Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Ковальов. Активізація руху середнього класу
[ Викачати з сервера (31.5 Kb) ] 17.11.2019, 11:55

Результат пошуку зображень за запитом "картинки активізація руху середнього класу",

https://drive.google.com/file/d/1CvcTWJuu6Wg9Zd5ktmTR2K6B-94GQxWJ/view?usp=sharing

Анатолій Ковальов. 04.05.2019.

Активізація діяльності середнього класу та в першу чергу громадських організацій Малого та середнього бізнесу (МСБ)

Осмислити пройдене, щоб швидше рухатися.

Все розпочалося із запрошення Михайла Гусєва на збори десятка підприємців в березні 2009 року.

До цього я якось не придавав особливого значення громадській роботі, а був зайнятий приватним бізнесом.

За ініціативою Михайла Гусєва в весною 2009 року ми створили громадську організацію «Спілку підприємців Тальнівщини». Я відмовився від пропозиції посади голови спілки, але зобов’язався в ролі заступника вести практично всі справи організації.

Щоб була на просто формальна робота, я познайомився із керівниками громадських організацій сусідніх районів, зокрема з Умані – Кравчук Л.Т. та з Черкас – Раковою О.Ф., які запросили мене в комітет при Верховній раді, яким керувала Ксенія Ляпіна.

Пам’ятаю, що на першому ж із засідань, де практично збиралися представники із усіх областей України, я запропонував змінити формат роботи,  надати нашому зібранню юридичний статус, створити свій друкований орган – газету, або хоча б сайт. А коли К. Ляпіна почала критикувати мою пропозицію, говорячи, що газета – це дорого, сайт – дорого, а реєстрація - довгий процес, я взяв на себе зобов’язання створити самостійно колективний сайт. Тоді виступив Василь Кулініч з Одеси, підтримав мою пропозицію, підтримали також більшість присутніх.

Буквально через тиждень, я створив сайт та розіслав посилання на нього учасникам зібрання.

Так ми розпочали на сайті збирати цікаву для підприємницького руху матеріали, гуртування підприємців нашої групи набрало більш організованої якості.

Я ініціював проведення збору активістів підприємницького руху в Черкасах, щоб створити всеукраїнську організацію, розмістив запрошення на сайті, склав проекти установчих документів, розіслав проекти доручень на участь в цих зборах із якими повинні приїхати представники делегацій.

Я вважаю, що це був зародок Асамблеї.  Ми із Супронюком О. домовилися зібрати делегатів від громадських організацій різних областей із дорученнями на створення всеукраїнської організації. http://www.seredniy-klas.org/publ/1-1-0-24 . Я зберіг ці доручення . Тоді, крім представників Черкаської та Хмельницької областей були Одесити, представники Запоріжжя, Полтави, Івано-Франківщини, Чернігова.

 

Такі збори відбулися в травні 2009р. На зборах були присутні В. Кулініч з Одеси, Л. Кравчук з Умані, О. Ракова з Черкас, Л.Яценюк із Білої Церкви, ще осіб із десяток, вже їх не пам’ятаю. Тут я вперше зустрівся із Олександром Супрунюком, який прибув із Нетішина Хмельницької області. Характерним пам’ятаю його вислів, що він прибув тому, що побачив в нашій команді неформальні прагнення, а конструктивні пропозиції і бажання.

В Черкасах тоді не була створена організація, а намічено лише плани по її створенню.  В цей час на сайті я розміщую багато матеріалів по консолідації підприємницького руху, статті наших однодумців, в тому числі і членів майбутнього всеукраїнського об’єднання. Наприклад, О. Супрунюк: «...В Києві вони кажуть одне - біле і пухнасте. А на місцях зовсім інше...», див. http://www.seredniy-klas.org/load/1-1-0-15

А вже в липні 2009року появляється перший консолідований документ та перший проект назви всеукраїнського об’єднання «Ми – Народ», появився проект статуту http://www.seredniy-klas.org/load/1-1-0-20.

