Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Анатолій Гриценко.Мазохісти
18.09.2010, 01:59
Мазохісти

Чому Уряд діє так тупо? Не розумію.

На всю країну оголошує обговорення проекту Податкового кодексу, але остаточного документу не бачив ніхто. Навіть урядовці. Навіть розробники.

Проекту Податкового кодексу, як цілісного документу, не існує в природі. Є варіант, поспіхом узгоджений учора Робочою групою. Але після того ввечері та й вночі до нього продовжували вносити різні правки – враховували зауваження Мінюсту, пропозиції з Банкової від Ірини Акімової, хтозна ще чиї?

Як можна приймати рішення по документу, обсягом у 500 сторінок, коли запрошені на обговорення його навіть по діагоналі не переглянули, про уважне опрацювання годі й говорити?!

А це ж документ стратегічної важливості. За кожною його статтею, за кожною цифрою пропонованих податків і зборів – доля тисяч підприємств і мільйонів підприємців, доля економіки і країни, без перебільшення!

Чому не відкласти розгляд питання на тиждень? Щоб спокійно вичитати проект, роздрукувати його, розмістити на порталі Кабміну, дати можливість вивчити, скласти уявлення. І таким чином сформувати свідому позицію членів Уряду і запрошених – щодо підтримки чи не підтримки?

Що буде далі? Якщо сьогодні на Кабміні пройде урочистий «одобрямс», тоді можна очікувати нових скандалів, протестів, скарг і звернень, сотень поправок і пропозицій, уже у Верховній Раді.

А якщо Азаров налаштований на швидкий «одобрямс» і в Раді, то тоді буде ще гірше – справжнім Кодексом цей документ не стане взагалі.

Він не дасть підприємництву і суспільству відчуття стабільності у податковій сфері, хоча б на наступні 3-5 років.

Чому? А тому що поправки до таким чином протиснутого Кодексу почнуть вносити вже на другий день після введення його у дію.

17.09.10р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 872 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]