Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Думки щодо формування передвиборчої програми
[ Викачати з сервера (23.4 Kb) ] 21.02.2020, 17:04

Результат пошуку зображень за запитом картинки вибори приколиПрограму слід формувати із Української національної ідеї. В широкому смислі потрібно реалізувати у життя національну ідею України в трьох вимірах: духовному, соціально-економічному і державоутворюючому (Смешко І.П.):

« 1. БОГ, СВОБОДА, СІМ’Я і УКРАЇНА — завжди були і залишаться найвищими духовними цінностями УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,

 

2. КУЛЬТУРА, НАУКА, ЗЕМЛЯ і ВЛАСНІСТЬ, яка є справедливо і збалансовано розподілена між громадянами і державою — будуть одвічно кормити УКРАЇНУ.

 

3. ВИБОРНІСТЬ, СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАКОННІСТЬ і АРМІЯ — будуть завжди захищати права українців на життя, свободу і щастя та боронити соборність і незалежність УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ...» ( https://day.kyiv.ua/…/nevyvcheni-uroky-getmanatu-ta-naciona…)

 

Вклавши всі ці три постулати (принципи) в таке твердження:  «Збудуємо правову державу вільних громадян» будемо на цій основі формувати «Програму дій».  (Ігоре Петровичу,  на мою думку,  національна ідея країни повинна бути виражена коротко і символічно, наприклад Національна ідея Англії ціле століття звучала так: «Керуй Британія морями». І в цьому короткому стверджувальному гаслі крився всебічний стимул англійського населення і в духовному і в економічному і в громадянському розвитку країни.   Або  певний час в Римській імперії домінувала ідея «Карфаген повинен бути зруйнований!». Цими словами розпочинали та закінчували свої виступи патриції в сенаті, а також мріяли про це і плебеї. Як результат Англія керувала морями і багатьма країнами  світу, а могутній, здавалося непереможний Карфаген   дійсно було знищено. Таємничим способом на суспільство впливають влучні слова, влучні вирази, змістовна та енергетично заряджені символи. Дуже влучний Ваш вираз «Сила і Честь».)

«Правова держава» - це  виборність, соціальна справедливість, законність і армія.

«Держава вільних громадян» – це культура, наука, земля і власність народу на Національне багатство України. Це Бог, Сім’я, Україна. Це досконалі освітні, медичні, культурні послуги. Це принцип: «Всі закони, розпорядження, дії, структури, державне управління повинне бути направлене на зміцнення здоров’я та забезпечення довголіття громадян, на високоосвічене, культурне, духовно багате, патріотичне та здатне себе захищати суспільство. Це потужний науковий потенціал, це зростаюча із прискоренням економіка та добробут населення. Це захист території та захист кожного українця».

 Рушійною силою побудови такої держави виступає Український середній клас. Це та частина населення України, яка між самим немічними (яких суспільство зобов’язане брати на утримання)  та паразитуючою олігархічною верхівкою  (яка в результаті маніпуляцій із приватизацією, шляхом підкупу і обману, створення під себе законодавчих основ захватила частину національного багатства та владу). Український середній клас – це понад 80% населення нашої держави, це та  частина креативно мислячого суспільства яка  хоче «Правової держави вільних громадян» та готова боротися за свої права і свободи.  Це не лише представники малого і середнього бізнесу, фермери, сільські жителі, а і науковці, освітяни, лікарі, працівники культури, військові та службовці, активні пенсіонери. Це така сила, що здатна все негативне змести і для себе побудувати найкращу в світі державу. Розробимо, обговоримо  спільно Програму Українського середнього класу.

Пріоритет надаватиметься розвитку товарного виробництва як основи зміцнення економіки країни, основи покращення добробуту населення та основи наповнення бюджету України. Буде приведено до оптимальних норм оподаткування товарного виробництва, що забезпечить прискорений розвиток виробництв та зменшення безробіття.

Найбільш складним буде завдання відновити товарне виробництво в Україні, щоб вивести державу із економічної кабали, реструктурувати зовнішні борги, домогтися  їх скасування де це можливо, а залишки боргів гасити, особливо це напружено, коли живемо в період реальної загрози зовнішнього вторгнення та необхідності зміцнення обороноздатності та проведення паралельно політики виведення України з війни.

 Відновлення товарного виробництва буде базуватися через створення сприятливих умов для розширеного товарного виробництва в нашій країні, в першу чергу через послаблення податкового тиску, удосконалення монетарної політики, а також через поєднання ринкової економіки із плановою. Ми через  прискорене будівництво доріг, розвиток оборонної промисловості, через планомірне забезпечення внутрішнього ринку своїми товарами, а також експорт не сировини, а товарів глибокої переробки зобов’язані докорінно зміцнити економіку. Іншого шляху, як це зробити у нас немає.  Цим самим зменшимо трудову міграцію, зміцнимо економічно сім’ї, стримаємо спад населення.