Активно бере участь в нашому стремлінні об’єднатися – покійний Олександр Дудко із Криму. Його стаття «Для чого нам потрібно об’єднуватися» (http://www.seredniy-klas.org/load/dlja_chego_nam_neobkhodimo_obedinjatsja_adudko/1-1-0-33) відіграла велику роль у створенні нашого об’єднання.

В кінці 2009р. я пропоную своє бачення, щодо окремих положень в Конституції України http://www.seredniy-klas.org/load/a_kovalov_struktura_derzhavi_do_proektu_konstituciji/1-1-0-38 

В січні 2010р. проводимо в Білій Церкві установчі збори http://www.seredniy-klas.org/load/rezoljucija_ustanovchogo_zjizdu_21_sichnja_2010r_bila_cerkva/1-1-0-50 , які практично стали стартом наступного створення у Вінниці Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України 19 лютого 2010р., див. http://www.seredniy-klas.org/load/materiali_dlja_orgkomitetu_ta_vsikh_grom_org_po_pidgotovci_do_26_ljutogo_2010r/1-1-0-70

Багато зусиль до створення приклали Ірина Касьян (Вінниця), Олександр Томасєвич (Умань), Олександр Супрунюк (Нетішин), Василь Кулинич (Одеса).  Матеріали я розмістив на сайті http://www.seredniy-klas.org/load/materiali_dlja_orgkomitetu_ta_vsikh_grom_org_po_pidgotovci_do_26_ljutogo_2010r/1-1-0-70

Головою Асамблеї ГО МСБУ обираємо Супрунюка Олександра, який звертається до представників малого та середнього бізнесу України 02 квітня 2010р. http://www.seredniy-klas.org/load/ogoloshennja_02_04_10_kr/1-1-0-90  Із прискоренням здійснюється консолідація підприємницьких та інших активістів навколо Асамблеї. Появляються такі особи як Костянтин Ільченко(Луганськ), Василь Миколенко (Черкаси), Рімма Білоцерківська (Северодонецьк),  Ігор Запрудський (Луганськ), Ігор Гурняк (Львів), Павло Жовніренко (Київ), Костянтин Байчук (Волинь), Василь Попик (Київ), та багато, багато інших. Створюються комітети Асамблеї: http://www.seredniy-klas.org/load/ogoloshennja_pro_komiteti/1-1-0-91. Асамблея  почала набирати великої популярності, це видно зокрема із відгуків на сайті: http://www.seredniy-klas.org/load/ogoloshennja_pro_komiteti/1-1-0-91 

Досить важливі питання розглядаються на засіданнях Координаційної ради Асамблеї: http://www.seredniy-klas.org/load/protokol_kz_01_92_03_10n_vid_25_03_10/1-1-0-88.

 В цей час появляється моя стаття ЧОМУ МИ ТАК ЖИВЕМО?. По даній статті я проводжу в Тальному громадські читання, бере участь голова Українського клубу Ушаков (Київ)

Виступаємо активно по підтримці як підприємницьких структур, так і інших над якими глумляться чиновники, див. НА ПІДТРИМКУ ПІДПРИЄМЦІВ ЛУГАНЩИНИ - "СОЛІДАРНІСТЬ"ЗВЕРНЕННЯ ХМЕЛЬНИЧЧАН ДО ГРОМАДСЬКИХ ТА ПОЛІТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ОГОЛОШЕННЯ ПРО АКЦІЮ, активно виступаємо за дотримання законодавства працівниками ДАІ, іншими службовими особами, див.  БИТВА ТИТАНІВ., ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АКЦІЮ В УМАНІ, ПІДТРИМАЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ. Спільно із іншими підприємцями нам вдалося вибороти пільги  підприємцям та досягти відміни 386 постанову КМ.

Для захисту Асамблеї  в квітні 2010р. Олександр Супрунюк створює ВСЕУКРАЇНСЬКУ МЕРЕЖУ КОЛЕКТИВНОГО САМОЗАХИСТУ., про дану мережу позитивно відзиваються багато організацій України, зокрема -  ТРУДОВИЙ РУХ ПІДТРИМУЄ.

