Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Актуальне: Влада робитиме все для того, аби розбити другий Майдан підприємців
29.01.2011, 09:41

Влада робитиме все для того, аби розбити другий Майдан підприємців.

Про це сказав Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов у коментарі кореспонденту Gazeta.ua.

"Не вдасться цей другий Майдан підприємців. Влада цього не дозволить", - наголосив він.

За словами експерта, перший Майдан підприємців застав владу зненацька.

"Вона не була готова, довго не могла організуватися. А цього разу влада буде готовою. Вона все робитиме для того, щоб розбити єдність підприємницьких рухів", - зазначив Карасьов.

"Але, тим не менше, тут важлива не масовість. Тут важливий сам факт активності. І в цьому головна складова. Найбільша проблема на сьогодні не в масовості, а в активності таких людей, як підприємці. І влада цього боїться", - підкреслив політолог.

Нагадаємо, голова координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу в Україні Ігор Гурняк заявив, що з 1 лютого 2011 року по всіх містах України буде оголошена безстрокова акція непокори підприємців.

http://vidgolos.com/

У коментарі інформаційному агентству НАЦІЯ голова правління Українського клубу Роман КУХАРУК підкреслив: "Карасьов не має рації. Вуличні дії мають сенс тільки тоді, коли є масовість. 300 000 осіб на Майдані жодна міліція не розжене. Тимошенко і Янукович роз'їли грошима саму суть протестного руху. Протести за гроші є тільки при умові оплати. Що ж стосується підприємців, то вони так нічого і не навчилися. Їм треба зібрати ресурси, які ще мають, і спрямувати їх у три необхідні складові політичного успіху: мережа реальних громадських організацій, інформаційна вертикаль (інформагентство, щоденна газета, тижневик, телебачення, радіо) і політична партія як єдиний механізм приходу до влади і боротьби за неї. 
Підприємці мають займатися підприємництвом і 10 відсотків з прибутку вкладати в ці три сфери, що формують україноцентричне громадянське суспільство. А роботою у цих сферах мають займатися професіонали -- громадські діячі, журналісти, політики.
Що ж до думки Карасьова, що влада не дасть, то це думка одного з лідерів ЄЦ, чий основний лідер -- при владі, в уряді Азарова. Головне гасло підприємців сьогодні одне -- ВЛАДУ НЕ ПРОСЯТЬ -- ВЛАДУ БЕРУТЬ" -- підкреслив голова правління Українського клубу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 780 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]