Не все буде залежати від Президента, тому вже зараз робимо курс на парламентські вибори, які повинен виграти Український середній клас.

Україна – це аграрна країна за рахунок самих багатих, самих родючих світових земель. Ця територія сільськогосподарських угідь у відповідності із Конституцією України являється основним національним  багатством, цей потенціал гріх розумно не використати.  Питання продажу земель сільськогосподарського призначення ще зовсім не на часі. Взагалі, для збереження села, для забезпечення сільських жителів роботою слід запровадити обмеження в землекористуванні, щоб землекористувач обробляв не більше 300га землі, щоб обов’язково на селі було тваринництво, щоб поліпшувалася родючість землі через поєднання тваринництва із рослинництвом та раціональними плановими сівозмінами, розвинутим овочівництвом та садівництвом. Сільськогосподарське  виробництво повністю забезпечить населення України високоякісними органічними продуктами харчування. Експорт сільськогосподарської продукції повинен відбуватися не зерном, а продуктами глибокої переробки.    Буде забезпечена заготівельна та переробна діяльність з тим, щоб селянин міг здати лишки вирощених овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса. Будуть успішно розвиватися  в сільській місцевості ветеринарні, освітні, медичні і культурні послуги. Особлива роль організації  сільського життя відводитиметься самодостатнім, незалежним  територіальним громадам, яким для цього будуть залишені відповідні ресурси.

Сільському товаровиробнику буде надано простір для прискореного розвитку виробництва через спрощену систему оподаткування, яка полягатиме в тому, що виробник сільськогосподарської продукції буде сплачувати лише сукупний єдиний податок за кадастровий гектар використовуваної землі і не залежно від кількості працюючих, від кількості виробленої продукції. 

Докорінно змінимо систему державного управління.  А судова влада стане абсолютно незалежною ні від Президента, ні від Уряду, ні від Верховної Ради. Всі судді будуть вибиратися народом та буде простий механізм відкликання народом суддів.

 

Основою успіху буде людський ресурс – досвідчені, видатні кадри, громадська активність жителів по контролю та діловими пропозиціями. Відновиться роль науки, навчання, накопичення та використання досвіду. Люди із особливими здібностями в науці, культурі, умільці, винахідники, особливі учні  та студенти, захисники природи, захисники архітектурних цінностей, цінителі українського фольклору, волонтери, військові являються «золотим фондом» нашої держави ми не лише зобов’язані зберегти, підтримати, використати на благо суспільства, але і забезпечити їх умовами розвитку їх дару.

 Ми відновимо практику, що проекти законів проходитимуть через аналіз спеціальних наукових закладів, а прийматимуться лише після всенародного обговорення. Для цього створимо оперативну комп’ютерну систему.

Буде докорінно удосконалена банківська система, в тому числі і Національний банк, буде розроблена доцільна для України монетарна політика.

Дуже простий розрахунок показує, що якщо людина щомісяця буде відкладати в надійний банк (під гарантію держави), навіть під самий малий місячний відсоток, наприклад 1%. То за 40 років матиме на рахунку 3 564 726,07 грн. Див. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jHqtAFK0H2cE0sZ-LQemqmFFYhC3qb6AWFPPT73sBOA/edit?usp=sharing Після цього можна вже жити за депозити – 33567,84грн. щомісяця, крім цього свій вклад заповісти дітям. Очевидно, що в тих пенсіонерів, що пропрацювали 30-40 років і зараз отримують 2000-3000 грн., в них  їх  вклади було викрадено. Тому ми виправимо таку несправедливість та забезпечимо можливість справедливого накопичення.

Буде запроваджено самий суворий контроль за якістю продуктів харчування та медикаментів, що поступають в торгову мережу. Останнім часом спостерігається зростання екологічної небезпеки, а український народ катастрофічно різними способами знищується. Тому основним напрямком роботи буде захист українського народу від фізичного та морального знищення. Слід припинити ввезення в Україну небезпечних отрутохімікатів, неякісних продуктів харчування, повсюдно забезпечити екологічно доцільне та збалансоване використання мінеральних добрив та засобів захисту. Запровадити сувору відповідальність державних службовців за якістю продуктів харчування, якістю медикаментів, що через будь-які торгівельні пункти попадають до людей. Заборонити та запровадити сувору відповідальність за поширення через засоби масової інформації реклами спиртного та цигарок, пропаганду насилля та розпусти. Не допустити, щоб через телебачення, мобільний та Інтернет - зв'язок були впроваджені психотропні технології, не допустити чипізації населення.

Виробити реальний механізм злому олігархічної системи.

Розробити дієву практику проведення народних референдумів, які в оперативному порядку вирішували долю найбільш важливих питань життя країни (за принципом Швейцарії та ін.)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]