23.04.2010р в Черкасах організовуємо змістовну конференцію, про її роботу та роль можна судити із О СУПРУНЮК ВИСТУП НА КОНФЕРЕНЦІЇ 23.04.10 В М. ЧЕРКАСИ

В цей час появляються мої статті: ПІДПРИЄМЦЯ ПОВИННІ ПОВАЖАТИ, А. КОВАЛЬОВ ПРО СПРИЯННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРОВИРОБНИКУ В РЕАЛІЗАЦІЇ ЗЕРНА.(із виступу на конференції ГО підприємців Черкащини). Друкують статті члени Асамблеї О.ДУДКО ПРО ВПОРЯДКУВАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ, К.Г. ІЛЬЧЕНКО. ДАЛІ ТАК ЖИТИ НЕМОЖЛИВО!, ОЛЕНА НАДУТЕНКО ПРО ВІДМІНУ НАКАЗУ МОЗ УКРАЇНИ №238 ВІД 17.03.2010Р, О. ДУДКО: «ЗАПРОШУЮ НА ДИСКУСІЮ», ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО УКЛАДАЙМО ДОГОВОРИ МІЖ ТЕРИТРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ ТА ВЛАДОЮ, ОЛЕКСАНДР СУПРУНЮК ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО САМОЗАХИСТУ, О. ТОМАСЄВИЧ ПРОБЛЕМИ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ БУДУТЬ ІСНУВАТИ ДОТИ, ПОКИ ЦИМ БІЗНЕСОМ БУДУТЬ КЕРУВАТИ ІНШІ, ДМИТРО КЛЕЦЬ ПРО ПРЯМУ ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРИБУТКІВ ДЕРЖУПРАВЛІНЦІВ ВІД ДОБРОБУТУ НАСЕЛЕННЯ НА ПІДПОРЯДКОВАНИХ ЇМ ТЕРИТОРІЯХ, АЛЕКСАНДР ДУДКО ПРИТЧА О СВОБОДЕ.

 

Приєднуються до нас багато активістів із усієї України – Курганський Едуард, Захаров Олександр, Рімма Білоцерківська, Леонід Запорожець. Лідія Кривенко, Олександр Кісільов, Лариса Лисюк, Світлана Бірюкова, Світлана Жимолостєва, Володимир Сергієнко, Олександр Лалак, Сергій Кириченко, Олександр Томасєвич, Ірина Туровська, Володимир Іваніцький, Володимир Ржавський, Сугоняко, Панаетов, Ігор Дудка, Оксана Продан, Віктор Чміленко, Олексій Олексевич, Вікторія Алєксеенко, Євген Гігаурі, Петро Чернявський, Наталія Кожевіна, Олександр Шармар, Василь Остапчук, Олена Гураль, Ігор Федоренко, Олександр Таран, Олексій Кляшторний, Щербина Володимир, Сергій Фадєєв, Юрій Борщенко, Галина Кулик, Володимир Коляка,  Ірина Потапова, Володимир Ковальчук, Сергій Доротич і дуже багато інших. Всіх перерахувати трудно. В електронній пошті кілька десятків тисяч адресів респондентів, що отримували розсилки Асамблеї. Асамблея активно розвивається, збільшується кількісно та якісно, це добре видно із ЗВІТУ ПРО РОБОТУ КР ЗА ПЕРІОД ІЗ 12 БЕРЕЗНЯ ПО 11 ТРАВНЯ 2010Р

Весною 2011 року за ініціативою хмельничан, львів’ян ми організовуємо автопробіги по Україні, які носили агітаційний та навчальний характер. Цих автопробігів дуже боялося місцеве керівництво. Щоб такий автопробіг не потрапив в Тальне, мер міста написав лист відмову від 23.3.2011р.: http://www.seredniy-klas.org/load/17_03_2011_roku/1-1-0-44  

Проте автопробіг через Тальне все ж таки пройшов: https://www.youtube.com/watch?v=FLAOdOvmX48

Деяка частина документів  становлення Асамблеї:

 1. Анатолій Ковальов: "Концепція взаємодії суспільства із ...

 2. А. Ковальов. Ситуація перейшла допустиму межу.

