Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Гриценко про Асамблею
01.09.2010, 20:57
1 вересня 2010

Підприємці, які мають яйця, приєднуйтеся до акції!

Зустрівся з активістами Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України. Спочатку стихійне, а тепер уже організоване об’єднання підприємців набирає все більшої ваги і розгортає свою діяльність у різних регіонах країни.

Вони відкидають як неприйнятний проект Податкового кодексу в редакції Азарова-Тігіпка. Вимагають від влади кодексу, який би справді підтримував підприємництво, а не лише захищав інтереси крупного бізнесу, що зрісся з владою. Вимагають прозорого використання зібраних владою коштів в інтересах усього суспільства.

Найбільш зацікавила свіжа і креативна акція підприємців Асамблеї під гаслом «Я сплачую податки – і не даю хабарів!»

…В офісі підприємця, чи прямо на його робочому місці (у торговельному наметі на ринку, у приміщенні перукарні, чи в майстерні) у рамочці під склом розміщується текст «Я сплачую податки – і не даю хабарів!», скріплений підписом і печаткою Асамблеї.

Приходить чиновник – з податкової, пожежної, санепідемстанції, за черговим побором. Йому вказують на документ. Пояснюють, що Асамблея підприємців підтримує заявлений Януковичем курс на рішучу боротьбу з корупцією. Асамблея підтримує зусилля Бродського, який на форумі Асамблеї у місті Хмельницькому пообіцяв викорінити побори підприємців чиновниками і навіть особисто з’їсти капелюха, якщо йому це не вдасться))

Чиновникові пропонують: якщо хочеш отримати хабара, принеси відповідного листа за підписом Януковича або Бродського і тоді, мовляв, заплатимо. Не буде листа – ніяких поборів, бо всі податки сплачені і Асамблея це засвідчила документом.

Чиновник ніяковіє. Він не очікував такого «нахабства» і відвертого глузування, але ж сказати нічого)) Тим більше, коли підприємець пропонує чиновнику вчинити так само – розмістити у себе в кабінеті об’яву «Я живу на зарплату – і хабарів не беру!» Супер!!!

Не кожен підприємець насмілиться діяти таким чином, це зрозуміло. Але прецеденти вже є. Коли насправді дістало… Щоб захистити своїх активістів, Асамблея впроваджує страхування збитків, нанесених підприємцеві. Крім того, планує утворити фонд захисту на основі добровільних внесків підприємців.

Як на мене, ця акція, в разі її підтримки підприємцями, має перспективу. Замість того, щоб скиглити і пошепки проклинати владу на кухнях, треба об’єднувати зусилля і разом активно захищати свої права.http://grytsenko.com.ua/blog/view-pidpryjemtsi-jaki-majut-jaytsja-pryjednuytesja-do-aktsiji.html
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 746 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]