Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Я звертаюся до Вас, пані Анно та до учасників передачі 27.10.11. 5 канал. РесПубліка
28.10.2011, 00:34

Я звертаюся до Вас, пані Анно та до  учасників передачі 27.10.11. 5 канал. РесПубліка

Ви питання, вибачте,  «заболтали».

Ніхто із Вас не сказав, що основна проблема Податкового кодексу – це та, що об’єм податків та зборів в Україні  унеможливлює  розвиток національного виробництва, а  цим самим унеможливлює розвиток і бізнесу (як того, що буде щось виробляти, так і того, що лише торгуватиме).

Проблему швидко  вирішила Грузія, можна повчитися (не говорячи про Китай, Польщу та ін.) 

Податковий кодекс потрібно відмінити як антинародний  (чим швидше це відбудеться, тим більше збережеться населення України та зросте економіка)  і написати на основі зовсім іншої концепції, дослухавшись до думки практиків та вчених.

Одні і ті ж особи, яких Ви постійно запрошуєте, не скажуть нічого нового.

Є розроблена зовсім  нова концепція розвитку економіки. 

Ви постійно підміняєте поняття. Ви говорите про розвиток малого та середнього бізнесу, замість того, щоб говорити про розвиток економіки країни, в т.ч. цим бізнесом. 

Ланцюжок причинно-наслідкових зв’язків повинен бути таким:  «Об’єм всіх податків та зборів зменшити до розумних меж (менше 30% від знову створеної  вартості товарів)» ,  Наслідком автоматично буде: «Швидкий розвиток товарного виробництва та підприємництва»,  Наступним наслідком автоматично буде: «Прискорене наповнення Державного бюджету, Пенсійного фонду, інших соціальних фондів», … Наслідок: «Зростання добробуту населення, розвиток науки, освіти, охорони здоров’я, забезпечення приросту населення».

Який логічний ланцюжок передбачає діючий Податковий кодекс? Зовсім протилежний: «Об’єм всіх податків та зборів збільшено до критичної межі (біля 64% від знову створеної  вартості товарів)» ,  Наслідком автоматично стало: «Практично знищене товарне виробництво»,   Наступним наслідком автоматично стало: «Швидкий занепад підприємництва»,  Наступним наслідком автоматично стало: «Прискорений  дефіцит Державного бюджету, Пенсійного фонду, інших соціальних фондів, переддефолтовий стан країни», … Наслідок: «Зростання зубожіння  населення, знищення науки, освіти, охорони здоров’я, різке зменшення  населення, безробіття».

Ви заперечили Лановому, коли він сказав, що діючий Податковий кодекс потрібно повністю замінити іншим.  Він цілком має рацію.    Без повної заміни Податкового кодексу не відбудеться  покращення економіки країни.

Раціональну ідею,  новий  підхід, прогресивну концепцію Податкового кодексу  має громадський рух «Вільний простір», Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України.


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 659 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]