 3. http://www.seredniy-klas.org/load/1-1-0-20    27.07.2009р. проект Статуту  СПІЛКИ  ГРОМАДСЬКИХ ТА ПОЛІТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ  "МИ - НАРОД"

 4. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/A_KOVALOV_STRUKTURA_DERZHAVI_DO_PROEKTU_KONSTITUCIJI/1-1-0-38 03.11.2009. А КОВАЛЬОВ СТРУКТУРА ДЕРЖАВИ (ДО ПРОЕКТУ КОНСТИТУЦІЇ)

 5. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/JU_ZBITNEHV_REFORMACIJA/1-1-0-39  12.11.2009. Ю. ЗБІТНЄВ. РЕФОРМАЦІЯ

 6. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/REZOLJUCIJA_USTANOVCHOGO_ZJIZDU_21_SICHNJA_2010R_BILA_CERKVA/1-1-0-50  РЕЗОЛЮЦІЯ УСТАНОВЧОГО ЗЇЗДУ 21 СІЧНЯ 2010Р БІЛА ЦЕРКВА

 7. http://www.seredniy-klas.org/load/luganshhina_pidnimaetsja/1-1-0-79 15.03.2010 К. Ільченко ЛУГАНЩИНА ПІДНІМАЄТЬСЯ

 8. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PRO_ZBIR_GROMADSKIKH_ORGANIZACIJ_U_VINNICI_5_LJUTOGO_2010R/1-1-0-56  ПРО ЗБІР ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ВІННИЦІ 5 ЛЮТОГО 2010Р

 9. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/STATTJA_E_GIGAURI_OT_DUTOJ_DEMOKRATII_K_REALNOMU_NARODOVLASTIJU/1-1-0-57  01.02.2010 СТАТТЯ Є. ГІГАУРІ ОТ ДУТОЙ ДЕМОКРАТИИ К РЕАЛЬНОМУ НАРОДОВЛАСТИЮ

 10. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/CHOMU_MI_TAK_ZHIVEMO/1-1-0-77 04.03.2010. А. КОВАЛЬОВ. ЧОМУ МИ ТАК ЖИВЕМО

 11. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/LIST_OBLASNOJI_ORGANIZACIJI_ROBOTODAVCIV_PRO_VASILJA_KULINICHA/1-1-0-74  ВІННИЦЯ 05.02.2010 АНКЕТА, МЕМОРАНДУМ, ПРИНЦИПИ ТА РЕГЛАМЕНТ АСАМБЛЕЇ

 12. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/FORUM_GROMADSKIKH_ORGANIZACIJ_V_ODESI_19_02_10/1-1-0-71  ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В ОДЕСІ 19 02 10

 13. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/MATERIALI_DLJA_ORGKOMITETU_TA_VSIKH_GROM_ORG_PO_PIDGOTOVCI_DO_26_LJUTOGO_2010R/1-1-0-70  МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОРГКОМІТЕТУ ТА ВСІХ ГРОМ ОРГ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО 26 ЛЮТОГО 2010Р.

 14. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OGOLOSHENNJA_02_04_10_KR/1-1-0-90  ОГОЛОШЕННЯ 02.04.10 КР

 15. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OGOLOSHENNJA_PRO_KOMITETI/1-1-0-91 02.04.2010 ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОМІТЕТИ

 16. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PROTOKOL_KZ_01_92_03_10N_VID_25_03_10/1-1-0-88  ПРОТОКОЛ 01\03-10Н КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ АСАМБЛЕЇ ВІД 25 03 10

 17. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/STAVIMO_NA_OBGOVORENNJA_LIST_DO_TIGIBKA_CHEKAEMO_PROPOZICIJ/1-1-0-85  22.03.2010. СТАВИМО НА ОБГОВОРЕННЯ ЛИСТ ДО ТИГІБКА - ЧЕКАЄМО ПРОПОЗИЦІЙ

 18. http://www.seredniy-klas.org/load/potreba_shvidkogo_reaguvannja/1-1-0-81  18.03.2010 ПОТРЕБА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ. ЛИСТ З ЛУГАНЩИНИ.

