Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. До виступу на 8 Зїзді Аграрної партії 12.02.2016р.
[ Викачати з сервера (30.0 Kb) ] 13.02.2016, 13:44

Я фермер із Черкащини, голова районної парторганізації ще із 1997 року.

Я хочу висловити ряд своїх думок і прошу їх сприймати не як категоричними, запрошую до діалогу.

  1. Дуже радий успіхам та  переживаю за майбутнє  цього чудового витка в історії Аграрної партії під керівництвом Віталія Євстафійовича. Мрію, що на хвилі відчутних успіхів у місцевих виборах по всій Україні, ми матимемо понад 30% наших Народних депутатів.

Чому я переживаю? Тому, що на попередніх виборах нам ніхто не мішав: - «мов – вони ніколи не наберуть 5%».   Але коли ми перемогли таких маститих монстрів, то зараз вже на кожного із керівників партійних організацій завели неофіційні справи, аналіз його життя від народження – всі плюси і мінуси, родословні, родичі, зв’язки, інтереси і ін. Для того, щоб змогти управляти. Виникають і будуть використовуватися засоби підкупу, залякування і фізичної сили. Нам слід до цього бути готовими, попереджувати можливі наслідки і зуміти не повестися на шлях, що не сумісний із ідеями партії, із чисто людськими прагненнями побудови красивої країни. Оберігатися слід керівникам всіх рівнів – від районного, до лідера нашої партії. Тому, що чим вища посада, тим потужніший може бути тиск. Закликаю всіх, щоб ми також дуже уважно спостерігали за ситуаціями і допомагали керівникам, оберігали їх та не дозволили зійти із нормальної дистанції.

  1. Ми будемо підбирати кандидатів у Народні депутати. Ні в якому разі не підбирати по  тому, скільки в нього на рахунку чи під подушкою грошей, а по тому - яка це людина. Краще  через внески чесних людей забезпечити виборчий процес, ніж увійти у зговір із грошовим мішком. Цього боїться переважна маса виборців, спостерігають за нами і не потрібно їх розчарувати. Тому в кожній території кожної  виборчої дільниці створити первинний осередок партії.
  2. Вже зараз визначатися із кандидатом та обговорювати його із суспільством, щоб він був всенародно визнаним. 
  3. Наша вся країна аграрна. Тому Аграрна партія – це не лише партія аграріїв, а це партія і вчителя, і лікаря, партія працівника культури, партія захисника Вітчизни, студента та пенсіонера. Це партія представників малого та середнього бізнесу.  В нашій партій кожен із них повинен змогти знайти свої інтереси. Тому в кожному випуску газет зачіпати і їх проблеми.
  4. Щоб нам вірили і за ними йшли, ми чітко і постійно повинні на повний голос декларувати основну ідею: ми будуємо зручну країну для комфортного життя її жителів.  Основні способи: а) створимо умови  для вітчизняного виробництва і в першу чергу через приведення розміру податків до норм, що дозволять вести рентабельне виробництво; б)зберегти село як колиску, як основу України і українців, зберегти його можна лише через обмеження в землекористуванні, наприклад до 300га в одні руки, крім цього землекористувач повинен жити біля своєї ділянки, та сам безпосередньо брати участь у сільськогосподарському товарному виробництву, зупинити безпідставне, необґрунтоване ні економічно, ні соціально укрупнення, об’єднання сіл; в)звести до мінімуму експорт сировини, особливо зерна, все продавати після глибокої переробки. г)Категорично виступити із пропозицією навічної заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Крім цього ряд інших важливих питань зачіпати.
  5. Багато наших представників стали депутатами місцевих рад. А це потужний інструмент для показу ролі нашої партії, висвітлення її ідей і впровадження цих ідей на місцевому рівні та позитивний  вплив через депутатські звернення, депутатські запити на  процеси  всіх рівнів в державі.
  6. Нам пощастило жити в чудовому краю із безмежними різноманітними ресурсами, потенційними можливостями побудувати саму багату і саму зручну країну. Так давайте її побудуємо!  Слава Україні! 
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 453 | Завантажень: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]