Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Акція в Червонограді 07.10.2010р.
[ Викачати з сервера (956.1 Kb) ] 07.10.2010, 19:21

Загальноукраїнська попереджувальна акція  підприємців

м. Червонограда 7 жовтня 2010р.

Акція розпочалася о 09-30 в центрі міста біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. На акцію прийшло близько 400 підприємців. З собою вони принесли лозунги: «Податковий кодекс Азарова-Тігіпка ганьба для України», «Де обіцяні 5-річні податкові канікули?», «Ні! Податковому терору», «Народним депутатам – народні пенсії» та ін..

Вів мітинг голова ЧМГО «Єдність» Огороднік П.В., котрий розповів присутнім про Асамблею громадських організацій малого та середнього бізнесу і про причини початку загальноукраїнської акції. Він висвітлив питання стосовно прийняття Верховною Радою України 08.07.10р. Закону України №6673 «Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Після нього виступив його заступник Зінченко Р.В., який аргументовано роз’яснив, що після прийняття «старого нового» Податкового кодексу малий та середній бізнес в Україні зникне взагалі.

Потім підприємці організованою колоною перейшли під стіни Червоноградської міської влади, де була зачитана і одноголосно прийнята «Резолюція загальноукраїнської попереджувальної акції підприємців» та звернення до міської влади підтримати Резолюцію. Поки тривав збір підписів, присутні вигукували на адресу  уряду: «Ганьба!» та «Уряд Азарова у відставку!».

На закінчення акції було прийняте одностайне рішення підтримувати та координувати і надалі свої дії з рішеннями Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу у всіх акціях протесту.

Закінчилася акція о 12-30 і присутні, у супроводі правоохоронних органів, колоною пройшлися центральними вулицями, вигукуючи гасла по захисту наших прав. (фото викачайте із сервера)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 696 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]