 19. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/EKSTRENE_POVIDOMLENNJA_V_SLAVUTI_KHMELNICKOJI_OBLASTI_PRAVNIKI_DAI_ZUKHVALO_POBILI_VODIJA/1-1-0-102   12.047.2010. ЕКСТРЕНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В СЛАВУТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРАВНИКИ ДАІ ЗУХВАЛО ПОБИЛИ ВОДІЯ

 20. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/SKLAD_KOORDINACIJNOJI_RADI_ASAMBLEJI_2/1-1-0-100  11.04.2010 СКЛАД КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ АСАМБЛЕЇ-3

 21. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/VIDPOVID_LUGANCHANAM/1-1-0-113  17.04.2010 ВІДПОВІДЬ ЛУГАНЧАНАМ ТА Є ГІГАУРІ

 22. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/VSEUKRAJINSKA_MEREZHA_KOLEKTIVNOGO_SAMOZAKHISTU/1-1-0-110  17.04.2010  ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА КОЛЕКТИВНОГО САМОЗАХИСТУ.

 23. http://www.seredniy-klas.org/load/korotkij_programno_rekomendacijnij_naprjamok_vid_oleksandra_tomasevicha/1-1-0-120   20.04.2010. КОРОТКИЙ ПРОГРАМНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ НАПРЯМОК ВІД ОЛЕКСАНДРА ТОМАСЄВИЧА

 24. http://www.seredniy-klas.org/load/a_dudko_ispoved_predprinimatelja/1-1-0-119   20.04.2010 А. ДУДКО ИСПОВЕДЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЯ

 25. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/POVIDOMLENNJA_PRO_AKCIJU_V_UMANI/1-1-0-115  18.04.2010. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АКЦІЮ В УМАНІ

 26. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PIDTRIMAEMO_PIDPRIEMCIV_POLTAVSHHINI/1-1-0-114  18.04.2010 ПІДТРИМАЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ПОЛТАВЩИНИ

 27. http://www.seredniy-klas.org/load/e_gigiuri_prjamoe_narodovlastie_kratkaja_koncepcija/1-1-0-133  27.04.2010 Є ГІГІУРІ ПРЯМОЕ НАРОДОВЛАСТИЕ. КРАТКАЯ КОНЦЕПЦИЯ

 28. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/P_MOKRIJ_OB_EDNANNJA_POVINNO_BUTI_GROMADSKO_POLITICHNE/1-1-0-132  27.04.2010. П. МОКРІЙ ОБ’ЄДНАННЯ ПОВИННО БУТИ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНЕ

 29.  HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/I_KASJAN_KONCEPCIJA_ROZVITKU_MALOGO_TA_SEREDNOGO_BIZNESU_UKRAJINI/1-1-0-131  26.04.2010 КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ

 30. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/ZVERNENNJA_STRAJKOVOGO_KOMITETU/1-1-0-129   26.04.2010 ЗВЕРНЕННЯ СТРАЙКОВОГО КОМІТЕТУ

 31. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/A_KOVALOV_PRO_SPRIJANNJA_SILSKOGOSPODARSKOMU_TOVAROVIROBNIKU_V_REALIZACIJI_ZERNA/1-1-0-127  24.04.2010. А. КОВАЛЬОВ ПРО СПРИЯННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРОВИРОБНИКУ В РЕАЛІЗАЦІЇ ЗЕРНА.

 32. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PIDPRIEMCJA_POVINNI_POVAZHATI/1-1-0-126  10.04.2010. ПІДПРИЄМЦЯ ПОВИННІ ПОВАЖАТИ

 33.  HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/O_SUPRUNJUK_VISTUP_NA_KONFERENCIJI_23_04_10_V_M_CHERKASI/1-1-0-125  23.04.2010 О СУПРУНЮК ВИСТУП НА КОНФЕРЕНЦІЇ 23.04.10 В М. ЧЕРКАСИ

 34. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/POSTANOVA_KR_23_04_10/1-1-0-124  ПОСТАНОВА КР 23 04 10

 35. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OLENA_NADUTENKO_PRO_VIDMINU_NAKAZU_MOZ_UKRAJINI_238_VID_17_03_2010R/1-1-0-143  ОЛЕНА НАДУТЕНКО ПРО ВІДМІНУ НАКАЗУ МОЗ УКРАЇНИ №238 ВІД 17.03.2010Р

