктами права власності Українського народу».

Наступним після продажу землі - буде продаж повітря.

Згадайте, що було як  видали вкладів по 1000 грн. При цьому всі зразу ж відчули сплеск інфляції. Або самий свіжий приклад, чому зараз «скакнув» долар різко вгору?

При продажі землі закордонні папірці викличуть суперінфляційні процеси. Власники паїв втратять землю, а за знецінені гроші не зможуть реалізувати свої бажання, а жителі міст не витримають значного подорожання продуктів харчування та товарів.

 

Ми маємо приклади, коли ваучери скупили олігархи та забрали цим за безцінь заводи і фабрики. Що тепер - ми маємо супер-виробництво в Україні та достаток? Ні, ми маємо супер - безробіття та все більшу кількість біднішого населення. Але завод можна побудувати, продаж землі приведе до незворотних негативних процесів.

 

Вільний продаж землі - це зникнення держави - Україна, різкого зникнення українців. Продаж можуть ініціювати лише люди, що вороже налаштовані до свого народу. Це загрожує національній безпеці - нація буде сильно пошкоджена!

За державні кошти недавно проведено в Україні аналіз ґрунтів та складено карти якості земель. Ви думаєте, що дали цей аналіз фермерам, щоб знати, яких елементів родючості не вистачає для підвищення врожайності? А - дзузки! Вже між собою поділили землі, придумують лише як цей поділ узаконити.

Пропоную депутатам, громадському активу, всьому населенню відстояти заборону продавати землі сільськогосподарського призначення. Цим самим сприятимемо зміцненню економіки країни, сприятимемо покращенню життя нашому народу, не допустимо масового безробіття як в селах, так і в містах.

Припустимо, всі в селі продали свою землю. Як наслідок - на селі  ще більше зросте безробіття, умови буде диктувати лише одна сторона - латифундист, в іншої більше не будуть запитувати. Що залишиться робити селянам? Іти в місто? Але міським жителям самим нічого робити?

Давайте порахуємо, продасть селянин своїх 2 га землі, припустимо, навіть отримає 4тис. євро. На скільки їх вистачить? Арифметично - неначе легко підрахувати:120000грн поділимо на мінімальну , приблизно 3200грн в місяць, буде 37,5 місяців, або три роки. Але, врахувавши інфляційні процеси, та фокуси влади по використанні чужих грошей, можна із впевненістю сказати, що їх більше, ніж на 2 роки не вистачить. А далі що? Де дітися сільському жителеві? Чи можливо в місті йому дадуть квартиру і (дуже важливо) роботу? …

Молодшим, прийдеться шукати роботу в іншій країні. Чому так? Хіба це справедливо? А тим, хто залишиться, латифундист тричі даватиме по тарілці супу - в понеділок, середу та п’ятницю? А може і зовсім не даватиме, адже це його і тільки його воля. Це що, - для нашої країни із чудовими чорноземами вихід?

Закон на продаж прагнуть ввести не для захисту селянина, це прагне зробити латифундист і, особливо, зарубіжний. Говорять, що не слід боятися зарубіжного пана. А я думаю, що навпаки, прийде і буде знущатися із наших юнаків та дівчат, із усієї нашої нації. Не слід цього допускати. Кращий варіант розробляти програми розвитку національного виробництва на основі потенціалу землі, корисних копалин та трудових ресурсів.

Ще один приклад. В Ізраїлі може керувати якимось виробництвом,  підприємством, або бути в уряді лише представник своєї національності. Така ж картина в Туреччині, в поляків, французів, японців та в багатьох інших.

А що робиться, коли приходять в країну інші національності для управління? Яскравий приклад - США, туди прийшли загарбники із усього світу, вибили корінне населення, тому там своєї нації вже  немає, корінне населення було знищене. Не допустимо, щоб це сталося із українцями, яких в Україні за останніх 20 років зменшилося на 10 мільйонів, в Тальнівському районі – на 8000 осіб

Продаж землі буде останнім нашим акордом, і після цього всім молодим людям прийдеться їхати в Італію, Португалію, Польщу, наймитувати там, обслуговуючи пристарілих та догоджати заможним, і зовсім  не мати майбутнього. 20 років тому Польща була в  десятки разів економічно слабша за Україну, а зараз оголосила, що настільки розвинуте виробництво, і  не вистачає робочої сили, просять в нас 1,5млн працівників.  А землі не продають!

Земля в Україні повинна належати лише українцям, працювати лише на Український народ. Земля наша – це живий організм і рідна нам, наша годувальниця. ЇЇ слід берегти. Так як не можна продавати рідну дитину чи матір, так і свою землю. Гроші – тимчасовий елемент, земля – вічна.

Запрошую вдуматися в слова Бога із Біблії та відповідно діяти: «А земля не буде продаватись назавжди, бо Моя та земля, бо ви приходьки та осілі в Мене». (Книга Левіт, розділ 25).

Депутат районної ради від Аграрної партії України  - Анатолій Ковальов

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 653 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]