Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Депутатам
[ Викачати з сервера (31.0 Kb) ] 17.06.2010, 01:03

Шановні депутати.

Розробляючи  будь-який документ ставте, будь ласка, завжди єдину мету, а із неї потім виходьте.

Мета: забезпечити покращення життя громадян України через розвиток вітчизняної промисловості, сільського господарства, через ефективне залучення та використання людських ресурсів, раціональне використання корисних копалин, родючості земель, наукового потенціалу, забезпечити розвиток освіти, охорони здоров’я та культури, фізичного розвитку і довголіття українців.

 

Основне місце у досягненні цієї мети займають економічні важелі – це зростання реального ВВП, найбільш сприятиме цьому удосконалення податкової системи країни.  Це вже ближче до прийняття Податкового кодексу.

 

Податкова система забезпечить зменшення непродуктивної надбудови в державі та збільшить кількість осіб, що вироблятимуть суспільний національний продукт. Буде забезпечено раціональне  використання всіх  цінностей в Україні – від сировини до готової продукції та трудових ресурсів.

 

Податкова система створить жорсткі закони розподілу національного продукту рівномірно відповідно затрачених трудових, інтелектуальних та матеріальних ресурсів індивідуумів.

 

Податкова система забезпечить переважну зацікавленість у виробництві товарів над їх реалізацією, більшу зацікавленість в експорті товарів а не в експорті сировини, загальна маса експорту повинна завжди переважати масу імпорту.

 

Податкова система захистить і зміцнить національну валюту, а іноземні валюти використовуватимуться лише в зовнішньоекономічних відносинах.

 

Буде захищено вітчизняного товаровиробника.

 

  Основні принципи, що забезпечать зростання ВВП та рівня життя в Україні наступні:

·         Кожний виробник товару на внутрішньому ринку не має права продати свій товар за ціною, що на 30% вища його собівартості.

·         Кожний реалізатор (продавець) не має права продавати товар на внутрішньому ринку  за ціною більшою за його собівартість понад 40%.

·         При порушенні попередніх двох принципів винна особа сплачує перевищений надлишок в державу в подвійному розмірі.

·         Товаровиробник власне вироблені товари має право реалізувати за границю за цінами не нижчими від індикативних. Індикативні ціни встановлюються на основі цін  Англійської товарної біржі зменшених відповідно затрат  на перевезення та зменшених ще на 10% від біржової ціни. Податок з експорту сплачує товаровиробник в розмірі 10% від собівартості експортованої продукції плюс 4% від різниці між отриманою виручкою та собівартістю. Будь яка інша особа-резидент (продавець) має право купити товар на внутрішньому ринку і продати його по ціні не нижчій індикативної за границею.  При цьому податок з експорту продавець сплачує в розмірі 5% від  індикативної ціни.

·         Виробнику товарів (послуг) землі комунальної та державної власності надаються в тимчасове користування безоплатно.

·          Вводиться податок на витрати. Надлишок витрат над доходами повністю сплачується в державу.

·         Податок не запроваджувати на ту нерухомість, яка використовується для виробничих цілей чи надання послуг, запровадити податок на житло понад 200 кв. м. на особу.


16.06.10р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1085 | Завантажень: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]