 36. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PROTOKOL_ZASIDANNJA_KR_ASAMBLEJI_MSB_23_04_10/1-1-0-141  ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КР АСАМБЛЕЇ МСБ 23 04 10

 37. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OGOLOSHNNJA_PRO_CHERGOVU_ASAMBLEJU/1-1-0-138  30.04.2010 ОГОЛОШННЯ ПРО ЧЕРГОВУ АСАМБЛЕЮ 

 38. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/POBILI_OLEKSANDRA_GUDIMU/1-1-0-137  29.04.2010. ПОБИЛИ ОЛЕКСАНДРА ГУДИМУ

 39. 28.04.2010 О. МИКОЛЕНКО. МУНІЦИПАЛІТЕТ (перші кроки до теорії територіальних громад)

 40. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PORJADOK_DNJA_ASAMBLEJI_GO_MSB_11_05_10/1-1-0-151  ПОРЯДОК ДНЯ АСАМБЛЕЇ ГО МСБ 11.05.10

 41. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/UKHVALA_KONSTITUCIJNOGO_SUDU_PO_366_POSTANOVI_KM/1-1-0-150 УХВАЛА КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ ПО 366 ПОСТАНОВІ КМ

 42. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OLEKSANDR_SUPRUNJUK_PROEKT_KONCEPCIJI_KOLEKTIVNOGO_SAMOZAKHISTU/1-1-0-165  09.05.2010 ОЛЕКСАНДР СУПРУНЮК ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО САМОЗАХИСТУ

 43. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PROEKT_ZAKONU_SHHO_SHKODIT_MP/1-1-0-162 09.05.2010 ПРОЕКТ ЗАКОНУ, ЩО ШКОДИТЬ МП

 44. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/POLOZHENNJA_PRO_MOBILNU_GRUPU_OPERATIVNOGO_REAGUVNNJA/1-1-0-175  13.05.2010 ПОЛОЖЕННЯ ПРО МОБІЛЬНУ ГРУПУ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВННЯ

 45. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/LIST_SANITARNOMU_LIKAREVI_POLTAVSKOJI_OBLASTI/1-1-0-174 13.05.2010 ЛИСТ САНІТАРНОМУ ЛІКАРЕВІ МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

 46. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/SKLAD_KOORDINACIJNOJI_RADI_ASAMBLEJI_3/1-1-0-172 13.05.2010 СКЛАД КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ АСАМБЛЕЇ-3

 47. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/ZVIT_PRO_ROBOTU_KR_ZA_PERIOD_IZ_12_BEREZNJA_PO_11_TRAVNJA_2010R/1-1-0-171  ЗВІТ ПРО РОБОТУ КР ЗА ПЕРІОД ІЗ 12 БЕРЕЗНЯ ПО 11 ТРАВНЯ 2010Р

 48. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/VASIL_MIKOLENKO_UKLADAJMO_DOGOVORI_MIZH_TERITRIALNIMI_GROMADAMI_TA_VLADOJU/1-1-0-168 10.05.2010 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО УКЛАДАЙМО ДОГОВОРИ МІЖ ТЕРИТРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ ТА ВЛАДОЮ

 49. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/KONCEPCIJA_VZAEMOVIDNOSIN_SUSPILSTVA_I_DERZHAVI/1-1-0-183 15.05.2010 АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ КОНЦЕПЦІЯ ВЗАЄМОВІДНОСИН СУСПІЛЬСТВА І ДЕРЖАВИ

 50. http://www.seredniy-klas.org/load/irina_kasjan_evgen_zilbert_vid_problem_do_rozvitku_malogo_biznesu/1-1-0-182 15.05.2010 ІРИНА КАСЬЯН ЄВГЕН ЗІЛЬБЕРТ ВІД ПРОБЛЕМ - ДО РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ.

