Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Гриценко. Вовча зграя
20.08.2010, 23:12
Вовча зграя

В російській газеті «Коммерсантъ» вийшов матеріал під красномовною назвою «В Rosukrenergo закачают $3 млрд.»

Тож з російської преси ми дізналися, що держава Україна погодилася віддати Фірташу 24 мільярди гривень.

Таке рішення 13 серпня прийняв Шевченківський районний суд міста Києва, розглянувши одне з проміжних (!) рішень Стокгольмського арбітражного трибуналу за позовом компанії «РосУкрЕнерго».

Як бачимо, держава Україна вже стала настільки закритою від своїх громадян, що якби не російський інтерес до «РосУкрЕнерго», то ми, українці, ще не скоро б дізналися про цю, без перебільшення, надзвичайну подію.

А вона матиме вкрай небезпечні наслідки – і для бюджету України, і загалом для моралі українського суспільства.

«Сильна влада» Януковича, яка встановила тотальний контроль над судовою системою країни, виявилася на диво «слабкою», коли йдеться про питання стратегічної важливості: чиї інтереси захищатиме «сильна команда» – власні приватні, чи національні інтереси України?

Несподіванок у суді не сталося. Як і очікувалося, переміг власний приватний інтерес Фірташа, одного із спонсорів Януковича, і його впливової групи підтримки у владних кабінетах.

Міністр палива і енергетики Бойко збирається подавати апеляцію на рішення Шевченківського суду. Той самий Бойко, який у 2004 році входив до керівних органів «РосУкрЕнерго» і, всупереч Закону, відстоював у цій кампанії приватні інтереси. Той самий Бойко, якому Фірташ офіційно довіряє усе своє майно. Про яку апеляцію за цих умов можна серйозно говорити?!

Тепер на Фірташа і його спонсорів у владі працюватиме вся Україна. Кожен з нас з Вами, від немовляти до пенсіонера, має віддати Фірташу & Co, як мінімум, по 500 гривень. А не вдавляться?

Це – не влада, тим більше не українська влада.

Це – вовча зграя. У словнику якої бракує слова «мораль».

Див.http://grytsenko.com.ua/blog/view-vovcha-zhraja.html

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 816 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]