Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Алєксєєнко Вікторія: "Україно, прийшов час позитивних дій!"
[ Викачати з сервера (22.7 Kb) ] 04.09.2010, 00:40

Україно, прийшов час позитивних дій! 

Сьогодні ми маємо дві України.

Одну Україну, яку було легко приспати, котра піддалась завірянням сили, і котра гине на очах. І Іншу Україну, що тільки народжується, тихо проростаючи, неначе смерека на гірській кручі. І чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона вгору.

Одній Україні байдуже: буде Україна чи ні, чи будеш ти справжнім власником своєї землі, чи будеш ти послуговуватися крихтами з великого столу. Інша Україна бачить себе самодостатньою, вільною і щасливою.

Одна Україна живе в страху, за тваринними законами, де кожну мить потрібно переживати за власну безпеку та здоров’я своїх близьких. Інша Україна починає гуртуватися у громади, щоб захищати свій добробут та свою справу і береже кожен клаптик рідної землі.

 Одну Україну, неначе стадо овець, сліпі поводирі ведуть у прірву. Інша Україна підіймається, знаходить поміж себе нових громадян щоб разом зростити Нову Україну!

Україну, котра перестає скаржитися та сподіватися на вирішення кимось своїх проблем, а закочує рукава, і починає позитивні дії! Україну, де громадяни стають справжніми господарями своєї землі, наводячи лад у своєму подвір’ї, своїй вулиці, своєму селі і місті, щоб навести порядок у своїй країні!

Україну, котра на кожен антидержавницький крок дає позитивну дію:

  Нас розколюють, спонукають до сепаратизму – МИ ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ТА СТВОРЮЄМО САМОДОСТАТНІ ГРОМАДИ.

Силовики порушують закони і нас заганяють у рамки правового свавілля – ми створюємо групи громадського самозахисту та контролю у всіх куточках україни.

  Нас травлять неякісними та генетично модифікованими продуктами, а українське село гине – МИ СТВОРЮЄМО ОРГАНІЧНІ СЕЛЯНСЬКІ ГОСПОДАРСТВА ТА ДОСТАВЛЯЄМО ЇХ ЇЖУ У МІСТА.  

  Нас залякують енергетичною залежністю - ми перетворюємо свої будинки на ОСББ і інвестуємо у енегоефективні технології.

  Бюрократи і податківці здавлюють малий та середній бізнес – ми гуртуємось у захисті своєї справи та створюємо власний інформаційний простір, щоб впливати на їх дії. 

  Нашу мову не хочуть чути, а наша культура і історія ставляться під сумнів - ми підтримаємо культурні проекти в кожному куточку України, тоді культуру та мову знищити буде НЕМОЖЛИВО.

  До влади пробираються люди, що займають пости за «кумівством», «хабарництвом» і дбають лише про власні кишені, ми знаходимо НОВИХ ЛІДЕРІВ, котрі не словом, а ділом довели свою вірність НАРОДУ УКРАЇНИ.

  Історія – наш добрий вчитель: останні століття ми здобували омріяну незалежність та знову її втрачали. Сьогодні ми знову опинилися перед вибором. 

 І Одна Україна зі смутком дивиться у прірву. А Інша Україна вірить і з радістю каже:  Ми підіймаємося! Це наш час діяти!

Багато хто не вірить, що українці здатні об'єднатися! А ми це зробимо!
Якщо Вам не байдужа доля України, надішліть свого листа на адресу: м. Татарбунари, вул. К. Маркса, 34 або на електронну адресу: ukrhromada@ukrhromada.org

 

В ЄДНОСТІ СИЛА!

Додаткові матеріали викачай із сервера
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 765 | Завантажень: 120 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]