 51. http://www.seredniy-klas.org/load/akcija_gromadskoji_diji/1-1-0-180 14.05.2010 АКЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЇ

 52. http://www.seredniy-klas.org/load/list_prezidentu_asambleja_3/1-1-0-179 14.05.2010 ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ (АСАМБЛЕЯ-3)

 53. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/POZICIJA_ASAMBLEJ_SHHODO_SPROSHHENOJI_SISTEMI_OPODATKUVANNJA_LIST_TIGIPKU_S_L/1-1-0-196 20.05.2010 ПОЗИЦІЯ АСАМБЛЕЙ ЩОДО СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ. ЛИСТ ТИГІПКУ С.Л.

 54. http://www.seredniy-klas.org/load/vimogi_do_vladi/1-1-0-216 08.06.2010 ВИМОГИ ДО ВЛАДИ

 55. http://www.seredniy-klas.org/load/rimma_bilocerkivska_pidbir_materialiv_jak_borotisja_z_chinovnikami_rinku/1-1-0-220 10.06.2010 РІММА БІЛОЦЕРКІВСЬКА. ПІДБІР МАТЕРІАЛІВ. ЯК БОРОТИСЯ З ЧИНОВНИКАМИ РИНКУ

 56. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/OLGA_RAKOVA_ZAUVAZHENNJA_DO_PROEKTU_PODATKOVOGO_KODEKSU/1-1-0-230 16.06.2010 ОЛЬГА РАКОВА. ЗАУВАЖЕННЯ ДО ПРОЕКТУ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ

 57. http://www.seredniy-klas.org/load/oleksandr_suprunjuk_proponuju_negajno_zizvati_koordinacijnu_radu_asambleji/1-1-0-228 16.06.2010 ОЛЕКСАНДР СУПРУНЮК. ПРОПОНУЮ НЕГАЙНО ЗІЗВАТИ КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ АСАМБЛЕЇ

 58. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/UVAGA_MOBILIZACIJA/1-1-0-247 24.06.2010 УВАГА! МОБІЛІЗАЦІЯ!

 59. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/PROPOZICIJI_DO_ASAMBLEJI_VID_GO_QUOT_KRAJ_QUOT/1-1-0-244 22.06.2010 ПРОПОЗИЦІЇ ДО АСАМБЛЕЇ ВІД ГО "КРАЙ"  (ПІКЕТУВАННЯ)

 60. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/VIDKRITIJ_LIST_ASAMBLEJI_DO_DEPUTATSKIKH_FRAKCIJ_GROMADSKIKH_ORGANIZACIJ_TA_POLITICHNIKH_PARTIJ/1-1-0-253 21.06.2010 ВІДКРИТИЙ ЛИСТ АСАМБЛЕЇ ДО ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ.

 61. HTTP://WWW.SEREDNIY-KLAS.ORG/LOAD/DOLUCHAJTESJA_PIDPISHITSJA_PID_KOLEKTIVNIM_ZVERNENNJAM/1-1-0-251 24.06Ю.2010 ДОЛУЧАЙТЕСЯ, ПІДПИШІТЬСЯ ПІД КОЛЕКТИВНИМ ЗВЕРНЕННЯМ

 

Подивіться презентацію Причини розвалу Асамблеї та завдання:  https://drive.google.com/file/d/1S-Co0wiY48DL8mECFDqMFBFK5Vz8cWvS/view?usp=sharing 

 

Потрібно відновити роботу!

 1. Провести збір ініціативної групи в Києві – в четвертій декаді травня .

 2. Провести аналіз того, чому призупинила роботу Асамблея.

 3. Поставити нові цілі.

 4. Вибрати керівництво, комітет.

 5. Розподілити обов’язки.

 6. Скласти план роботи та затвердити на Асамблеї.

 7. Заслухати короткі доповіді бажаючих виступити з проблем розвитку суспільства та шляхи виправлення становища. 

 8. Активно взяти участь у виборчому процесі.

 9. Проводити регулярно засідання комітету, збори Асамблеї.

 10. Захищати своїх членів.

 11. Розробляти документи впливу на процес розвитку: проекти законів, розпоряджень та ін.

 12. Організувати масові виступи: в ЗМІ, громадські слухання, мітинги, читання, виставки, рекламу та ін.

 13. Мати свій телевізійний канал. 

 14. Мати свою політичну партію середнього класу.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]